Novaturo kelionės į Tailandą

Poilsinės kelionės į Tailandą

Tailandas – ranka pasiekiama Pietryčių Azijos turizmo karalystė

Tailandas pastaraisiais metais tapo tikra atostogautojų Meka. Čia renkasi ir jaunimas, ir vyresni poilsiautojai. Pigios paslaugos, pigūs skrydžiai, pigus maistas ir daugybė įvairiausių pramogų bei nusotabūs paplūdimiai tropiniame krašte – tai dalykai, kurių galima tikėtis kelionės į Tailandą metu.

Bankokas – daugiausiai turistų sulaukiantis pasaulio miestas. Didelis, dūzgiantis, įvairių spalvų ir skonių miestas yra tarsi vartai į visą Tailando gyvenimą ir kultūrą. Masažų salonai, egzotinių valgių ir vaisių turgūs, gatvėse dūzgiantys motoroleriai ir tuk-tukai, kylantys dangoraižiai ir kontrastingi vargingi priemiesčiai, budistų šventyklos ir naktiniai klubai. Bankokas gal nėra pats idealiausias miestas gyventi, bet Azijos gatvių gyvenimas čia turistams atsiskleidžia visu gražumu.

Kita, turizmo sostinė Tailande – Pataja. Kelionės į Patają metu daugelis negalvoja apie nieką kitą, kaip tik linksmybes ir šėliones. Tai niekada nemiegantis miestas išaugęs iš mažo žvejų kaimelio. Miestas traukia pačius įvairiausius poilsiautojus. Pataja – vienas populiariausių pasaulio paplūdimio kurortų, kuris stebina dangoraižiais, vilioja patogiais viešbučiais, saule, jūra ir naktiniais klubais, šokiais ir barais.

Ieškantys ramesnio poilsio keliauja į Puketo salą, kurioje gausu įvairiausių kurortinių miestelių – nuo visiškai ramių iki pilnų linksmybių. Gražios ir kitos Tailando salos, povandeninis Tailando pakrantės gyvenimas suteikia daug džiaugsmo nardytojams. Kelionių organizatoriaus „Novaturas“ rengiamose kelionėse galėsite išbandyti viską – nuo ramaus poilsio iki nesibaigiančių linksmybių, nuo ekstremalių vandens pramogų iki žygių į gamtą ir šventyklas. Tailandas – pasaulio turizmo sostinė.

Novaturo kelionės į Bankoką | Novaturo kelionės į Puketą

Kelionių istorijos:
Kelionė į Tailandą: top 15 veiklų per tris savaites
8 priežastys, kodėl prieš atostogas būtina nusipirkti pilną kelionių draudimą
Kelionė į nepamirštamąjį Tailandą planuojama ne vieną vakarą

Į viršų