Keleivių pervežimas

Kai skrydis ir viešbutis užsakyti, o pramogos numatytos, verta prisiminti ir detales, kurios, apgalvotos iš anksto, padaro keliavimą nepalyginamai malonesniu. Patariame dar prieš kelionę įsigyti pervežimo užsienyje paslaugą ir pasinaudoti jos teikiamais privalumais!

Užsakyti pervežimą:

  • pigiau – visuomet sutaupoma užsakant iš anksto;
  • greičiau – transporto priemonės nereikės ieškoti, ji lauks Jūsų ir nugabens į sutartą vietą;
  • patikimiau – transporto priemonė bus priderinta prie skrydžio laiko, kad ir kuriuo metu beatvyktumėte;
  • saugiau – pasiūlysime kokybiškas paslaugas iš patikimų pervežimų organizatorių.

Galite rinktis iš kelių skirtingų pervežimo užsienyje tipų:

Grupiniai pervežimai
Šis pervežimas organizuojamas bendrai su panašiu metu vykti norinčiais keliautojais. Jo metu yra galimi dažni tarpiniai sustojimai, tačiau šio pervežimo kaina yra palankiausia. Dažnai jis pasirenkamas konkrečiam, įprastam maršrutui, tokiam kaip oro uostas-viešbutis-oro uostas. Tinkamas ir pavieniams keliautojams, ir didesnei šeimos ar draugų grupei. 

Privatūs pervežimai
Tai individualus pervežimas, kuriam pasiūloma tinkamiausia transporto priemonė pagal keliautojų skaičių. Mėgstamas dėl to, kad yra tiesioginis ir greitas, o kartu tinkamas ir įprastiems, ir sudėtingesniems individualiems maršrutams. Labai patogus keliavimo būdas vykstant su šeima, draugais ar didesne grupe ir norint privatumo. 

Sporto inventoriaus transportavimas
Vykstant į aktyvią kelionę be lagaminų dažnas įsipakuoja ir žiemos ar vandens sporto įrangą – slides, snieglentę, banglentę ar net kanoją! Sporto inventoriaus pervežimas kryptyje gali būti organizuojamas grupiniu arba privačiu pervežimu, priklausomai nuo sporto įrangos kiekio ir dydžio. Kreipkitės ir patarsime!

Susisiekite su mumis ir užsisakykite malonų pervežimą kelionės užsienyje metu!

Į viršų