Novaturo kelionės į Kretą

Poilsinės kelionės į Kretą

Kreta – didžiausia Graikijos ir penkta pagal dydį visų šalių sala Viduržemio jūroje. Jau nuo seno žinoma, kad civilizacijos lopšys yra Graikija. Kreta – ne išimtis. Dar 3000 m. pr. Kr. Kretoje klestėjo Mino civilizacija. Bėgant amžiams, salos šeimininkai keitėsi ir tai paliko pėdsaką salos istorijoje, prie kurios prisiliesti galite kelionės į Kretą metu.

Graikijos sala Kreta – viena populiariausių vasaros sezono poilsio kelionių krypčių keliautojų iš Lietuvos tarpe. Planuodami keliones į Kretą, žmonės dėmesį atkreipia ne tik į tai, kaip prabangiai atrodo numeris viešbutyje ar koks maitinimo tipas siūlomas – ne ką mažiau svarbu yra viešbučio vieta saloje ar net konkrečioje gyvenvietėje. Juk per atostogas planuojantys poilsinę kelionę į Kretą, atostogautojai neretai ketina laiką leisti ne tik viešbutyje, bet ir pakeliauti po salą: tiek savarankiškai, išsinuomoję automobilę, tiek su profesionaliu gidu.

Į Graikiją, Kretą, kelionės organizuojamos vasaros sezono metu – nuo gegužės iki spalio mėn. Visgi populiariausios, tikriausiai, yra kelionės į Kretą rugpjūtį. Graikijos sala Kreta vilioja daugelį, o ir lankytinų vietų čia daug, tačiau vienu svarbiausių kriterijų, renkantis, kurią šalį aplankyti per atostogas, tampa kelionės į Kretą kaina. Poilsio kelionės į Kretą su „Viskas įskaičiuota“ maitinimu kainuoja daugiau nei analogiški kelialapiai į Turkiją ar kitas populiarias vasaros sezono kryptis, kur kas populiaresnis pasirinkimas yra tik pusryčiai ar pusryčiai bei vakarienės viešbutyje, o likę valgymai – pasigaminus savarankiškai ar kokioje nors kavinukėje.

Svarbu paminėti, kad į Kretą kelionės paskutinę minutę kartais parduodamos už išties patrauklią kainą, tačiau į tokią populiarią vasaros kelionių kryptį vietos gana dažnai išperkamos iš anksto, todėl tikėtina, jog laukdami geros kainos galite ne tik nesutaupyti, bet apskritai neberasti kelialapių norimai datai!

Kelionių istorijos:
Automobiliu aplink Kretos salą

Į viršų