Geros vasaros atostogos Turkijoje – skrydis, pervežimas, 7 n. 4* viešbutyje Bodrume su „Viskas įskaičiuota“ – 590 €! (nebegalioja)

Atostogų Bodrume metu galima žavėtis senųjų civilizacijų palikimu, žavia supančia gamta bei apsilankyti nesuskaičiuojamoje daugybėje barų, kavinių, naktinių klubų, diskotekų – šis Turkijos kurortas, sakoma, niekada nemiega! Pilnai organizuota savaitės trukmės kelionė į Bodrumą šią liepą su poilsiu gerame 4* viešbutyje su „Viskas įskaičiuota“ – dabar 590 €!

Atostogos Bodrume
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Atostogos Bodrume

Kelionės organizatorius: „Tez Tour“

Apie viešbutį:

Palm Garden Hotel 4* – viešbutis, galintis pasigirti jaukumu ir turkišku svetingumu, žalia net 10 000 m2 teritorija ir kokybišku, gardžiu maistu. Sudarytas iš 26 dviaukščių blokų, viešbutis turi restoraną, 3 barus bei teikia įvairias 4* viešbučiui būdingas paslaugas – nuo skalbimo iki gydytojo apžiūros. Restauruotas 2014 m. svečius jis pasitinka dailus – rekomenduojamas šeimoms ir jaunimui. Bodrumo centras nutolęs tik 1 km, už 200 m nuo viešbučio yra Giumbeto vietovė, o miesto paplūdimys vos už 250 m!

Maudynės. Baseino teritorija puikiai tiks atgaivai gaiviame vandenyje ir saulės vonioms – čia yra baseinas suaugusiems, vaikams, prie baseino nemokamai suteikiami gultai, čiužiniai, skėčiai nuo saulės ir rankšluosčiai. Smėlio paplūdimyje skėčiai ir gultai taip pat nemokami. Paplūdimyje rasite barą (neįtraukta į maitinimo planą), kuriame jums suplaks svaiginantį kokteilį.

Vaikams. Kad mažieji nenuobodžiautų, be baseino jiems siūloma žaidimų aikštelė ir vaikų klubas. Pagrindiniame restorane yra vaikams skirtas švediškas stalas, kad jie paskanautų sau įprastų skanumynų. O tėveliams pageidaujant šiek tiek laiko sau, už papildomą mokestį vaikų užimtumu mielai pasirūpins viešbučio auklė. 

Pramogos ir sportas. Net sunku išsirinkti, nuo ko aktyvų laisvalaikį pradėti – viešbučio teritorijoje yra krepšinio aikštelė, treniruoklių salė, stalo tenisas ir mini futbolas, smiginis, rengiami gyvos muzikos vakarai ir kiti pramoginiai renginiai. Pasyvesnis ir grožį puoselėjantis laikas smagiai praeis saunoje ir turkiškoje pirtyje. Kas geriausia – visos šios pramogos ir užsiėmimai jau įskaičiuoti į kainą.

 

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Bodrumas-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas bagažas,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 7 nakvynės 4* viešbutyje „Palm Garden Hotel“,
 • maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota“,
 • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos kryptyje.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

 

Į viršų