Poilsinės kelionės į Ispaniją

Ispanija – saulės ir nuoširdžių šypsenų kraštas

Saulės ir geros nuotaikos šalis Ispanija – tai vienas puikiausių pasirinkimų Jūsų atostogoms Europoje. Ši kontrastinga šalis savyje sutalpina ir spalvingiausias Europos tradicijas, ir Arabijos civilizacijos palikimą. Ispanijos rafinuota ir gaivi šiaurė skiriasi nuo kunkuliuojančių ir karštų pietų regionų. Andalūzija – tai vienas žymiausių regionų visoje Europoje, ne tik Ispanijoje. Regione gajos žemdirbystės tradicijos, flamenko šokiai ir suknelės, festivaliai ir siestos, lėtas gyvenimo būdas ir nepakartojami miestai: Malaga, Sevilija, Granada.

Šiaurėje daugiausiai dėmesio sutraukia katalonų sostinė Barselona. Tai viena turistų mėgstamiausių vietų visoje Europoje – atsipalaidavusi atmosfera, išskirtinė architektūra, puikūs restoranai, paplūdimiai, aplinkui supantys kalnai, idealus klimatas, linksmos šventės ir vakarėliai pavertė Barseloną didžiuoju turistų centru.

Antra vertus, Ispanija turi tūkstančius kilometrų paplūdimių ir šiltos Viduržemio jūros nuo Barselonos ir Valencijos iki Alikantės ir Gibraltaro. O norintiems visai ištrūkti į atostogų rojų yra Ibizos ir Maljorkos salos. Kelionė į Maljorką Jums paliks neišdildomą įspūdį, tai ne tik puikios gamtos ir gero klimato sala, tačiau ir vakarėlių bei kultūros renginių oazė.

Kelionių organizatorius „Novaturas“ kelionėse į Ispaniją derina viską, ką geriausio turi ši spalvinga šalis – nuo šurmuliuojančių miestų iki fantastiškų jūros pakrančių.

Kelionės į Ispaniją metu:

  • Pasmaguriaukite jūrų gėrybių: tradicinės paelijos, ant žarijų keptų sardinių ar virto aštunkojo.
  • Degustuokite ispaniškus vynus.
  • Pasigrožėkite Gaudi architektūra ir Dali, Picaso bei kitų žymių menininkų paveikslais.
  • Sudalyvaukite flamenko šokių vakare.
  • Pasidžiaukite auksinio smėlio paplūdimiais.
  • Aplankykite bent vieną iš šalies gamtos parkų.
  • Be visų kitų miestų lankymo užsukite ir į įspūdingąją sostinę – Madridą.
Į viršų