Kelionė autobusu į Kroatiją – tik 359 €! Suderinkite pažintinę programą ir poilsį prie Adrijos jūros per savaitę!

Šios kelionės metu jūsų laukia 5 nakvynės Adrijos jūros pakrantės kurorte: patys pasirinksite, kaip leisti atostogas Kroatijoje – ilsėtis prie jūros ar leistis į turiningas ir įdomias ekskursijas – nuvykti į Plitvicos ežerų nacionalinį parką, pamatyti Istrijos pusiasalio miestelius, jų bazilikas ir amfiteatrą, laivu plaukti į Veneciją ir pasikelti į varpinę. Kelionė organizuojama su kelionės vadovu iš Lietuvos, visos nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ir penkiomis vakarienėmis, o šiuo metu dar galioja ypatingai žema kelionės kaina užsakant ją su ekskursijų paketu ir speciali kaina pačiam ekskursijų paketui!

Poilsis prie Adrijos jūros
Nuotraukos autorius – „Novaturas”.  Poilsis prie Adrijos jūros

Poilsis Šiaurinėje Kroatijoje
 
2020 09 22 – 09 29 Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 7 pusryčiai ir 5 vakarienės

359 €

Nurodyta kaina galioja kelionėms šiomis datomis:

Kelionės programaKelionės organizatorius: „Novaturas“

1 diena. Kelionė
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Liubliana
Pusryčiai. Išvykstate į Liublianą. Kelionė per Čekiją, Austriją, Slovėniją. Atvykus į Liublianą trumpa ekskursija po miestą aplankant Rotušę, XIII a. barokinę Šv. Mikalojaus katedrą, Robba fontaną, simbolizuojantį tris upes – Savą, Krką ir Liublianicą. Išvykstate į Kroatiją. Vėlai vakare atvykstate į kurortą prie Adrijos jūros, Kvarnerio regione. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena. Poilsis prie Adrijos jūros
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena. Plitvicos nacionalinis parkas / laisvas laikas
Pusryčiai viešbutyje. Jūsų pasirinkimas – laisvas laikas prie jūros arba papildoma ekskursija į Plitvicos ežerų nacionalinį parką (už papildomą mokestį).

Ekskursija į Plitvicos ežerų nacionalinį parką – vieną nuostabiausių gamtos sutvertų stebuklų Kroatijoje, saugomą UNESCO. Miškingame slėnyje yra 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstantmečių, kol atsirado juos jungiančios kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Bendras ežerų ilgis – 8 km. Aukščio skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio ežero – 133 metrai. Skaidriuose ežerų vandenyse veisiasi tingūs upėtakiai, kuriems patinka lydėti paežere vaikščiojančius poilsiautojus, tikintis gauti duonos trupinių. Parkas yra karstinėje vietovėje, kurioje daug įgriuvų ir olų. Važiuojate traukinuku, einate pėsčiomis ežerų pakrantėmis bei plaukiate laivu didžiausiu Kozjak (Ožiuko) ežeru. Grįždami į kurortą degustuojate rakiją, medų, sūrius, uogienę. Vakare sugrįžtate į kurortą.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pula, Rovinis, Porečas / laisvas laikas
Pusryčiai viešbutyje. Jūsų pasirinkimas – laisvas laikas prie jūros arba papildoma ekskursija į Istrijos pusiasalį (už papildomą mokestį).

Ekskursija į Istrijos pusiasalį. Pateksite į raudono, pilko ir baltojo kalkakmenio kraštą. Iš čia buvo gabenamas baltasis kalkakmenis Venecijos pastatų statybai. Puloje nusikeliate į I –ąjį amžių. Apžiūrite Romos imperijos laikų amfiteatrą, statytą tuo pačiu metu kaip ir Romos Koliziejus. Važiuojant į Rovinį, kelias veda pro Limos kanalą, dar vadinamą „norvegišku fiordu“. Rovinis – mažas žvejų miestelis. Pasivaikštote siauromis gatvelėmis su itališko stiliaus namais. Užlipus į kalvą, kur stovi Šv. Eufemijos bažnyčia, atsiveria nuostabus reginys į jūrą. Bažnyčioje yra saugomas sarkofagas su Šv. Eufemijos palaikais, kuriuos, anot legendos, VIII a. jūra atplukdė į krantą. Gražiausiais Rovinio vaizdais mėgaujatės *plaukdami laivu. Vykstate į romėnų įkurtą Porečo miestą. Apžiūrite VI a. statytą Eufrazijaus *baziliką (įtraukta į UNESCO saugomų architektūros paminklų sąrašą) su puikiai išsilaikiusiomis bizantinėmis mozaikomis. Tai seniausia triskliautė bažnyčia Vidurio Europoje. Vakare sugrįžtate į kurortą.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena. Venecija / laisvas laikas
Pusryčiai viešbutyje. Jūsų pasirinkimas – laisvas laikas prie jūros arba papildoma ekskursija į Veneciją (už papildomą mokestį).

Ekskursija į Veneciją. Labai anksti ryte išvykstate į Veneciją. Atvykę plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Po pietų išvykstate Kroatijos link. Vakare sugrįžtate į kurortą.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena. Postoina
Pusryčiai. Išvykstate Slovėnijos link, pakeliui aplankote nuostabų gamtos stebuklą – *Postoinos urvus. Upės vanduo suformavo apie 20 km ilgio įvairaus dydžio galerijų, kambarių ir koridorių labirintus. Stalagmitų amžius čia siekia iki 192 tūkstančių metų. Vivariume pamatote Proteus anguinus žuvį, gyvenančią visiškoje tamsoje ir šaltyje. Išvykstate Čekijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Kelionė
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte),
 • maitinimas – 7 pusryčiai ir 5 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
 
Parkavimą oro uoste
 
Kelionės draudimą 
 
Gyvūnų viešbutį 

Papildomos ekskursijos su gidu:

 • Plitvicos ežerų nacionalinis parkas – 55 €,
 • Istrijos pusiasalis – 40 €,
 • Venecija – 60 €.
  Nuolaida užsisakant visas ekskursijas iš karto! Užsisakant šias ekskursijas prieš išvykstant į kelionę, taikoma puiki kaina – tik 130 €!

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus ir Kauno. Teirautis dėl išvykimo iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir mokamų ekskursijų metu lankomus objektus. Turistas moka pats apie 75 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 3 ar 4* viešbutyje (priemoka nuo 200 € asmeniui).
 • Papildomų ekskursijų kainos nurodytos asmeniui į ekskursiją vykstant ne mažiau kaip 20 asmenų grupei, jei grupė yra mažesnė, ekskursijų kainos keičiasi arba ekskursijos yra atšaukiamos. Lankomi objektai neįskaičiuoti į papildomų ekskursijų kainą. Kainos gali kisti priklausomai nuo sezono ar paslaugų teikėjo kainos keitimo.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.

Poilsis Šiaurinėje Kroatijoje
 
2020 09 22 – 09 29 Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 7 pusryčiai ir 5 vakarienės

359 €

Į viršų