Novaturo kelionės į Italiją

Poilsinės kelionės į Italiją

Italija – šalis, kurioje sutelpa viskas

Jei reiktų parinkti vienintelę Europos šalį, kurią būtina aplankyti gyvenime, Italija neabejotinai būtų pirmame trejetuke valstybių. Tai įspūdingos architektūros miestų, mokslinių atradimų, pasakiškų kalnų, fantastiškų jūros pakrančių, natūralaus ir įvairaus maisto, mados ir stilingo gyvenimo būdo, nepakartojamo meno, religijos ir turtingos istorijos šalis. Vakarų pasaulio kultūrai, mąstymui ir vystymuisi ypač svarbūs Italijos miestai – Roma, Florencija, Venecija, Genuja, Milanas, visų prekybos kelių kryžkelėje atsidūrusi Sicilijos sala. Kiekvienas mažesnis Italijos miestas turi tiek architektūros šedevrų, kad jų užtektų papuošti daugelį didžiųjų Europos sostinių.

Lyg to būtų maža, Italija apdovanota ir pasakiška gamta – nuo snieguotų Alpių viršūnių iki alyvmedžiais ir apelsinmedžiais nusagstytų Italijos pietų. Geriausi Italijos pajūrio kurortai susikoncentravę Apulijos, Kalabrijos regionuose ir Sicilijos saloje. Apulijos atostogų sostinė – Baris. Aplink šį miestą driekiasi puikūs paplūdimiai pagražinti jaukiais pakrančių miesteliais. Pasirinkę kelionių organizatoriaus „Novaturas“ atostogas Italijos pietuose, pajusite visas Italijos spalvas.

Dar vienas Italijos išskirtinumas – gilios ir įvairios maisto gaminimo tradicijos. Italai laikomi natūralaus ir subalansuoto, naminio ir įvairaus maisto kulto pradininkais Vakarų pasaulyje. Todėl kelionės į Barį, Siciliją ar kitus Italijos regionus metu nepamirškite išragauti kiek įmanoma daugiau patiekalų – nuo jūrų gėrybių iki įvairiausių pastų, troškinių ir picų. O apsipirkimas Sicilijos sostinės Palermo turguje Jums įsimins ilgam.

Novaturo kelionės į Siciliją

Kelionių istorijos:

Lankytinos vietos Milane ir „skanioji“ Bolonija pakeliui
Slidinėjimas Italijoje: kur trasos geriausios, o maistas pigiausias?
Jaukusis Bergamas Alpių papėdėje – daugiau nei tarpinė Italijos stotelė
Ką pamatyti Neapolyje ir kokią picą rinktis?
Kelionė į Sardiniją: jūsų laukia kur kas daugiau nei rožiniai flamingai
Kelionė į Veneciją: stebinantis Italijos miestas ant vandens
10 „Taip“ Sicilijoje: lankytinos vietos ir skanus maistas
Ką pamatyti Neapolyje ir kokią picą rinktis?
Auksinių paplūdimių karalius – Italijos kurortas Riminis

Į viršų