Pasiūlymas žiemos atostogoms – slidinėjimas Italijoje: kelionė iš Vilniaus ir savaitė Madona di Kampiljo – 525 €! (nebegalioja)

Pasiūlymas tiek patyrusiems slidinėtojams, tiek dar tik svajojantiems išbandyti šį žiemos sportą, kurį daug kas vadina tiesiog gyvenimo būdu ar net filosofija! Tai puikus būdas pailsėti, atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir įgyti naujų įgūdžių. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Veroną, pervežimai ir savaitė viešbutyje Madonna di Campiglio kurorto centre – tik 525 €!

Italijos alpų panorama
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Italijos alpų panorama

Kelionės organizatorius: „Tez Tour“

Apie viešbutį:

RTA Des Alpes 2 Residence 2*Madonna di Campiglio slidinėjimo kurorto centre įsikūręs gerai vertinamas (7.7/10 booking.com) viešbutis, poilsiautojų mėgstamas dėl patogios lokacijos – šalia ne tik miestelio centras, bet ir keltuvai (apie 150 m iki 5 Laghi ir Spinale keltuvų). Numeriai čia jaukūs, tvarkomi kasdien, o ir kainos pernelyg nesikandžioja.

 

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Verona-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas bagažas,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 7 nakvynės 2* viešbutyje „RTA Des Alpes 2 Residence“,
 • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos kryptyje.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • slidinėjimo inventoriaus gabenimas (teiraukitės agentūroje),
 • maitinimas viešbutyje,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • turistiniai ir kiti mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, slidinėjimo inventoriaus gabenimą, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

 

SLIDINĖJIMAS

Aktyvioms ir nepamirštamoms žiemos atostogoms rekomenduojame slidinėjimo keliones į populiariausius slidinėjimo kurortus Europoje: slidinėjimo keliones lėktuvu į Prancūziją, Austriją, Šveicariją, Italiją, Vokietiją, Andorą bei slidinėjimo keliones autobusu į Lenkiją, Ukrainą, Slovakiją, Čekiją. Vis daugiau populiarumo sulaukia slidinėjimo kryptys Skandinavijos šalyse, Gruzijos ir Bulgarijos slidinėjimo kurortai.

Norintiems suderinti kalnų sportą ir poilsį siūlome pilnai suorganizuotas slidinėjimo keliones iš Lietuvos, padedame išsirinkti tinkamiausią slidinėjimo regioną, suplanuoti laisvalaikį ir pramogas sniego parkuose, terminių vandenų kompleksuose, nurodome geras vietas apsipirkti, vaikų zonas trasose ir vaikams skirtus klubus, mielai konsultuojame trasų, keltuvų ir slidinėjimo inventoriaus klausimais.

Patyrusiems ir savarankiškai keliones planuojantiems slidininkams ir snieglentininkams galime pasiūlyti atskiras paslaugas – skrydį, apgyvendinimą moderniame viešbutyje, jaukiuose apartamentuose, medinėje kalnų trobelėje ar rezidencijoje; pervežimą ar automobilio nuomą, draudimą, slidinėjimo pasą, instruktoriaus paslaugas.

Nedelskite ir jau dabar planuokite savo žiemos kelionę į Prancūzijos Alpes, Pirėnų kalnus Andoroje, pamėgtus Italijos kurortus Livinją, Bormijų, Madona di Kampilją ir Kronplacą, Austrijos Alpes ir slėnius, Bavarijos regioną Vokietijoje bei daugelį kitų – suorganizuosime įspūdžių kupiną slidinėjimo kelionę!

Į viršų