Gyvūnų viešbutis

Registratūros stalas su šuniu
Nuotraukos autorius – „Gyvūnų gerovės centras”.  Registratūros stalas su šuniu

Profesionali augintinio priežiūra

Kiekvienas augintinį turintis žmogus supranta, kad ramias atostogas gali planuoti tik tuomet, kai žino, kad jo keturkojis draugas yra saugus ir lieka patikimose rankose. Pasirūpinkite savo augintinio atostogomis – kol būsite kelionėje, Jūsų augintinis bus saugiai apgyvendintas mūsų partnerių „Gyvūnų gerovės centro“ gyvūnų viešbutyje „Vilnoja“, kur juo pasirūpins kvalifikuoti profesionalai.

 • 24/7 kvalifikuota priežiūra, individualūs kambariai su lauko kiemeliais ir išskirtinis dėmesys kiekvienam augintiniui.
 • Ilgametė patirtis – tai aukščiausios kokybės paslaugų garantas!
 • Reguliarūs fotoreportažai Jums iš augintinio viešnagės viešbutyje! bei platus papildomų paslaugų pasirinkimas.
 • Gyvūnų taksi paslauga – augintinio paėmimas ir pristatymas iš/į Jūsų namų ar oro uosto*.
 • Kaina priklauso nuo kambario tipo ir apgyvendinimo trukmės, o ne nuo gyvūno svorio!
 • Gyvūnai neturi tiesioginio kontakto vienas su kitu.

Į viešbutį priimami tik sveiki, neagresyvūs, stabilios psichikos gyvūnai nuo 4 mėnesių amžiaus su veterinariniais pasais ir galiojančiomis žymomis apie atliktas vakcinas nuo pasiutligės.

*užsisakant viešnagę daugiau nei 5 paroms gyvūnų taksi paslauga iki 50 km atstumu nuo viešbučio – NEMOKAMAI!

Ką reikia turėti gyvūno viešnagei viešbutyje?

 • Skiepų pasas. Visos viešnagės metu turi būti galiojančios žymomis apie atliktas vakcinas nuo pasiutligės. Rekomenduojame, jog augintinis būtų paskiepytas nuo kitų kompleksinių ligų, šunidžių kosulio, taip pat būtų įrašai apie blusų/erkių prevenciją.
 • Turite paruošti Jūsų augintiniui įprastai duodamo maisto tiek, jog užtektų visos viešnagės metu ir dar keliomis porcijomis daugiau, jeigu gyvūno viešnagę norėsite pratęsti. Mūsų gyvūnų viešbutyje yra galimybė šerti sausu maistu, žalia mėsa, iš anksto paruoštomis ar apdorotomis užšaldytomis maisto porcijomis. Galite įdėti skanėstų, kramtalų ar gyvūnams skirtų konservų, interaktyvių žaislų maistui slėpti. Taip pat, Jūsų patogumui galime užsakyti Jūsų naudojamą sausą maistą.
 • Pavadėlis su antkakliu. Rekomenduojame turėti tvarkingus, saugius pavadėlius bei antkaklius ar/ir petnešas, kurie atitinka gyvūno dydį. Gyvūną žalojančių antkakliai nėra tinkami naudoti.
 • Namų kvapas. Pageidautina, jog įdėtumėte gyvūno mėgstamą guolį ar/ir kilimėlį, žaislus ar kitą gyvūnui artimą daiktą, nes pažįstamas kvapas augintiniui sumažins stresą dėl vietos pasikeitimo ir suteiks saugumo pojūtį.
 • Jeigu augintinis vartoja vaistus ar maisto papildus, būtinai paimkite bei informuokite gyvūnų viešbučio personalą pažymėdami apie tai specialiojoje paslaugų teikimo sutarties dalyje.

Smagiai keliauk su SOFA TRAVEL, o savo augintiniui padovanok geriausias atostogas Gyvūnų gerovės centre „VILNOJA“!

Į viršų