Ilgas rudens savaitgalis Italijoje, Neapolyje: skrydis ir 3 naktys picų sostinės centre – tik 249 €! (nebegalioja)

Neapolis – tikrų itališkų picų gimtinė. Nuvykę būtinai pasimėgaukite italų pizzaiolo darbu. Norintieji išsimaudyti ras puikius smėlio paplūdimius į šiaurę nuo Neapolio, o pietuose – žymusis Vezuvijaus ugnikalnis ir tragiško likimo Pompėja.

Neapolio miesto panorama su Vezuvijumi tolumoje
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Neapolio miesto panorama su Vezuvijumi tolumoje

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Apie viešbutį:

Hotel Europeo – patogioje vietoje, netoli senamiesčio įsikūręs labai gerai (8,0/10 booking.com) vertinamas viešbutis, pasižymintis išskirtiniu interjeru. Viešbutis pastatytas dar 1900-aisiais, jame viso yra 25 numeriai su oro kondicionieriumi, centriniu šildymu ir vonios kambariu, daugumoje numerių yra ir balkonas. Viešbutyje veikia bevielis interneto ryšys, yra liftas, automobilių stovėjimo aikštelė. Taip pat viešbutyje yra ir specialiai šeimoms pritaikytų numerių.

Ką pamatyti? Netoliese yra uostas, pagrindinė miesto aikštė Piazza del Plebiscito, Nacionalinis archeologijos muziejus, Santa Chiara vienuolynas, daug bazilikų, o vos už 6 km – Sant‘Elmo pilis. Po ekskursijų numalšinkite alkį vienoje iš daugelio picerijų, kurių apstu aplink viešbutį.

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Kaunas-Neapolis-Kaunas,
 • rankinis bagažas,
 • 3 nakvynės viešbutyje „Hotel Europeo“.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • maitinimas viešbutyje,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą iš oro uosto į viešbutį, kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina priklauso nuo galiojančių lėktuvo bilietų ir viešbučių kainos, pasikeitus jų kainai, kelionės kaina gali pasikeisti. Teiraukitės agentūroje.

Video
Jake Goforth video.  Neapolis, Italija

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų