Kelionė į Kroatiją autobusu: pažintinė programa ir poilsis pajūryje – tik 469 €!

Poilsio kelionė ar pažintinė? Rinktis nebūtina, kai gali viską suderinti! Įsimintina kelionė autobusu į Kroatiją: pažintinė programa, kelios valstybės, architektūros, gamtos, meno paminklai ir, žinoma, poilsis prie Adrijos jūros! Net 9 dienų kelionė – vos 469 €!

Plitvicos ežerų nacionalinis parkas
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Plitvicos ežerų nacionalinis parkas

Pietų Kroatija su poilsiu Makarskos pakrantėje
 
2020 05 15 – 05 23 Trukmė: 8 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 8 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)m 4 vakarienės (3 patiekalų)

469 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

1 diena. Lenkija, Čekija
Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Zagrebas
Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate Kroatijos link. Vykstate per Čekiją, Austriją, Slovėniją, Kroatiją Zagrebo link. Pietų sustojate viename iš Austrijos pakelės restoranų. Pavakary pasiekiate Kroatijos metropolį Zagrebą, padalintą į dvi dalis – aukštutinį ir žemutinį miestus. Katedra, centrinė Jelacica aikštė, Akmens vartuose eksponuojamas Šv. Mergelės Marijos paveikslas ir Šv. Morkaus bažnyčia. Laisvas laikas, kurio metu galite pasikelti į apžvalgos aikštelę ir pasigrožėti vakarėjančiu miestu, pavakarieniauti viename iš sostinės restoranų. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Zagrebe.

3 diena. Krka krioklių nac. parkas ir Šibenikas
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Makarskos link. Pakeliui į kurortą sustojate *Krka krioklių nacionaliniame parke, kuriame galima ne tik pasigrožėti nuostabiais kriokliais, bet ir išsimaudyti gaivinančiame upės vandenyje. Po maudynių, vaizdingu pakrantės keliu vykstate į Šibeniką, kuris, kaip ir kiti Adrijos pakrantės miestai, – Venecijos respublikos palikuonis; jis dar vadinamas labiausiai akmenuotu Kroatijos miestu. Raitytos, netaisyklingos viduramžių laikų senamiesčio gatvelės, įspūdingos senovinių įtvirtinimų liekanos. Aplankote *Šv. Jokūbo katedrą, įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Katedroje puikiai dera gotikos ir renesanso elementai, kuriuos čia paliko Dalmatijos, Šiaurės Italijos ir Toskanos architektūros meistrai. Apie 20 val. atvykstate į vieną iš Makarskos pakrantės kurortų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena. Poilsis arba ekskursija: Splitas
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į pusės dienos ekskursiją į Splitą. Ekskursija po nuostabų senamiestį, garsėjantį unikaliu III a. romėnų architektūros paminklu – imperatoriaus *Diokletiano rūmais. Tai rūmai, kurie buvo pastatyti imperatoriui kaip poilsio vila. Neaprėpiamas jos dydis daugelį amžių stebino istorikus ir keliautojus. Rūmus sudarė dešimtys įvairios paskirties statinių, tarp kurių dabar yra išlikusios rūmų sienos, vartai ir bokštai. Dabartinė miesto *Katedra – buvęs imperatoriaus mauzoliejus, o dabartinė baptisterija – buvusi *Jupiterio šventykla. Iš *varpinės atsiveria nuostabūs Dalmatijos regiono ir miesto vaizdai. Po pietų, apie 15:30 val. grįžtate į viešbutį Makarskos pakrantėje. Poilsis prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. Poilsis arba ekskursija: Dubrovnikas
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba **ekskursija į Dubrovniką.
Ekskursija į Dubrovniką. Apie 7 val. vykstate į Dubrovniką. Ekskursija po miestą, garsėjantį savo istorijos ir kultūros paminklais. 700 metų buvusi nepriklausoma pirklių respublika užmezgė prekybinius ryšius netgi su Afrikos valstybėmis ir jau viduramžiais palaikė diplomatinius ryšius su Anglijos karališkuoju dvaru. XI–XVI a. dviejų kilometrų ilgio *siena su bokštais juosia puikiai išsilaikiusį senamiestį. Aplankote *pranciškonų vienuolyną su viena iš trijų seniausių Europoje (XIV a.) vaistinių; Rektorių rūmų *muziejų. Siūlome pasivaikščioti pagrindine pėsčiųjų gatve, kurioje gausu kavinių, barų ir parduotuvėlių, *keltuvu pasikelti į apžvalgos aikštelę ir pasigrožėti nuostabia miesto panorama. Apie 21 val. grįžtate į viešbutį Makarskos pakrantėje.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena. Poilsis arba ekskursija: Hvaro ir Bračo salos
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba **ekskursija į Hvaro ir Bračo salas.
Ekskursija į Hvaro ir Bračo salas. Apie 7 val. vykstate į Hvaro ir Bračo salas. Plaukiate laivu į Hvaro salą, vietinių dar vadinamą levandų sala. Sakoma, kad čia daugiausia saulėtų dienų iš visų Adrijos salų. Saulės spindulių lepinamos gausiai auga vynuogės, iš kurių daromo puikaus vyno galima paragauti jaukiuose salos miestelių restoranuose. Aplankote vieną iš salos miestelių Vrboską ir išplaukiate Bračo salos link. Plaukdami ne tik mėgaujatės kraštovaizdžiu, bet ir pietaujate laive. Po pietų atplaukiate į Bračo salą, vadinamą Saulės, akmens ir jūros sala. Ji garsėja aukso spalvos smėlio paplūdimiu Zlatni Rat (Aukso iškyšulys). Pasaulyje vertinamas Bračo kalkakmenis, primenantis marmurą, juo puoštos Venecijos vilos, Diokletiano rūmai Splite, Baltieji rūmai Vašingtone ir daug kitų svarbių statinių visame pasaulyje. Atplaukus – laisvas laikas maudynėms. Vakare, apie 19 val., grįžtate į viešbutį Makarskos pakrantėje.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena. Plitvicos ežerų nac. parkas
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į vieną gražiausių Europos nacionalinių parkų, kuriame yra garsieji *Plitvicos ežerai. Miškingame slėnyje, tarp dviejų kalvų grandinių gausybė vandens krioklių, jungiančių įvairiame aukštyje išsidėsčiusius ežerus. Vaikštote po nacionalinį parką ir plaukiate laiveliu didžiausiu Kozjak (Ožiuko) ežeru. Pietaujate laisvu laiku parke, kur yra galimybė nusipirkti pietus arba patogiai pasimėgauti pačių pasiruoštu pietų paketu. Išvykstate Vengrijos link. Pakeliui degustuojate rakiją, medų, sūrius, uogienę. Apie 22 val. atvykstate nakvynei į viešbutį Vengrijoje pakeliu į Budapeštą.

Pietų Kroatija su poilsiu Makarskos pakrantėje
 
2020 05 15 – 05 23 Trukmė: 8 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 8 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)m 4 vakarienės (3 patiekalų)

469 €

8 diena. Budapeštas
Pusryčiai. Apie 7:30 val. išvykstate Budapešto link. Kelionė per Vengriją. Apie 11 val. atvykstate į Budapeštą. Ekskursija po dešinįjį Dunojaus krantą – Budą, aplankant Šv. Trejybės aikštę, gotikinę Dievo Motinos *bažnyčią, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos; neoromaninę tvirtovę – Žvejų bastioną bei XIV a. pastatytus Karalių rūmus. Kairiajame Dunojaus krante – Pešte – aplankote neorenesansinę Šv. Stepono katedrą; apžiūrite didžiausią ir gražiausiai dekoruotą pastatą visoje šalyje – neogotikinius Parlamento rūmus. Laisvas laikas pietums ir suvenyrams. Apie 17 val. išvykstate Slovakijos link. Apie 21 val. atvykstate nakvynei į viešbutį Slovakijos–Lenkijos pasienyje.

9 diena. Kelionė namo
Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 22 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • 8 nakvynės viešbučiuose (4 iš jų kurorte),
 • maitinimas – 8 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)m 4 vakarienės (3 patiekalų),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 120 € už visus (*) pažymėtus objektus (lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą),
 • draudimas,
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Garantuoti išvykimai:
  • ekskursija į Dubrovniką – 40 €;
  • ekskursija į Hvaro ir Bračo salas – 55 € (laivo bilietas ir pietūs įskaičiuoti į ekskursijos kainą).

Тaupyk! Tik užsakant dviejų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 70 € (vietoj 95 €)!

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • ausinukai ekskursijų metu,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
 
Parkavimą oro uoste
 
Kelionės draudimą 
 
Gyvūnų viešbutį 

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus ir Kauno. Teirautis dėl išvykimo iš Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Kalvarijos, Alytaus ir Klaipėdos.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.

Pietų Kroatija su poilsiu Makarskos pakrantėje
 
2020 05 15 – 05 23 Trukmė: 8 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 8 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)m 4 vakarienės (3 patiekalų)

469 €

Į viršų