Novaturo pažintinės kelionės lėktuvu

Novaturo pažintinės kelionės lėktuvu

Pažintinės kelionės lėktuvu – tereikia išsirinkti konkrečią šalį ir nerti į atostogų nuotykį

Pažintinės kelionės lėktuvu nuskrendant į ekskursijos pradžią skirtos tiems, kas nori konkrečiau ir giliau pažinti tolimą šalį ar salą. Tai alternatyva poilsinėms kelionėms ir ramioms atostogoms. Kelionės lėktuvu patrauklios tuo, kad daugiau laiko sutaupysite ekskursijai tolimos šalies viduje.

Kelionių organizatorius „Novaturas“ savo pažintinių kelionių lėktuvu sąrašą yra užpildęs tokiomis šalimis, kaip Izraelis, Turkija, Gruzija, Armėnija, Marokas, Jordanija, Airija, Islandija. Antra vertus skrydžiai į Italiją, Ispaniją, Portugaliją, Prancūziją, Balkanų šalis, Graikiją, Norvegiją leidžia sutaupyti laiko ir energijos, kurių reikia pažinti konkrečiai šaliai. Todėl šios pažintinės kelionės į Europą lėktuvu tokios pat populiarios, kaip ir pažintinės kelionės autobusu.

Skrendant lėktuvu kelias sutaupytas dienas galima paskirti ne tik eksukursijoms, bet ir trumpam poilsiui žymiausiuose Turkijos ar Pietų Europos šalių kurortuose. „Novaturo“ pažintinės kelionės lėktuvu leidžia greitai ir patogiai pasinerti į tolimų šalių spalvotą nuotykį. Tereikia užsisakyti skrydį ir atostogas į vieną iš šalių ir nuotykis prasidės.

Į viršų