Ilgas savaitgalis Paryžiuje: tiesioginis skrydis iš Vilniaus, 3 naktys viešbutyje ir pusryčiai – TIK 279 €! (nebegalioja)

Paryžius – vienas gražiausių ir turistų labiausiai pamėgtų pasaulio miestų. Daugybė žymių lankytinų vietų (Eifelio bokštas, Marso bei Eliziejaus laukai, Invalidų namai, Sacre Coeur bazilika, Versalio rūmai, Luvras – tik keli iš begalės įspūdingų ir vertų pamatyti objektų. Norintieji apsipirkti turėtų apsilankyti Paryžiaus universalinėje parduotuvėje Lafayette Gallery.

Paryžius
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Paryžius

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Executive – gerai vertinamas (7,8 booking.com) viešbutis, kuriame iš viso yra 82 numeriai. Taip pat viešbutyje yra restoranas, baras, veikia bevielis interneto ryšys. Kambariai kondicionuojami, juose rasite televizorių, plaukų džiovintuvą, kitus patogumus. Atstumas nuo viešbučio iki artimiausios stotelės tik 300 m. o miesto centrą viešuoju transportu pasieksite vos per 20 min.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Paryžius-Vilnius,
 • rankinis bagažas,
 • 3 nakvynės viešbutyje „Executive“,
 • maitinimo tipas – pusryčiai.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą iš oro uosto į viešbutį, automobilio nuomą, kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
vincent g video.  Paryžius

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų