Ilgasis vasaros savaitgalis Maltoje! Tiesioginis skrydis ir 3 n. gerame 4* viešbutyje su pusryčiais – tik 289 €! (nebegalioja)

Puiki galimybė ištrūkti trumpų atostogų į Viduržemio jūros salą! Malta kiekvieną svečią stebina savo kultūra, istorija ir grožiu, o šiandien yra tinkamiausia proga padovanoti sau ir antrąjai puselei mažytę dovaną: tiesioginį skrydį iš Vilniaus ir kelias dienas 4* „Qawra Palace“ viešbutyje su pusryčiais!

Malta
123rf.com nuotrauka.  Malta
 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Qawra Palace 4*viešbutis įkurtas Kavros (Qawra) pakrantėje, šiaurinėje salos dalyje, iš jo atsiveria panoraminis vaizdas į Salinos įlanką. Aplink yra restoranėlių ir bariukų, o jei norisi daugiau pasirinkimo – pėsčiomis greitai galima pasiekti Budžibą (iki jos centro tik apie 700 m). Viešbutyje veikia restoranas, kavinė ir baras, įrengti lauko ir vidaus baseinai, tad viešnagė net prastu oru bus maloni ir atpalaiduojanti. Už papildomą mokestį galima naudotis internetu, pažaisti biliardą ir video žaidimus, užsisakyti grožį puoselėjančių procedūrų (masažą, sauną, garinę pirtį). Visuose kambariuose yra oro kondicionierius, balkonas arba terasa, mini šaldytuvas, televizorius, plaukų džiovintuvas bei kiti prietaisai pagal 4 žvaigždučių viešbučio standartus.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Valeta-Vilnius,
 • rankinis bagažas,
 • 3 nakvynės 4* viešbutyje „Qawra Palace“,
 • maitinimo tipas – pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – automobilio nuomą, kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali pasikeisti. Teiraukitės agentūroje.
 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų