Įsigyk vasaros kelionę ir laimėk „Viskas įskaičiuota“ žiemos atostogas Egipte dviem! (nebegalioja)

DĖMESIO! AKCIJA!

Iki 2019 m. rugpjūčio 31 d. įsigyk vasaros kelionę iš SOFA TRAVEL pasiūlos ir pasinaudok galimybe laimėti žiemos kelionę savaitei į 5* viešbutį Egipte su „Viskas įskaičiuota“ maitinimu dviem!

Kaip dalyvauti:

  1. Birželio 28-rugpjūčio 31 d. įsigyk kelionę SOFA TRAVEL agentūroje.
  2. Išvykimo data turi būti ne vėlesnė nei 2019 m. rugpjūčio 31 d.
  3. Pasidalink kelionės įspūdžiais (nuotrauka, pasakojimu, vaizdo įrašu ar kitu formatu) Facebook ar Instagram socialiniuose tinkluose, įraše pažymėk @SOFA TRAVEL paskyrą ir parašyk Keliauju su #SofaTravel.

Pastabos:

  • Loterijoje dalyvauja tik visas aukščiau išvardintas sąlygas išpildę keliautojai.
  • Dalyvauja tik poilsio ar pažintines keliones į užsienį įsigiję keliautojai. Asmenys, įsigiję vien tik skrydį ar poilsio Lietuvoje pasiūlymą, loterijoje nedalyvauja.
  • Įrašas Facebook ar Instagram socialiniame tinkle turi būti viešas (matomas ne tik asmeniniams kontaktams).
  • Akcijoje negali dalyvauti AB Novaturas ir UAB Aviaturas ir partneriai darbuotojai bei jų šeimos nariai.
  • Loterijos prizas – 7 nakvynių kelionė į Egiptą ir poilsis 5* viešbutyje (viešbutį užsakymo metu parinks organizatorius) su „Viskas įskaičiuota“ maitinimo tipu. Kelionės pradžios data – nuo 2020-01-01 iki 2020-02-29. Laimėta kelionė negali būti parduodama, perleidžiama kitiems asmenims arba keičiama į pinigus. Į laimėtą kelionę vykti privalo bent vienas loterijoje dalyvavęs asmuo (nebūtinai rezervaciją atlikęs asmuo, tačiau vykęs į vasaros kelionę). Kelionės užsakymas turi būti atliktas iki 2019-09-30 d.
  • Nugalėtojas bus nustatytas burtų keliu ir paskelbtas rugsėjo 10 d. SOFA TRAVEL Facebook bei Instagram socialinių tinklų paskyrose bei informuotas asmeniškai.

Išsirink ir įsigyk kelionę internetu, skambink +370 633 97777, rašyk į keliones@sofatravel.lt, užpildyk užklausos formą ir užsuk į mūsų biurus – padėsime išsirinkti geriausią pasiūlymą TAU!

Į viršų