Novaturo kelionės į Šri Lanką

Poilsinės kelionės į Šri Lanką

Šri Lanka – vieta, kur gerai atostogas praleis kiekvienas

Šri Lankos salos plotas toks pats kaip ir Lietuvos, tik ši egoztiška šalis yra viena universaliausių turistinių krypčių pasaulyje. Į pakankamai nedidelį salos plotą sutelpa viskas, apie ką gali pasvajoti atostogautojas, keliautojas ar turistas.

Geriausių paplūdimių ir kurortų juosta driekiasi į Šiaurę arba į Pietus nuo sostinės Kolombo. Kelionės į Kolombą metu reikėtų aplankyti budistų šventyklas, parką prie jūros, kur vietos žmonės ilsisi ir pramogauja. Turistus vilioja ir brangenybių turgus, kuris Kolombe yra didelis. Šiame mieste tikrai rasite vietos, kur suvalgyti šviežių jūrų gėrybių.

Kelionės į Šri Lanką metu verta dėmesio skirti ir vandenynui, ir įstabioms šventykloms, ir arbatos plantacijoms, ir gamtos parkams. Kandi miestas laikomas Šri Lankos dvasiniu centru, jis pasislėpęs salos gilumoje. Verta aplankyti ir Liūto uolą Sigirijoje. Būtina nuvykti ir į Šri Lankos gamtos parkus, kuriuose ganosi drambliai ir medžioja leopardai.

Paplūdimių Šri Lankoje gausu, tad kelionės į Negombo, Galė, Mataros, Tangalė kurortus metu būtinai pasimokykite čiuožti banglente, verta pažvejoti ar panardyti. Šri Lanka tai puikių jūros gėrybių šalis – nepraleiskite progos jas išragauti.

Kelionių organizatorius „Novaturas“ Šri Lankoje siūlo daugybės paplūdimio kurortų pasirinkimą, tad sau tinkamą jūros pakrantę ir mėgstamą poilsio būdą Šri Lankoje atras kiekvienas.

Į viršų