Lapkričio savaitgalio pasiūlymas – 3 dienos gyvenimu verdančiame Londone, per kurias pasižmonėsi, pašėlsi, apsipirksi! (nebegalioja)

Ar verta vardinti, ką galima įdomaus pamatyti ar smagaus nuveikti mieste, kuriame įmanoma turbūt viskas? Pažintinė programa, poilsinė, draugų ir giminių lankymas, būdas nebrangiai ir gausiai apsipirkti – visa tai ir daugiau Tavęs laukia viename didžiausių Europos miestų Londone. Paskubėk, kol keliauti į Jungtinę Karalystę dar paprasta, o tuo labiau – už tokią gerą kainą!

Tauerio tiltas, Londonas
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Tauerio tiltas, Londonas

Skrydis Vilnius-Londonas-Vilnius
 
2019 11 28 – 12 01 Trukmė: 3 naktys

- Be persėdimų

- 1 vnt. rankinio bagažo salone

87 €

Į pasiūlymą įskaičiuota:

  • tiesioginis skrydis Vilnius-Londonas-Vilnius,
  • 1 vnt. rankinio bagažo salone (40x20x25 cm),
  • oro uostų, kuro, aptarnavimo mokesčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

  • registruojamas bagažas,
  • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

Booking.com

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

  • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
  • galimos ir kitos kelionės datos pagal Jūsų pageidavimą;
  • už papildomą mokestį galima užsakyti ir kitas norimas paslaugas: viešbutį, automobilio nuomą, kelionės ir sveikatos draudimą;
  • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
Around The World 4K video.  Londonas

Skrydis Vilnius-Londonas-Vilnius
 
2019 11 28 – 12 01 Trukmė: 3 naktys

- Be persėdimų

- 1 vnt. rankinio bagažo salone

87 €

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų