Novaturo kelionės į Graikiją

Poilsinės kelionės į Graikiją

Graikija – salų karalystė Viduržemio jūroje

Graikija – tai šimto salų valstybė, įsitaisiusi žydruose Egėjo, Jonijos ir Viduržemio jūros vandenyse. Kreta, Korfu, Rodas – tai tik kelios iš dešimčių didžiųjų Graikijos salų, užburiančių savo tradicijomis, istorija, maistu ir žydro jūros vandens lagūnomis. Atvykę čia, sužinosite vietos žmonių ilgaamžiškumo paslaptis, mėgausitės saulės voniomis, gaudysite vėją jėgos aitvarais ir burlentėmis. Be to, daugelis Graikijos salų labai skiriasi viena nuo kitos ir nuo žemyninės dalies, todėl pabuvę Kretoje, kitą kartą norėsite apsilankyti Korfu ir atvirkščiai. Kelionių organizatorius „Novaturas“  atskleis jums tik pačias geriausias Graikijos puses.

Kreta – didžiausia Graikijos sala, kurioje susijungia senovės civilizacijų palikimas, pasakiška gamta ir išplėtotos turizmo paslaugos su puikiais viešbučiais. Kelionės į Kretą metu verta apžiūrėti turistų pamėgtą Samarijos tarpeklį, Knoso griuvėsius, iš Antikos laikų išlikusį Festos miestą, dabartinę salos sostinę Heraklioną.

Kelionė į Graikiją bus pavykusi, jei:

  • Aplankysite vieną iš daugelio archeologijos paminklų ir istorijos muziejų.
  • Išmoksite graikiško šviežio ir natūralaus maisto gamybos paslapčių ir išragausite žuvies, mėsos bei daržovių patiekalų.
  • Atrasite savo mėgstamiausią paplūdimį ir skaidriausią jūros vandenį maudynėms.
  • Užlipsite į bent vieną iš daugybės Graikijos kalnų ir kalvų, pasivaikščiosite po neįtikėtinus šalies gamtos kampelius.

Novaturo kelionės į Kretą | Novaturo kelionės į Rodą  | Novaturo kelionės į Kerkyrą (Korfu) 

Kelionių istorijos:

Lankytinos vietos Graikijoje: Atėnai ir kitos įžymybės
Automobiliu aplink Kretos salą
Kelionė į Koso salą: turistus itin traukiantis Graikijos „plaukiojantis sodas“
Kelionė į Rodo salą: ne mažiau kaip 300 saulėtų dienų per metus
Peloponeso pusiasalis: 10 priežasčių, kodėl turėtumėte ten apsilankyti

Į viršų