Keliauk į Rumuniją ir aplankyk grafo Drakulos pilį! Pažintinė kelionė lėktuvu – 1019 €!

Šios kelionės metu ne tik pasigrožėsi nuostabia gamta ir pasivaikščiosi Bukarešto gatvėmis, bet ir aplankysi viduramžių pilis, tarp kurių ir paties grafo Vlado Drakulos pamėgtąją Bran pilį, bei daugelį kitų įdomybių: Sinajos vienuolyną, Sigišoaro miestą, Transfegešaro kelią, Furnikos kalną...

Rumunija – aplankyk Drakulos pilį
 
2018 08 05 - 08 12 Trukmė: 7 naktys
- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – 7 pusryčiai

1019 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

1 diena. Kelionė
Skrydis Vilnius – Varna. Vykstate į Rusė miestą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Bukareštas
Pusryčiai. Išvykstate Rumunijos link. Atvykstate į šalies sostinę Bukareštą. „Mažuoju Paryžiumi“ vadinamas miestas didžiuojasi savo rumuniškąja Triumfo arka. Turistų traukos objektas – Parlamento rūmai. Tai didžiausias pastatas Europoje ir antras pasaulyje po Pentagono. Ilgametis Rumunijos diktatorius Nikolajus Čiaušesku daugiau nei prieš 20 metų šiuos rūmus statė kaip tautos rūmus ir paminklą savo galybei įamžinti. Apžvalginė ekskursija po Bukareštą: Parlamento rūmai, Triumfo arka, Kisseleff bulvaras, Pergalės aikštė, Vyriausybės rūmai, Viktorijos bulvaras, Revoliucijos aikštė, Ateneumas – koncertų salė, Centrinė universiteto biblioteka, Meno muziejus, buvusieji karališkieji rūmai, Stavropolio bažnyčia, senasis miesto centras su senuoju Kunigaikščių teismu. Aplankote garsiojo Rumunijos diktatoriaus vasaros *vilą. Tai akivaizdus pavyzdys, kokia ištiesų didelė atskirtis buvo socialistinėje Rumunijoje ir kokia didele prabanga buvo apsupta diktatoriaus šeima. Gėrėdamiesi nuostabiais vaizdais vykstate į Sinajos kalnų kurortą. Nakvynė viešbutyje Sinajoje.

3 diena. Sinajos vienuolynas. Peleš pilis. Brašovas. Bran (grafo Drakulos) pilis
Pusryčiai. Vykstate į *Sinajos vienuolyną, kuris dar vadinamas Bucegi kalnų katedra. Kelionę tesiate į Bucegi kalnų papėdėje įsikūrusią prabangią *Peleš pilį, kuri yra nuostabus renesanso architektūros šedevras. Pilis iki 1947 metų buvo karališkosios šeimos vasaros rezidencija, kurios 160-tyje kambarių eksponuojami puikiausi Europos meno kūriniai, Murano stiklo žvaigždės, vokiški vitražo langai. Vykstate į viduramžių miestą Brašovą. Apsuptas pietinių Karpatų kalnų Brašovas yra labiausiai turistų pamėgtas Rumunijos miestas. Vingiuotais keliais vykstate į XIII a *Bran pilį, kurią labai mėgo grafas Drakula. Siaurais spiraliniais laiptais patenkate į šešiasdešimt medžiu dekoruotų kambarių, kurių dauguma sujungti požeminiais pasažais su XIV –XIX a. baldų, ginklų ir šarvų kolekcijų ekspozicijomis. Nakvynė viešbutyje Brašove.

4 diena. Sigišoaras. Sibiu
Pusryčiai. Vykstate į „Transilvanijos perlu” vadinamą Sigišoaro miestą, kur aplankote vienintelę Europoje viduramžių citadelę, kurioje iki šiol gyvenama. Čia gimė ir vaikystę praleido Vladas Tepeša, žinomas Drakulos vardu. Vladas Drakula – tai legendomis ir pasakojimais apipintas tironas, valdęs šešerius metus ir pagarsėjęs nepalenkiamu griežtumu ir užsispyrimu. Senamiestyje aplankote *Laikrodžio bokštą, bažnyčią, namą, kuriame gimė grafas Drakula (dabar čia įrengtas restoranas). Tęsiate kelionę Sibiu link. Sibiu – didžiausia ir turtingiausia iš septynių sienomis apjuostų citadelių, kurią XII a. pastatė Transilvanijos saksonai. Čia buvo atidaryta pirmoji Rumunijos ligoninė, vaistinė bei seniausias muziejus. Puikiai išsilaikę XV a. gynybiniai bokštai, Aukštutinio ir Žemutinio miestų aikštės, bažnyčios, Laiptų pasažas, Melo tiltas. Nakvynė viešbutyje Sibiu.

5 diena. Transfegerašo kelias. Balea ežeras
Pusryčiai. Išvykstate prie Transfegerašo kelio, nutiesto per Rumunijos Karpatus, kurio ilgis 90 kilometrų. Tai – vienas vaizdingiausių ir aukščiausiai esantis Rumunijos asfaltuotas kelias, vingiuojantis per Fegerašo kalnus. Šis kelias nutiestas buvusio Rumunijos diktatoriaus komunisto Nikolajaus Čiaušesku įsakymu 8-ąją dešimtmetį. Kad būtų nutiestas Transfegerašas, teko išsprogdinti 4 mln. kubinių metrų uolynų, tam prireikė 6 mln. kilogramų sprogmenų. Prie ketverius metus trukusių kelio tiesimo darbų turėjo prisidėti ir šalies kariuomenė, o darbininkų saugumui nebuvo skiriama beveik jokio dėmesio. Manoma, jog tuomet žuvo nuo 40 iki 400 žmonių. Atvykus prie Transfegerašo kelio *keltuvu keliatės prie Balea ežero. Tai – natūraliai ledyno suformuotas vandens telkinys, kuriame ištisus metus vanduo labai šaltas, tačiau itin skaidrus ir švarus. Pakilę keltuvu grožitės įstabia gamta. Čia galite įsigyti tradicinių rumuniškų suvenyrų ir paragauti tradicinių patiekalų. Grįžtate į Brašovą. Esant galimybei, siūlome tradicinį rumunišką vakarą (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje Brašove.

6 diena. Sinaja
Pusryčiai. Vykstate į Sinają – „Karpatų perlą“, kalnų kurortą, įsikūrusį 1000 m aukštyje virš jūros lygio, Bucegi kalnų (Pietų Karpatai) papėdėje, gražiame Prachovos upės slėnyje. Šis kurortas ne veltui vadinamas karališkuoju – karalius Karolis I-asis Sinają buvo pasirinkęs savo vasaros rezidencija. Iš Busteni *keltuvu pakylate į daugiau kaip 2200 m aukštyje esantį Furnikos kalną, kur grožitės vėjo, saulės ir lietaus sukurtomis skulptūromis. Lengvas žygis kalnų takeliais, kur visą laiką lydi nuostabūs vaizdai. Išvykstate Bukarešto link. Nakvynė viešbutyje Bukarešto apylinkėse.

7 diena. Veliko Tirnovas, Bulgarija.
Pusryčiai. Vykstate į į Veliko Tirnovo miestą,esantį Bulgarijoje ir  viliojantį unikalia architektūra. Miestas tituluojams ne tik pačiu gražiausiu Bulgarijos, bet ir Balkanų miestu. Aplankote unikalų senamiestį, kuris išsidėstęs ant trijų Jantros upės apsuptų kalnelių: Tsarevets, Trapezitsa, Sveta Gora. Mieste, kuris net 200 metų buvo Bulgarijos karalystės sostinė, gausu cerkvių, kuriose palaidoti Bulgarijos carai ir didikai. Išvykstate į Varną. Nakvynė viešbutyje Varnos apylinkėse.

8 diena. Kelionė
Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, išvykstate į Varnos  oro uostą. Skrydis Varna– Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Varna-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas orlaivio bagažas,
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
 • 7 nakvynės 3 viešbučiuose,
 • maitinimas – 7 pusryčiai,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

 Pastabos:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 100 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Už priemoką galite pasirinkti poilsį Bulgarijos kurortuose prieš ar po kelionės.
Rumunija – aplankyk Drakulos pilį
 
2018 08 05 - 08 12 Trukmė: 7 naktys
- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

- Maitinimo tipas – 7 pusryčiai

1019 €
Į viršų