Novaturo kelionės į Kanarų salas

Poilsinės kelionės į Kanarų salas

Kanarų salos – į mažytes salas sutelpantys žemynai

Kanarų salos – viena populiariausių atostogų krypčių žavinti keliautojus maloniu ir šiltu klimatu, skirtingomis klimato zonomis, spalvotomis salomis, daugybe pramogų, puikiomis viešbučių paslaugomis, nuolat besitęsiančia vasara, kalnais, žaluma, Atlanto vandenynu, vulkaninėmis uolienomis, smėlio kopomis. Sąrašą būtų galima tęsti. Tai vieta, kur į kelias Ispanijai priklausančias salas sutelpa įvairiausių pasaulio žemynų klimatas ir gamta. Nuo Šiaurės Afrikos iki Pietų Europos, nuo tropinių kraštų iki snieguotų kalnų viršūnių.

Didžiausia ir populiariausia Kanarų sala – Tenerifė. 10 mln. lankytojų per metus sulaukianti sala žavi Teidės ugnikalniu, įvairia gamta, balto smėlio paplūdimiais. Kelionės į Tenerifę metu neabejotinai rasite šimtus būdų papramogauti, pailsėti, pasportuoti ir pasidžiaugti Atlanto vandenynu.

Antra pagal dydį sala – Fuerteventūra. Tai išskirtinė vėjų ir smėlio kopų sala, kurioje daugelis paplūdimių pripažįstami pačiais geriausiais Europoje. Keliones į Fuerteventūrą labiausiai mėgsta jėgos aitvarų, burlenčių ir banglenčių entuziastai. Antra vertus, švelnus ir maloniai vėjuotas salos klimatas tinkamas didelių karščių nemėgstantiems žmonėms.

Gran Kanarijos sala garsėja savo festivaliais nusileidžiančiais gal tik Rio de Žaneiro karnavalui. Lanzarotės sala – tai veikiančių ugnikalnių katilas, kur juoda žemė vis dar karšta, o vanduo geizeriuose verdantis. Visos be išimties Kanarų salos turi puikių viešbučių ir gerą turizmo infrastruktūrą.

Kelionių organizatorius „Novaturas“ skirtingais metų sezonais organizuoja atostogines keliones į daugelį Kanarų salų. Šių salų įvairovė užtikrina galimybę patenkinti net ir išrankiausių keliautojų bei atostogautojų poreikius.

Novaturo kelionės į Tenerifę

Kelionių istorijos:

Kelionė į Fuerteventūrą: ko nežinojote apie šią vėjuotą Kanarų salą?
Kanarų salų deimantas Tenerifė: ką reikia žinoti keliaujant?

Į viršų