Novaturo kelionės į Indiją

Poilsinės kelionės į Indiją

Indijos Goa provincija – atostogos ir kūnui, ir sielai

Indija – viena daugiausiai žmonių turinčių valstybių pasaulyje. Tuo pačiu ir viena spalvingiausių. Čia iš Himalajų ledynų atiteka Gangos upė, čia knibžda milijoniniai miestai Delis, Mumbajus ir dauglis kitų, čia klesti induizmas bei kitos religijos, čia tropinės jūrų pakrantės traukia turistus iš viso pasaulio.

Kelionės į Indiją metu būtina aplankyti Goa provinciją, kuri ilgą laiką buvo Portugalijos įtakos zonoje ir dabar smarkiai skiriasi nuo likusios Indijos dalies. Goa – tai Indijos turizmo perlas, kur kainos, vidinės ir išorinės laisvės, egzotikos bei idealaus klimato santykis vilioja poilsiautojus. Šiuose populiariuose Indijos vandenyno pakrantės paplūdimiuose ir visame regione daugiau tvarkos, viešbučių, kurortinių zonų, architektūrinio ir europietiško paveldo.

Goa provincija nors ir nedidelė visos šalies mastu, tačiau joje begalės gražių paplūdimių. Arambolas, Ašvemas, Mordžimas, Vegatoras, Arpora, Baga, Kalangutas, Kandolimas, Sinkerimas – tai paplūdimiai šiaurinėje Goa dalyje, kuriuos daug hipių ir jogą praktikuojančių keliautojų. Čia vyksta daug festivalių, vakarėlių, renkasi jaunimas, linksmybes ir jogą mėgstantys atostogautojai. Šiaurės Goa dalyje yra ir daug galimybių vandens sporto mėgėjams.

Kelionės į Goa metu galima rinktis ir pietinę provincijos dalį, kur naujesniuose kurortuose viskas pritakyta ramiam poilsiui, daugiau prabangių viešbučių ir aukštos klasės atostogų vietų. Tokie paplūdimiai kaip Bogmalas, Velsao, Arosimas, Utorda, Majorda, Betalbatimas, Kolva, Sernabatimas, Benaulimas, Varka ir daugelis kitų pritaikyti įvairių poreikių egzotiką mėgstantiems turistams.

Kelionių organizatorius „Novaturas“ derina visa Indijos kurorto Goa puses ir siūlo įvairiausią poilsį tropinėje Indijos vandenyno pakrantėje.

Į viršų