Novaturo kelionės į Kroatiją

Poilsinės kelionės į Kroatiją

Kroatija – spindinčio vandens, įdomios istorijos ir saulės šalis

Kroatija – tai spindinčio vandens žemė, su šimtais salų Dalmatijos pakrantėje ir gėlo vandens Plitvicos ežerų parku. Kroatijos pakrantėje ir salose kiekvienas susiras sau tinkamą paplūdimį su krištoliniu jūros vandeniu. Tai šalis, kurioje susijungia viskas, kas geriausio – saulės vonios, gamtos grožis, skaidrus vanduo, kvapą atimanti architektūra, nesibaigianti istorija, puikus vynas, skanios jūrų gėrybės. Kelionės į Kroatiją metu vertėtų aplankyti sostinę Zagrebą, įstabius pakrantės miestus – Zadarą, Splitą, Makarską. Pakrantės miestų grandinę užbaigia nepakartojamas Kroatijos brangakmenis – Dubrovnikas.

Dubrovnikas – tai ne tik nesibaigiančios istorijos pamokos, fantastiškas senamiestis ir žymiausių pasaulio filmų scenas primenantys vaizdai. Atostogautojai į Dubrovniką keliauja dėl puikių aplinkinių kurortų. Pušynais apaugusios krištolinės lagūnos, maži jaukūs miestukai su puikiais jūrų gėrybių restoranais traukia ramaus poilsio pasiilgusius keliautojus. Yra ir naktimis nemiegančių linksmybių zonų. Norintys dar daugiau ramybės keliasi į vieną iš daugelio Kroatijos salų Adrijos jūroje. Gamtos mėgėjai tyrinėja kalnų grandines ir atokiausius gamtos kampelius. Kelionės į Dubrovniką – kaip ir į visą Kroatiją – tai viskas viename.

Kelionių organizatoriaus „Novaturas“ kelionėse susijungia geriausios Kroatijos savybės, o visa Dalmatijos pakrantė atsiskleidžia kaip ant delno.

Novaturo kelionės į Splitą 

Kelionių istorijos:
Kelionė į Kroatiją: 10 priežasčių aplankyti Dalmatijos pakrantę
8 priežastys, kodėl prieš atostogas būtina nusipirkti pilną kelionių draudimą
5 patarimai keliaujantiems į Kroatiją su šeima

Į viršų