Novaturo egzotinės kelionės

Novaturo egzotinės kelionės

Egzotinės kelionės – kai norisi įspūdingų atostogų spalvotuose ir tolimuose kraštuose

Šaltuoju metų sezonu nuotaiką geriausiai pataiso skrydis į tolimą ir egzotinę šalį. Atostogos Pietryčių Azijoje, Indijoje, Afrikoje ar Pietų Amerikoje ir Šiaurės Amerikoje ne tik suteiks nepakartojamų įspūdžių, bet ir prailgins saulėtą vasarą. Tolimos kelionės vertos gyvenimo kelionių statuso.

Skrydžiai į Indiją, Šri Lanką, Tailandą, Vietnamą, Maldyvus ir atostogos egzotiškuose kraštuose įsimins ilgam. Egzotinėse šalyse atogražų ir šiltos jūros pakrantės bus nusagstytos palmėmis, egzotiško maisto restoranėliais. Kitokios tradicijos, religija, kalba, kultūra, gamta ir kraštovaizdis, bendravimas su tolimų šalių žmonėmis – viskas atpirks ilgą skrydį ar egzotiškos kelionės nepatogumus.

Be to, kelionių organizatoriaus „Novaturo“ egzotinių kelionių sąraše yra ir tokios šalys kaip Uzbekistanas, Iranas, Australija, Jungtinės Amerikos Valstijos ar Kanada ir kitos. Visose jose savo atostogų metu sugriausite daug stereotipų ir mitų apie egzotiškas ir tolimas šalis, pajusite kokiu ritmu ir tradicijomis gyvena žmonės kitame pasaulio gale. Skrydžiai į tolimus kraštus ir atostogos egzotinėse šalyse nustebins ir visko mačiusius keliautojus.

Į viršų