Liepos savaitgalis Barselonoje: tiesioginis skrydis iš Vilniaus ir 3 nakvynės viešbutyje – tik 379 €! (nebegalioja)

Barselonoje yra tiek daug ką pamatyti: didingoji Sagrada Familia bažnyčia, garsioji Las Ramblas pėsčiųjų alėja, Montserato vienuolynas, P. Picasso muziejus, Guelio rūmai, Triumfo arka... – galima vardinti, ir vardinti, ir vardinti... Vienos kelionės metu viską pamatyti sudėtinga, bet pamėginti tikrai verta! Juk savaitgalio kelionė į Katalonijos sostinę Barseloną ir 3 nakvynės viešbutyje – tik 369 €!

Barselonos panorama
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Barselonos panorama

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

NH Porta Barcelona 3* – viešbutyje viso yra 99 kondicionuojami numeriai, kiekviename iš jų yra mini baras, seifas, vonios kambarys, palydovinė televizija, veikia nemokamas bevielis interneto ryšys. Viešbutyje yra SPA centras, baras bei Viduržemio jūros regiono virtuvėje besispecializuojantis restoranas.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Barselona-Vilnius,
 • rankinis bagažas,
 • 3 nakvynės 3* viešbutyje „NH Porta Barcelona“.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • registruojamas bagažas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • maitinimas viešbutyje,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, registruojamą bagažą, pervežimą iš oro uosto į viešbutį, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų