Novaturo kelionės į JAE

Poilsinės kelionės į JAE

Jungtiniai Arabų Emyratai – dykumų stebuklas

Kelionė į Jungtinius Arabų Emyratus (JAE) yra visada išskirtinė patirtis. Tai Arabijos dykumų žemė Persijos įlankoje, kur išradingi šeichai sumaniai investavo pinigus gautus už naftą bei sukūrė stebuklingus miestus Dubajų ir Abu Dabį.

Šių laikų Dubajus, tai pasaulinio lygio miestas išdygęs ant plyno lauko. Čia pastatytas kol kas aukščiausias pasaulio pastatas Burdž Kalifa, čia veikia prabangiausi prekybos centrai ir viešbučiai, Dubajuje yra supilti dirbtiniai palmės formos pusiasaliai, miestas stebina fontanais, akvariumais, žaliuojančiais sodais, atrakcionų parkais, kitais inovatyviais sprendimais, tokiais kaip save visiškai išlaikančio miesto projektas. Kelionės į Dubajų metu būtina pasivaikščioti aukso turguje, apsipirkti prabangiuose prekybos centruose, išbandyti visas miesto pramogas ir atsipalaiduoti puikiuose paplūdimiuose prie šiltos jūros.

Verta apsilankyti ir JAE religiniame centre Šardžoje, kur yra daug muziejų, mečečių ir kitų įdomybių.

Šalies sostinė Abu Dabis pastaraisiais metais vejasi Dubajų ir neatsilieka inovatyvumu, prabanga, grožiu. Šeicho Zeido mečetė viena gražiausių ir didingiausių visame pasaulyje. Abu Dabį sudaro daug smėlio salų, kuriose veši mangrovių miškeliai, yra balto smėlio paplūdimių. Mieste yra ir pramogų zona, vandens atrakcionų parkas, „Ferrari pasaulis“, kuris patiks visiems automobilių mėgėjams, mieste įrengta ir aukščiausio lygio F-1 trasa.

Be to, ištrūkę iš miesto JAE galėsite pajusti tikrą dykumą, pamatyti oazes, pasinerti į vietos žmonių gyvenimą. Kelionių organizatoriaus „Novaturas“ siūlomose atostogose Jungtiniuose Arabų Emyratuose susijungia puiki viešbučių ir paslaugų kokybė, šilta jūra, viską nustelbiantys miestai ir Arabijos dykumų pasaka.

Novaturo kelionės į Dubajų

Į viršų