Novaturo kelionės į Juodkalniją

Poilsinės kelionės į Juodkalniją

Juodkalnija – gabalėlis rojaus prie Adrijos jūros

Juodkalnija – tai kalnuotas gabalėlis rojaus prie Adrijos jūros. Kelionės į Juodkalniją pastaraisiais metais vis labiau populiarėja, nes tai pigaus ir kokybiško poilsio oazė dažnai išnyranti iš kaimyninės Kroatijos šešėlio. Be to, tai šalis, kuri žavi savo gamta ir į jūrą besileidžiančiais nemenkais kalnais. Vos ne penkis kartus mažesnė už Lietuvą šalis turi virš šimto paplūdimių Adrijos jūros pakrantėje. Kelionių organizatoriaus „Novaturas“ organizuojamose kelionėse puikiai pailsėsite ir Juodkalnijos paplūdimiuose ir kalnuose.

Kotoras – neabejotinai laikomas Juodkalnijos turizmo simboliu. Jaukus, Kotoro įlankoje tarp kalnų įsitaisęs miestas alsuoja istorine dvasia. Kotoras dar vadinamas Juodkalnijos Dubrovniku. Romos laikus menantis miestas turistus vilioja jaukiomis kavinėmis, parduotuvėlėmis, kepyklėlėmis, antikvarinių dirbinių prekyvietėmis, muziejais. Toje pačioje Kotoro įlankoje įsikūręs ir kitas gražus miestukas – Perastas.

Į Juodkalniją atostogauti atskrendantys poilsiautojai pirmiausiai patenka į Tivatą – naują, bet pramogų pilną ir šurmuliuojantį kurortą Kotoro įlankoje. Tivato kurorte vasara tęsiasi net 240 dienų per metus. Kelionės į Juodkalniją metu verta aplankyti ir kitus šalies kurortus, tokius kaip Bečičis, Budva, Ulcinis, Sutomorė, Petrovacas.

Netoli nuo sostinės Podgoricos tyvuliuoja ir didžiausias Balkanuose Škoderio ežeras. Tai didžiausi pelkinių paukščių namai Europoje, kuriuos verta pamatyti.

Novaturo kelionės į Tivatą

Kelionių istorijos:
Pigios atostogos Juodkalnijoje – miestai, paplūdimai, žygiai

Į viršų