Novaturo kelionės į Tunisą

Poilsinės kelionės į Tunisą

Tunisas – arabiškas pasaulis tarp Sacharos ir Viduržemio jūros

Saulėta ir kaitri, egzotiška atostogų šalis Šiaurės Afrikoje puikiai tinka užburiančioms kelionėms ir atostogoms. Platūs smėlio paplūdimiai, gražios įlankos Viduržemio jūros pakrantėje ir palankus klimatas Tunisą daro itin patrauklia poilsio kelionių kryptimi. Pietuose arabiškąjį Tunisą supa bekraštė Sachara, kurioje stūkso romėnų palikimas Džemo amfiteatras, plyti Chot el Džerido druskos ežeras, tarsi pasakose vilioja kalnų oazės su upėmis bei atvykėlius sutinka švenčiausias Tuniso miestas Kairuanas.

Susipynę arabų ir prancūzų kultūrų ypatumai, turtinga Tuniso istorija, architektūra ir tradicijos traukia atostogautojus į didelius ir spalvotus kurortus prie Viduržemio jūros – Tuniso kurortų sostine vadinamą Chamametą, modernią ir prabangią Jasmin Chamameto kurortinę zoną, regiono centrą ir 20 km ilgio paplūdimiais besididžiuojančią Susą, ramią ir nardymo entuziastų pamėgtą Mahdiją.

Atraskite išskirtinę Tuniso teritoriją Viduržemio jūroje, labiausiai į pietus nutolusią kurortinę zoną – Džerbos salą. Pajuskite Šiaurės Afrikos dvasią pagrindiniame Džerbos salos mieste ir neoficialioje sostinėje Chumt Suke, išsirinkite kurortą savo poilsiui – Midūnas pritraukia daugiausia turistų, o Adžimas keltu susisiekia su žemynine Tuniso dalimi. Džerbos saloje mėgausitės ramiais, palmėmis apaugusiais paplūdimiais, galėsite išmėginti jėgos aitvarus ir kitas čia itin populiarias vandens sporto šakas, apsilankyti keramikos sostine vadinamame Gvelalos miestelyje ir jo istorijos muziejuje, o įspūdingas Džerbos krokodilų parkas kviečia išvysti net 400 iš Madagaskaro atvežtų Nilo krokodilų!

Kelionės į Tunisą metu būtinai išbandykite:

  • pažintinę kelionę į Sacharos dykumą kupranugariais ar keturračiais,
  • sveikatinimo procedūras su jūros druska, jūros dumbliais, purvu ir mineralais,
  • įvairų maistą ir apsipirkimą tradiciniame turguje,
  • dienos išvyką į legendinę Kartaginą ir Sidi Bou Saidą.

Kelionių istorijos:

Kelionė į Tunisą: antikiniai griuvėsiai ir nuostabūs kurortai

Į viršų