Novaturo kelionės į Portugaliją

Poilsinės kelionės į Portugaliją

Portugalija – rojaus kampelis Europos pakraštyje

Portugalija – geografinių atradėjų, laivybos tradicijų, vyno ir išskirtinio kultūrinio palikimo šalis. Viskas pagardinta pasakiška Atlanto vandenyno pakrante su uolomis, lagūnomis ir paplūdimiais, kuriose gera ilsėtis bei nerūpestingai leisti atostogas. Kelionė į Portugaliją, atokiausią žemyninės Europos šalį, neįsivaizduojama be apsilankymo Porto ir Lisabonos miestuose. Tradicinio porto vyno rūsiai Porto mieste, Duero upės slėnių vynuogynai, Vasco da Gamos ir Fernando Magelano palikimas muziejų pilnoje Lisabonoje, gotikinės bažnyčios ir keramikinėmis plytelėmis išmarginti pastatų fasadai – tai tik keli išskirtinumai, kuriuos reikia pamatyti Portugalijoje.

Algarvė – geriausiai žinomas Portugalijos atostogų regionas garsėjantis savo paplūdimiais. Saulė, smėlis ir banglentė – tai trys Algarvės simboliai. Antra vertus, tai kraštas, kuriame daug puikių viešbučių, gerų pasilinksminimo vietų, pramogų, išlikusių pilių ir fortų, todėl kelionės į Algarvę metu nepritrūksite veiklų. Nors Algarvės regionas senokai atsidavęs turizmui, tačiau jame netrūksta jaukių senų miestukų, kamštiniais ąžuolais apaugusių kalvų ir pakrantės uolų, kur peri daugybė vandens paukščių.

Kelionių organizatorius „Novaturas“ atostogautojams siūlo ir dar vieną Portugalijos perliuką – Madeiros salą. Tai Atlanto vandenyne įsitaisęs mažytis salynas pakerintis keliautojus savo gamta, klimatu ir vietos žmonių tradicijomis.

Novaturo kelionės į Madeirą | Novaturo kelionės į Algarvę

Kelionių istorijos:
7 geriausi kurortai Madeiros saloje
8 priežastys, kodėl prieš atostogas būtina nusipirkti pilną kelionių draudimą
Aplankykite Lisaboną – užburiančius Europos vartus į pasaulį
Madeiros sala ar Algarvė: ką pamatyti Portugalijoje?

Į viršų