Kruizai

Kruizai

Užmigti vienoje šalyje, o pabusti visai kitoje. Apžiūrėti istorinius ir modernius miestus, dalyvauti ekskursijose, pažinti unikalią gamtą, o ilsėtis gulinėjant prie baseino. Šėlti šokių aikštelėse, gerti į save gyvos muzikos garsus ir kvapą gniaužiančių pasirodymų scenas, išmėginti savo sėkmę kazino, o tada tiesiog stebėti žvaigždes ir atsiduoti jūros bangų mūšos melodijai. Didžiausių pasaulyje jūrų ir upių kruizų operatorių kelionėse laivu kiekvienas džiaugsis tokiomis atostogomis, apie kokias svajojo!

Pradėkite kelionę, kur norite – daugumoje kruizų patys pasirinksite, iš kurio uosto pradedant kelionę išplauksite ir kur jūsų kelionė pasibaigs. Galbūt leisitės tik į kruizą, o gal suderinsite jį su poilsiu, pažintiniu turu ar pramogomis viename iš atostogų kurortų?

Pasirinkite savo kelionės kryptį ir trukmę – kruizų maršrutai leidžia išnaršyti visą pasaulį, rinktis iš tūkstančių uostų! Leiskitės į Viduržemio jūros, Karibų jūros, Šiaurės Europos, Pietų Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos kruizus,  pamatykite pakrantes nuo Aliaskos iki Tolimųjų Rytų ir pažinkite artimus bei tolimus kraštus. Kruizas gali trukti nuo 2 dienų iki…galbūt net kelionės aplink pasaulį kruiziniu laivu!

Išsirinkite labiausiai patinkantį kruizinį laivą – savo kelionei galite rinktis laivą iš plačios pasiūlos, sudarytos daugiau nei 20 tarptautinių kruizinių laivų kompanijų! Kiekvienas laivas pasižymi savita elegancija ir vilioja išskirtinėmis pramogomis, pasirinkite jums tinkamiausią!

Į viršų