Nevaržomų linksmybių ir pramogų sostinė Amsterdamas! Tiesioginis skrydis, viešbutis ir pusryčiai – vos 319 €!

Amsterdamą garsina ir aplankyti masina daugybė dalykų, nuo žavių kanalų iki kvapą gniaužiančių ekspozicijų (čia veikia kankinimų, sekso, vaškinių skulptūrų ir kiti muziejai), nuo įžymiųjų coffee shop‘ų, kuriuose galima pasivaišinti ne tik kava, iki minias smalsuolių ir naujų potyrių ieškotojų sutraukiančio Raudonųjų žibintų kvartalo – šiame mieste kiekvienas ras kažką įdomaus, naujo, neatrasto!

Amsterdamas vakare
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Amsterdamas vakare

 

Apie viešbutį:

King‘s Court – stilingai įrengtas ir patogioje vietoje (tik 4 km nuo miesto centro) įsikūręs viešbutis, puikiai tiksiantis pailsėti po dienos (ar nakties) praleistos Amsterdamo gatvelių bei kanalų labirintuose. Viešbutyje yra restoranas, kavinė ir baras, taip pat veikia bevielis interneto ryšys, tad įspūdžiais galėsite dalintis su draugais ir artimaisiais.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Amsterdamas-Vilnius,
 • 8 kg rankinis bagažas,
 • maitinimo tipas – pusryčiai,
 • 3 nakvynės viešbutyje „King‘s Court“.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • maitinimas viešbutyje,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimi ir kiti viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti maitinimą lėktuve, pervežimus iš/į oro uostą, kelionės ir sveikatos draudimą, registruojamą bagažą, automobilio nuomą, pramogas ir kitas paslaugas;
 • kelionės kaina gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
DroneFanatic video.  Amsterdamas

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų