Novaturo kelionės į Bulgariją

Poilsinės kelionės į Bulgariją

Bulgarija – jūra, maistas ir turtinga istorija

Keliaudami atostogų į Bulgariją nusiteikite pasinerti į senovės civilizacijų palikimą, maisto pasaulį ir šiltą auksinio smėlio apgobtą Juodąją jūrą. Tai trys priežastys, kurios Jus privers įsimylėti šią spalvingą šalį. Be to Bulgarija – gerų kainų šalis, kurioje atostogaudami pamiršite kasdienybę. Kelionių organizatorius „Novaturas“ pasirūpins, kad atostogos Bulgarijos kurortuose jums įsimintų ilgam.

Varna ir Burgasas – tai du atostogų centrai aplink save sutelkę daug mažesnių kurortų su smėlėtais paplūdimiais, išskirtiniais viešbučiais, restoranais ir istoriniu palikimu. Sozopolis ir Neseberas – tai du mažesnieji Juodosios jūros pakrantės miestai, kuriuose išlikę vieni seniausių Europoje senamiesčių. Čia rasite ir trakų genčių, ir keltų, ir Antikos, ir Romos imperijos, Bizantijos ir slavų palikimo. Visos istorijos spalvos atsispindi Bulgarijos tradicijose, virtuvėje, gyvenimo būde ir pastatuose.

Be to, Bulgarija turi vieną gražiausių Juodosios jūros pakrančių ir moka ją gerai išnaudoti. Auksinių smilčių ir Saulėtojo kranto kurortai nustebins jus pramogų, restoranų, viešbučių gausa. O svarbiausia, kad čia galėsite pasidžiaugti puikiu smėliu, skaidriu jūros vandeniu ir pasakiškais pakrantės uolų vaizdais.

Kelionė į Bulgariją neįsivaizduojama be:

  • Apsilankymo Varnos nekropolyje, kur rastas vienas seniausių ir didžiausių aukso lobių, liudijančių apie trakų genčių kultūros įtaką priešistoriniame pasaulyje.
  • Pasibuvimo seniausiame Europos mieste Plovdive ir sostinėje Sofijoje.
  • Bulgariškų patiekalų degustacijos ir maisto ruošimo pamokų.
  • Sveikatingumo procedūrų su bulgarišku rožių aliejumi ar Juodosios jūros druska.
  • Be saulės, smėlio ir jūros.

Novaturo kelionės į Varną | Novaturo kelionės į Burgasą

Kelionių Istorijos:
Bulgarija – neatrastas Juodosios jūros pakrantės lobis
8 priežastys, kodėl prieš atostogas būtina nusipirkti pilną kelionių draudimą
Kelionė po istorinius Bulgarijos vienuolynus atskleis tikrąjį šalies grožį

Į viršų