Novaturo pažintinės kelionės autobusu

Novaturo pažintinės kelionės autobusu

Pažintinės kelionės autobusu – pigu, informatyvu ir patrauklu

Pasaulyje vis didėjant gyvenimo tempui, kelionės autobusu įgauna tik dar daugiau žavesio. Tai geriausias būdas susipažinti su viena ar kita šalimi neišleidžiant daug pinigų ir kelionėje sutinkant daug bendraminčių. Be to pigi pažintinė kelionė autobusu dažniausiai Jums suteiks daug įvairių įspūdžių ne iš vienos, o iš kelių šalių.

Apie keliones autobusu reikia pirmiausiai pagalvoti tiems keliautojams, kurie nori per atostogas pamatyti kaimynines šalis. Kelionių organizatorius „Novaturas“ organizuoja pigias pažintines keliones autobusu į Baltarusiją, Lenkiją, Latviją, Estiją, Vidurio Europos šalis, Skandinaviją.

Antra vertus, kelionės autobusu suteikia galimybę pamatyti ir Pietų, ir Vakarų Europos šalis – Italiją, Ispaniją, Prancūziją, Vokietiją, Balkanų šalis, Rumuniją, Bulgariją bei daugelį kitų. Autobusu Europoje galima pasiekti beveik visas žemyno valstybes, jas „Novaturo“ kelionių pasiūlymuose ir rasite.

Dėliodami maršrutus pigių kelionių autobusu organizatoriai pasirūpina, kad pamatytumėte ne tik pačias žymiausias turistines vietas, tačiau pakeliui pasitaikančius ir mažiau žinomus, bet svarbius Europos  miestus ir miestelius, gamtos bei architektūros paminklus

„Novaturo“ kelionės pasižymi didele įvairove, puikiomis ir mažomis kainomis, kelionės pritaikytos visai šeimai. Yra savaitgalio kelionės ir ilgos kelionės į tolimiausius Europos kampelius. Iš pažintinės kelionės autobusu grįšite geriau pažindami ne vieną, o kelias Europos šalis.

Į viršų