Kelionė į Turkiją kitaip! Pažintinis savaitgalio turas Stambule, kurį pasieksite lėktuvu iš Vilniaus – 501 €!

Turkija yra viena dažniausiai poilsiui pasirenkamų krypčių turistų iš Lietuvos tarpe, tačiau ši šalis gali pasiūlyti kur kas daugiau nei tik „Viskas įskaičiuota“ atostogas balto smėlio paplūdimyje. Keliauk ir įsitikink pats – pažintinė savaitgalio kelionė lėktuvu į didžiausią Europos miestą Stambulą nepaliks abejingų!

Stambulas
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Stambulas

Savaitgalis Stambule
 
2020 09 10 – 09 13 Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 3 pusryčiai

589 €
Savaitgalis Stambule
 
2020 10 15 – 10 18 Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 3 pusryčiai

501 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

1 diena
Skrydis: Vilnius-Stambulas. Atskridę, *užsakytu transportu vykstate į viešbutį. Vakare pasivaikštote Sultanahmet rajone ir paragaujate šviežios žuvies sumuštinių prie Galatos tilto. Nakvynė viešbutyje Sultanahmet rajone.

2 diena
Pusryčiai. ~8:30 val. vykstate į *Topkapi rūmus, kurie ilgiau nei 400 metų buvo oficiali sultonų rezidencija. Šiame milžiniškame komplekse – daugybė pastatų, kambarių, kiemelių, sodų; iš terasos atsiveria puikus vaizdas į Bosforo sąsiaurį. Dabar rūmuose įrengtas didžiulis muziejus, kuriame eksponuojamos keramikos, porceliano, ginklų, pranašo Mahometo relikvijų, brangakmenių, juvelyrinių dirbinių ir kitos vertingos kolekcijos. Apžiūrite *Bazilikos Cisterną – vieną didžiausių požeminių vandens saugyklų. Pietūs. Siūlome paplaukioti laivu Bosforo sąsiauriu (už papildomą mokestį ~25 €). Vykstate į seniausią Stambulo rajoną – Beyoglu. Apžvelgiate miesto panoramą nuo Stambulo simboliu laikomo, 62 m aukščio įspūdingo *Galatos bokšto, kurį 1348 m. pastatė Genujos pirkliai. Vykstate į nuolat šurmuliuojančią Istiklal gatvę, kurioje gausu restoranų, parduotuvių, kavinių. ~21val. grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Sultanahmet rajone.

3 diena
Pusryčiai. ~8:30 val. vykstate į bizantiškojo meno šedevrą – *Šv. Sofijos soborą. Tai vertingiausias Bizantiškojo laikotarpio (IV-XV a.) paminklas, buvusi didingiausia stačiatikių katedra (IV-V a.) išpuošta auksu, senovinėmis freskomis ir bizantiškomis mozaikomis. Aplankote Mėlynąją mečetę, turinčią 6 minaretus; pasivaikštote Hipodromo aikštėje su Egiptietišku obelisku, buvusioje viena svarbiausių miesto vietų Romos imperijos, Bizantijos ir Osmanų imperijos laikais. Kelionę tęsiate į triukšmingą Didįjį turgų, kuriame galima įsigyti turkiškų suvenyrų, prieskonių ir kitų gėrybių. Tai 4000 įvairių parduotuvių, dirbtuvių ir restoranų, įkurtų po vienu stogu! ~19 val. grįžtate į viešbutį. Vakare siūlome ***pasigrožėti įspūdingu rytietiškų šokių šou. Nakvynė viešbutyje Sultanahmet rajone.

4 diena
Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, *užsakytu transportu vykstate į Stambulo oro uostą. Skrydis: Stambulas-Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Stambulas-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas orlaivio bagažas,
 • 3 nakvynės 3* viešbučiuose,
 • maitinimas – 3 pusryčiai,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai kelionės metu. Turistas moka pats apie 90 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (***) – rytietiškų šokių šou – apie 30 €, užsakoma rezervuojant kelionę.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 60 €.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Savaitgalis Stambule
 
2020 09 10 – 09 13 Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 3 pusryčiai

589 €
Savaitgalis Stambule
 
2020 10 15 – 10 18 Trukmė: 3 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 3 pusryčiai

501 €

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų