Novaturo kelionės į Maroką

Poilsinės kelionės į Maroką

Marokas – vartai į Afriką

Marokas – vartai į visą Afrikos žemyną. Tai paslaptinga ir kontrastinga žemė, kurioje rasite ir snieguotų kalnų viršūnių, ir žalių oazių, ir puikių vandenyno pakrančių. Tai vartai į didžiąją Sacharą – bekraštę dykumą. Marokas yra spalvingas savo tradicijomis ir kultūra. Per amžius čia driekėsi prekybiniai keliai, maišėsi vakarietiškos ir rytietiškos tradicijos. Todėl dabar Marokas yra viena egzotiškiausių ir arčiausiai Europos esančių turistinių krypčių. Kelionių organizatorius „Novaturas“ Jums siūlo pažintį su Afrika pradėti būtent nuo Maroko.

Marakešas, Fesas, Rabatas, Kasablanka, Esueira, Agadyras – tai pagrindiniai Maroko miestai žadinantys keliautojų vaizduotę vis kitame kontekste. Marakešas ir jo istorinė Džema al Fina aikštė, kurioje verda pirklių, maisto gamintojų ir kobrų kerėtojų gyvenimas. Tradicinis, siauromis gatvelėmis ir dirbtuvėmis išmargintas Fesas. Kosmopolitiškoji Kasablanka. Sostinė Rabatas. Atsipalaidavęs ir viso pasaulio hipius bei banglentininkus traukiantis Esueiros miestukas. Ir naujai kylanti Maroko atostogų sostinė – Agadyras.

Kelionės į Agadyrą metu pamatysite viską, kuo žinomas Marokas: Atlaso kalnai ir už jų besidriekiančios plačios dykumos. Kupranugariai, oazės, berberai – smėlynų žmonės, marokietiški vaisiai, mečetės ir platūs Atlanto vandenyno bangų skalaujami paplūdimiai. Maroke vienos geriausių sąlygų banglenčių sporto mėgėjams.

Kelionių isotrijos:

Imperatoriškasis Marakešas: ką būtina aplankyti?
Pasiruošimas kelionei į Maroką: viskas, ką turite žinoti

Į viršų