Išvyka į Černobylį su lietuviškai kalbančiu atstovu: skrydis iš Vilniaus, 2 n. viešbutyje ir ekskursija – tik 299 €! (nebegalioja)

HBO serialo „Černobylis“ sukeltas susidomėjimas neslopsta, todėl dabar prieš Jūsų akis neįtikėtina galimybė nuvykti ir savo akimis pamatyti didžiausios ir pragaištingiausios branduolinės jėgainės katastrofos vietą – su profesionalaus ir organizuoto lietuviškai kalbančio atstovo palyda patekti į Černobylio zoną ir Pripetės miestą! Po 1986 m. įvykusios avarijos 30 km spinduliu nuo katastrofos vietos buvo evakuoti 150 000 gyventojų, o po daugelio metų sugrįžo vos 400. Smalsu, kaip ten gyvenama šiandien? Nuo 2002 m. į Černobylio zoną įleidžiami ir turistai. Apsilankyk ir išgyvenk šį istorinį įvykį: pamatyk, užuosk, išgirsk! 3 dienų kelionė į Ukrainą, praleidžiant 2 dienas sostinėje Kijeve ir 1 dieną įspūdingoje ekskursijoje į Černobylį – tik už 299 €! Beje, už kelionę galima atsiskaityti mokėtiną sumą išskaidžius dalimis!

Černobylis
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Černobylis

 
 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

1 diena. Kijevas
Penktadienį skrendate iš Vilniaus į Ukrainos sostinę Kijevą (skrydžio laikas 7:05-8:25 arba 16:55-18:15, galima pasirinkti sau patogesnį). Iš Boryspilio tarptautinio oro uosto savarankiškai vykstate į viešbutį ir užsiregistruojate. Laisvas laikas Kijeve. Viešbutis įsikūręs Kijevo centre, šalia prekybos centro „Ukraina“ ir apie 3 km nuo Nepriklausomybės aikštės, tad nesunkiai pasieksite žymiausias miesto vietas, pažinsite miesto architektūrą ir istoriją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Černobylis
Anksti ryte išsiruošiate į paskirtą susitikimo vietą (prie greito maisto restorano KFC, esančio greta Kijevo Geležinkelio stoties, iki 10 min. pėsčiomis nuo viešbučio) ir 7:30 sulipate į laukiantį autobusą. 8:00 pajudate į įspūdžių kupiną ekskursiją. Pakeliui, apie 8:45 trumpas sustojimas degalinėje. 11:00 atvykstate į uždarą Černobylio zoną ir praeinate pasų patikrą. 11:30 prasideda išskirtinė ekskursija – Jums atsivers Černobylio atominės elektrinės, esančios šalia Pripetės miesto, panorama. Tai buvo pirmoji Ukrainos atominė elektrinė, žinomiausia pasaulyje dėl 1986 m. įvykusios katastrofos – avarijos ketvirtajame elektrinės bloke bei vėliau ją sekusio, 7 valandas trukusio gaisro. Net imantis visų įmanomų priemonių avarijai likviduoti ir evakuavus daugiau nei 115 000 gyventojų 30 km spinduliu nuo įvykio vietos, skaudžių pasekmių nebuvo išvengta. Profesionalus atstovas parodys nuo radiacijos švytėjusį ir galutinai sunykusį „Raudonąjį mišką“, pamatysite „Mirties tiltą“, Lenino bulvarą. Kadaise judrią Pripetės miesto gyvenimo kasdienybę mena buvę populiarūs miesto prekybos centrai, sporto ir švietimo įstaigos, viešbučiai ir kavinės – dabar jau tik sunykę ir apleisti pastatai. Nuo 2012 m. yra draudžiama patekti į Pripetės pastatų vidų. 13:30 elektrinės valgykloje vaišinsitės tradiciniais ukrainietiškais pietumis. Nuo 14:15 tęsiate ekskursiją po Pripetės miestą: apsilankote lauko technikos muziejuje, nuvykstate prie memorialinių paminklų, upės uosto. 18:00 paliekate Černobylio zoną ir praeinate dosimetrinę patikrą (įvertinamas radiacijos kiekis). Apie 20:00 grįžtate į Kijevą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Kijevas
Laisvas laikas Kijeve. Sekmadienį turite galimybę pasižvalgyti po miestą ir pamatyti tai, ko nespėjote penktadienį. Išsiregistruojate iš viešbučio ir savarankiškai vykstate į Boryspilio tarptautinį oro uostą. Skrendate į Vilnių (galite pasirinkti Jums patogesnį skrydžio laiką – 14:55-16:15 arba 19:35-20:55).

Apie viešbučius:

Premier Hotel Lybid – patogioje Kijevo vietoje, netoli traukinių stoties ir judrios gatvės įsikūręs viešbutis, lankytojų gerai vertinamas ne tik už vietą mieste, bet ir už komfortą, švarą bei aptarnavimą. Viešbutyje yra galimybė užsisakyti savitarnos pusryčius, kurie patiekiami restorane, o geru oru jais galima mėgautis lauko terasoje. Vestibiulyje visą parą veikia baras. Kambariai patogūs ir skoningai įrengti, juose yra oro kondicionieriai, palydovinius kanalus rodantys televizoriai ir šiuolaikiški vonios kambariai su plaukų džiovintuvu, iš daugumos numerių atsiveria Kijevo panorama.

ibis Kiev Railway Station – tarptautiniam viešbučių tinklui priklausantis, visai prie Kijevo Geležinkelio stoties įsikūręs dailus ir patogus viešbutis. Jaukus ir šiuolaikiškai įrengtas, svečius pasitinka su šypsenomis ir lankytojų tikrai puikiai vertinamas (9/10 Booking.com). Yra galimybė užsisakyti savitarnos pusryčius, kurie patiekiami įvairūs ir gardūs. Visuose numeriuose yra plokščiaekranis televizorius, telefonas, bevielis internetas, vonios kambarys su dušo kabina ir plaukų džiovintuvu.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Kijevas-Vilnius,
 • rankinis bagažas (5 kg arba 7 kg, priklauso nuo orlaivio tipo),
 • 2 nakvynės pasirinktame viešbutyje – „Premier Hotel Lybid“ arba „ibis Kiev Railway Station“,
 • ekskursinė programa po Černobylio zoną lietuvių kalba,
 • pietūs ekskursijos metu.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • maitinimas viešbutyje,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • jaunesni nei 18 metų asmenys vykti į ekskursiją negali. Zonoje privaloma dėvėti odą dengiančius rūbus;
 • už kelionę galima atsiskaityti mokėjimą išskaidžius dalimis;
 • pasiūlymų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas;
 • nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (10 asmenų), kelionė gali neįvykti;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą iš oro uosto į viešbutį, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
ChernobylTV video.  Retro Chernobyl Tour in Ukraine | CHERNOBYLwel.come

 
 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų