Novaturo pažintinės kelionės

Novaturo pažintinės kelionės

Pažintinės kelionės – geriausias būdas pamatyti šalį

Pažintinė kelionė – tai puikus būdas per trumpą laiką pamatyti, išbandyti, išragauti ir pajusti kitą šalį. Tai dažnai tampa paplūdimio atostogų alternatyva. Pažintinės kelionės metu tradicijas, intriguojančias detales, pasakiškus vaizdus ir istorinius faktus su gido pagalba galite lukštenti kaip riešutus.

Kelionių organizatorius „Novaturas“ organizuoja dviejų tipų pažintines keliones – pažintines keliones važiuojant autobusu ir pažintines keliones skrendant lėktuvu į ekskursijos pradžią. Kad ir kurį variantą pasirinksite, abu jie turi savo žavesio.

Pažintinės kelionės autobusu išsiskiria tuo, kad tai pigios kelionės, o pamatysite ir sužinosite dažnu atveju tiek pat ar net daugiau nei skrisdami lėktuvu, susipažinsite su keliomis Europos valstybėmis pakeliui iki pagrindinio tikslo. Pigios pažintinės kelionės organizuojamos ir į artimiausias kaimynines šalis – Baltarusiją, Lenkiją, Latviją, Estiją, Skandinavijos šalis, ir į tolimesnes šalis Vidurio Europoje ar net pačiuose pietuose – į Ispaniją, Portugaliją, Italiją ar Kroatiją.

Pažintinės kelionės lėktuvu organizuojamos tiems, kurie nori greičiau ir atidžiau patyrinėti vieną konkrečią šalį. Čia populiariausios kryptys – ta pati Italija, Ispanija, Portugalija, Prancūzija, Graikija, Turkija, Balkanų šalys. Antra vertus, lėktuvu lengviau pasiekti ir tokias šalis kaip Marokas, Izraelis, Gruzija, Armėnija, Airija ar Islandija. Atskridę lėktuvu į šalį, ilgai nelaukę, toliau per žymias vietas ir miestus keliausite autobusu. Daugelyje pažintinių kelionių nepamirštama ir kelias dienas pailsėti geriausiuose kurortuose, prie jūros ar kalnuose.

Skrydžiais pasiekiami ir egzotiški kraštai, kuriuose dera puikus klimatas, nepaprasta gamta ir tolimos žmonių kultūros spalvos. 

Į viršų