Kelionės į Vietnamą (Novaturas)

Poilsinės kelionės į Vietnamą

Vietnamas – kylanti Pietryčių Azijos turizmo žvaigždė

Vietnamas po daugelio istorinių negandų kyla kaip nauja Pietryčių Azijos turizmo žvaigždė. Čia viskas pigu, kokybiška, egzotiška – pasaulio žiniasklaidoje Vietnamas nuolat mirga kaip geriausių kainų ir poilsio šalis. Senieji žvejų kaimeliai Vietname virsta naujais kurortais, tūkstančiai kilometrų Pietų Kinijos jūros pakrantės gali poilsiautojams pasiūlyti įspūdingų paplūdimių. Maistas Vietname – tarsi atskira filosofija, tad nusiteikite išragauti skaniausias jūrų gėrybes ir egzotiškiausius Azijos patiekalus. Vietname vis labiau populiarėja SPA centrai ir eko turizmas.

Kelionių organizatorius „Novaturas“ stengiasi išnaudoti visas turizmo galimybes, kurias suteikia nauja egzotinė Pietryčių Azijos kryptis.  Kelionės į Vietnamą metu nepamirškite aplankyti Ho Či Minio – verdančio ir įvairaus Vietnamo didmiesčio su jaukiomis gatvelėmis, parkais, restoranais, parduotuvėmis ir dangoraižiais, kurie baigia paslėpti Vietnamo karo randus.

Ieškantiems ramių ir triukšmingų atostogų zonų verta keliauti į Pan Tietą – egzotišką žvejų miestą virtusį puikių kurortų juosta su geltono smėlio paplūdimiais. Čia dera ir vietos žmonių gyvenimas, ir prabangūs viešbučiai, ir jūros teikiami malonumai. Kurortui žavesio suteikia ir netoliese pustomos didelės smėlio kopos.

Kelionės į Vietnamą metu nepamirškite:

  • Pasidomėti Vietnamo karu ir dar gyvais liudijimais.
  • Aplankyti Ho Či Minį – kunkuliuojantį Vietnamo centrą.
  • Patyrinėti tradicinių ūkių ir gyvūnijos namus – Mekongo deltą.
  • Suvalgyti skaniausių šalyje jūrų gėrybių viename iš daugelio restoranų.

Novaturo kelionės į Ho Či Minį

Kelionių istorijos:

Egzotiškasis Vietnamas: ką reikia žinoti prieš keliaujant į šį Pietryčių Azijos perlą?

Į viršų