Novaturo kelionės į Turkiją

Poilsinės kelionės į Turkiją

Žydra jūra, nuostabūs paplūdimiai, beveik visada puikus oras, daugybė pramogų, ypač svetingi žmonės ir skanus maistas – visa tai apibūdina atostogas Turkijoje. Šios kelionės – tai puikus pasirinkimas ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio, čia už europinius standartus atitinkančius patogumus bei aptarnavimą sumokėsite mažiau nei daugelyje kitų šalių.

Poilsinę kelionę į Turkiją rekomenduojame pradėti nuo apsilankymo tikroje turkiškoje pirtyje – hamame. Ne tik atsipalaiduosite, bet ir paruošite kūną gražiam, ilgiau išliekančiam įdegiui. Visuose šalies kurortuose gausus vandens pramogų pasirinkimas: galite rinktis tiek ramų pasiplaukiojimą, mini kruizą, trumpą žvejybos iškylą, tiek ekstremalius įspūdžius dovanojančią kelionę plaustu kalnų upėmis. 

Kelionės į Turkiją metu privalote pasimėgauti unikalia šalies virtuve – avienos, žuvies, taip pat baklažanų ir kitų daržovių patiekalais, paragauti garsiųjų saldumynų – baklavos, lokumo. Beje, tai taip pat yra puikios idėjos lauktuvėms!

 Keletas svarbių patarimų, ko reikia nepamiršti kelionės į Turkiją metu:

  • Nerekomenduojama gerti vandenį iš čiaupo.
  • Jeigu aptarnavimo kokybė patiko, čia įprasta palikti bent 10% arbatpinigių.
  • Po maudynių Viduržemio jūroje rekomenduojama nusiprausti po dušu: dėl druskingo vandens gali atsirasti odos perštėjimas.
  • Orai Turkijoje – tikrai puikūs, tačiau atminkite, jog sezono metu saulė čia iš tiesų kaitri. Nepamirškite apsauginio kremo, galvos apdangalo, neužsibūkite atviroje saulėje. Tai ypač aktualu vykstantiems į poilsinę kelionę – juk nenorite susigadinti atostogų!
  • Turkijoje įprasta derėtis, tad drąsiai tai darykite tiek pirkdami lauktuves, tiek mokėdami už pasirinktas pramogas. Kartais galite sutaupyti net kelis kartus!

Novaturo kelionės į Alaniją | Novaturo kelionės į Antaliją  | Novaturo kelionės į Marmarį

Kelionių istorijos:
Pigios kelionės į Turkiją: 5 geriausi kurortai
Kelionė į Turkiją: 7 vietos, kurių nevalia praleisti
8 priežastys, kodėl prieš atostogas būtina nusipirkti pilną kelionių draudimą
Patarimai vykstantiems į Turkiją: gerų atostogų atmintinė
Turkijos pasididžiavimas: ką būtina pamatyti keliaujant po Marmarį?

Į viršų