Novaturo kelionės į Maldyvus

Poilsinės kelionės į Maldyvus

Maldyvai – trapus atogražų atostogų kampelis

Maldyvai – tai nuostabaus grožio salos, kurios ilgainiui gali atsidurti po vandeniu. Vien todėl į Maldyvus nukeliauti verta bent kartą gyvenime. Ir dabar šis trapus salynas yra koralų ir tropinių žuvų karalystė po vandeniu. O virš vandens iškilę tik pasakiško grožio smėlio lopinėliai su palmėmis. Nenuostabu, kad Maldyvai tapo romantiškų medaus mėnesio porų rojaus kampeliu. Čia stovi prabangūs viešbučiai, kurie įsilieja į unikalią bei trapią gamtos oazę vandenyne.

Kelionės į Maldyvus metu jus labiausiai žavės trys dalykai: viešbučių išskirtinumas ir prabanga, akinančiai balto smėlio paplūdimiai ir spalvotas, povandeninis jūrų pasaulis. 1200 salelių turintys Maldyvai beveik visose salose gali pasigirti ir švelniu it aksomas smėliu, ir žydriausiu jūros vandeniu pasaulyje. Dėl šios priežasties Maldyvus kiekvienais metais aplanko apie milijonas turistų.

Maldyvų sostinė Malė – neįtikėtina vieta. Tai miestas ant smelio salos, kuri pastatais, parkais, krantinėmis, uostu ir gatvėmis užpildyta iki pat kraštų. Iš viršaus Malė atrodo tarsi plaukiojantis miestas-plaustas. Čia atrasite išskirtinius vietos žmones ir nenudailintą Maldyvų gyvenimą.

Kelionių organizatorius „Novaturas“ su malonumu siūlo atostogas Maldyvuose, nes daugelio keliautojų sąraše šios salos yra įrašytos pirmu numeriu arba kaip vieta, į kurią reikia nuvykti bent kartą gyvenime.

Kelionių istorijos:
Kelionė į Maldyvus: viskas, ką turi žinoti
8 priežastys, kodėl prieš atostogas būtina nusipirkti pilną kelionių draudimą

Į viršų