Nevaržomų linksmybių ir pramogų sostinė Amsterdamas! Tiesioginis skrydis iš Kauno ir 3 nakvynės viešbutyje – vos 199 €! (nebegalioja)

Dabar puikus metas pradėti planuoti trumpą žiemos išvyką į niekada nemiegantį Amsterdamą! Nyderlandų sostinę garsina bei žavūs kanalai, įvairūs kvapą gniaužiantys muziejai...Čia turėsi progą užsukti į coffee shop‘ą ir pasivaišinti kava, arbata ar... Tikriausiai nustebins ir čia esanti dviračių gausybė – tai viena populiariausių transporto rūšių Nyderlanduose.
Nesnausk, užsisakyk dabar ir jau netrukus galėsi pasinerti į įspūdžių jūrą neužmirštamajame Amsterdame! Skrydis iš Kauno į Eindhoveną ir 3 nakvynės 3* viešbutyje – TIK 199 €!

Amsterdamas vakare
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Amsterdamas vakare

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Hotel Levell 3* – stilingai įrengtas, patogioje vietoje (turi gerą susisiekimą su centru) įsikūręs viešbutis, puikiai tinkantis pailsėti po dienos (ar nakties) praleistos niekada nemiegančiose Amsterdamo gatvelėse ar kanalų labirintuose. Viešbutyje yra restoranas, kavinė, taip pat veikia bevielis interneto ryšys, tad įspūdžiais galėsite dalintis su draugais ir artimaisiais.

Vietos, kurias verta aplankyti Amsterdame:

 • Karališkieji rūmaišie rūmai yra didžiausias pasaulietinis pastatas mieste, esantis Dam aikštėje. Įėję į vidų galite išvysti Mozės paveikslą.
 • Anos Frank (Anne Frank) namaspraeityje šis muziejus buvo slėptuvė, kurioje žydai slėpdavosi nuo vokiečių, nenorėdami papulti į koncetracijos stovyklas. Šioje slėptuvėje slėpėsi ir pati Ana Frank, kurios rašytas dienoraštis buvo išleistas kaip knyga net šešiasdešimčia kalbų.
 • Raudonųjų žibintų kvartalas tai vienas seniausių miesto kvartalų, sekso turistų traukos centras.
 • NEMO mokslo muziejus didžiausias technologijų ir mokslo centras Nyderlanduose, dažnai papildomas naujais eksponatais, todėl čia apsilanke lankytojai būna supažindinami su naujomis technologijomis. Šis muziejus gali nustebinti ne tik jame esančiais eksponatais, bet ir savo išvaizda, primenančia žalią laivą.
 • Kankinimų muziejus – žmonių žiaurumui ir fantazijai, deja, ribų nėra. Kaip baisu bebūtų, visgi susipažinti su įvairiais kadaise naudotais įrengimais ir įrankiais, skirtais kankinti, yra gana įdomu.
 • Sekso muziejus – nors sekso tema kai kam yra tabu, tačiau Amsterdamas garsėja savo laisve, tad viešnagės metu verta užmesti akį ir į šio muziejaus eksponatus.
 • Madam Tiuso (Madame Tussauds) vaškinių figūrų muziejus šiame muziejuje turėsite galimybę paspausti ranką pop muzikos žvaigždėms, pasaulinio lygio aktoriams bei kitoms įžymybėms ir istorinėms asmenybėms.

Kaip nuvykti į Amsterdamą:

Viešuoju transportu: nuo Eindhoveno oro uosto važiuoti 400, 401 arba 20 autobusu iki Eindhoveno traukinių stoties. Traukinių stotyje susirasti traukinio išvažiavimo stotelę į Amsterdamą. Kaina į vieną pusę: 30 €

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Kaunas-Eindhovenas-Kaunas,
 • rankinis bagažas,
 • 3 nakvynės 3* viešbutyje „Hotel Levell“.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos,
 • maitinimas viešbutyje.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas: registruojamą bagažą, pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal, automobilio nuomą, kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
DroneFanatic video.  Amsterdamas

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų