NETEMPK GUMOS – jau dabar pildosi paskutinės vietos birželio-liepos kelionėse! IŠPARDUODAME VASAROS ATOSTOGAS! (nebegalioja)

Eisi šią vasarą atostogauti, vyksi į poilsio ar pažintinę kelionę, bet vis dar lauki to geriausio pasiūlymo, patraukliausios kainos, tos „paskutinės minutės“?

Šios vasaros atostogos populiarios kaip niekad: vietos lėktuvuose pildosi akimirksniu, pasiūlymai tirpsta vos juos pateikus – ar esi tikras, kad belaukiant nepasipils „išparduota“ ženklai ir išsvajotų atostogų planai nesprogs kaip burbulas?

SOFA TRAVEL kviečia nebetempti gumos ir GEGUŽĖS 8-22 DIENOMIS išparduoda vasaros keliones!

Užsitikrink atostogas birželiui ir liepai populiariausiose pakrantėse ir salose –

IMK ATOSTOGAS Turkijoje, Bulgarijoje, graikiškose Kretos, Korfu ir Rodo salose, Maljorkoje, Barselonos regione, portugališkoje Madeiroje, Egipte, Juodkalnijoje, Kipre, Riminyje, Sicilijoje!

O jei birželio-liepos atostogoms išsirinksi „Novaturo“ ar „Tez Tour“ kelionę ir įsigysi ją SOFA TRAVEL internetiniame puslapyje – dar pritaikysime 3 % nuolaidą!

Sekite karštus pasiūlymus, skambinkite +370 633 97777, rašykite į keliones@sofatravel.lt ir užsukite į mūsų biurus!

* Akcija vyksta nuo 2017-05-08 iki 2017-05-22
* 3 % užsakymo internetu nuolaida taikoma kelionių organizatorių „Novaturas“ ir „Tez Tour“ kelionėms, įsigyjamoms www.sofatravel.lt, nuolaidos nesumuojamos.

Į viršų