Novaturo kelionės į Egiptą

Poilsinės kelionės į Egiptą

Egiptas – ten kur klestėjo faraonų civilizacija, o dabar yra turizmo meka

Egiptas – tai dykumų šalis, kurią perpjauna ilgiausia pasaulio upė Nilas ir supa skaidrios Viduržemio ir Raudonoji jūros bei gražūs paplūdimiai. Tai senosios Egipto civilizacijos kraštas palikęs architektūros stebuklus ir didelį kultūrinį lobį. Visas šis kokteilis pavertė Egiptą viena geidžiamiausių atostogų krypčių pasaulyje. Kelionių organizatoriaus „Novaturas“ pasiūlymų puokštėje ši šalis taip pat užima ypatingą vietą. Tai puikios aptarnavimo kokybės ir nedidelių kainų kryptis, kurioje daug saulės, skaidraus Raudonosios jūros vandens ir įvairių pramogų.

Hurgada – tai tarsi Egipto kurortų vizitinė kortelė, žinoma dėl gausybės puikių viešbučių, nardymo rojaus Raudonojoje jūroje, gerų sąlygų vandens sportui, pramogų dykumose, klajoklių beduinų kultūros. Iš Hurgados organizuojamos ekskursijos po visą šalį – į šurmuliuojančią didelę sostinę Kairą, prie Gizos piramidžių, į mokslo ir kultūros centrą Aleksandriją, į įspūdingą iki šių dienų išlikusį Karalių miestą Luksorą, kruizai Nilu ir daug kitų įdomybių.

Kelionės į Egiptą akcentai, kurie padės pažinti šalį:

  • Apsilankykite bent viename iš daugelio Egipto architektūrinių ir istorinių stebuklų išlikusių iki šių dienų nuo faraonų laikų.
  • Pasinerkite į Raudonąją jūrą, kurioje atsiveria vienas įspūdingiausių ir spalvingiausių povandeninių pasaulių visoje jūrų karalystėje.
  • Pabūkite beduinų kaime ir susipažinkite su šių dykumų klajoklių gyvenimu, tradicijomis ir iššūkiais.
  • Pasinerkite į šių dienų Egipto miestų gyvenimą – su turgumis, užkandinėmis, kaljano užeigomis ir mečetėmis.

Novaturo kelionės į Hurgadą | Novaturo kelionės į Šarm aš Šeichą

 

Į viršų