Garantuoti įspūdžiai visam gyvenimui! 2 dienų ekskursija Černobylyje ir dvi naktys Ukrainos sostinėje Kijeve! (nebegalioja)

Paplūdimiai per drėgni, kalnai per aukšti, o kurortai per daug nuobodūs? Galime pasiūlyti ir šį tą įdomesnio – ekskursiją Černobylyje! Tiesioginis skrydis iš Vilniaus, dvi naktys Kijeve, dviejų dienų trukmės ekskursija po Pripetę ir Černobylio uždarąją zoną – tai išties įsimintina kelionė!

Černobylis
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Černobylis

 

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

1 diena. Kijevas
Skrendate iš Vilniaus į Ukrainos sostinę Kijevą (skrydžio laikas 7:05 – 8:25 arba 16:55 – 18:15). Iš Boryspilio tarptautinio oro uosto savarankiškai vykstate į viešbutį ir užsiregistruojate. Laisvas laikas Kijeve. Viešbutis įsikūręs Kijevo centre, šalia prekybos centro „Ukraina“ ir apie 3 km nuo Nepriklausomybės aikštės, tad nesunkiai pasieksite žymiausias miesto vietas, pažinsite miesto architektūrą ir istoriją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Černobylis
Anksti ryte išsiruošiate į paskirtą susitikimo vietą (prie greito maisto restorano KFC, esančio greta Kijevo Geležinkelio stoties, iki 10 min. pėsčiomis nuo viešbučio) ir 7:30 sulipate į laukiantį autobusą. 8:00 pajudate į įspūdžių kupiną ekskursiją. Pakeliui, apie 8:45 trumpas sustojimas degalinėje. 11:00 atvykstate į uždarą Černobylio zoną ir praeinate pasų patikrą. 11:30 prasideda išskirtinė ekskursija – Jums atsivers Černobylio atominės elektrinės, esančios šalia Pripetės miesto, panorama. Tai buvo pirmoji Ukrainos atominė elektrinė, žinomiausia pasaulyje dėl 1986 m. įvykusios katastrofos – avarijos ketvirtajame elektrinės bloke bei vėliau ją sekusio, 7 valandas trukusio gaisro. Net imantis visų įmanomų priemonių avarijai likviduoti ir evakuavus daugiau nei 115 000 gyventojų 30 km spinduliu nuo įvykio vietos, skaudžių pasekmių nebuvo išvengta. Profesionalus gidas parodys nuo radiacijos švytėjusį ir galutinai sunykusį „Raudonąjį mišką“, pamatysite „Mirties tiltą“, Lenino bulvarą. Kadaise judrią Pripetės miesto gyvenimo kasdienybę mena buvę populiarūs miesto prekybos centrai, sporto ir švietimo įstaigos, viešbučiai ir kavinės – dabar jau tik sunykę ir apleisti pastatai. Nuo 2012 m. yra draudžiama patekti į Pripetės pastatų vidų. 13:30 elektrinės valgykloje vaišinsitės tradiciniais ukrainietiškais pietumis. Nuo 14:15 tęsiate ekskursiją po Kopači kaimą, Pripetės miestą: apsilankote lauko technikos muziejuje, nuvykstate prie memorialinių paminklų, upės uosto. Taip pat apžiūrite karinį radarą DUGA. 18:00 pervežimas į nakvynės vietą: mikroautobusu į Černobylį arba traukiniu į Slavutyč. 19:00 Jūsų lauks vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pripetė. Černobylis
7:00 papusryčiaujate ir jau po valandos, 8:00, pradedate tyrinėti Pripetę – apžiūrite žymųjų, iš nuotraukų daugeliui pažįstamą, apžvalgos ratą, stadioną, pašto biurą ir kitus objektus. Kupini įspūdžių 12:30 papietaujate – vaišinsitės tradiciniais ukrainietiškais patiekalais. 13:30 metas grįžti į uždarąją Černobylio zoną ir apžiūrėti tai, ko nespėjote. Dažniausiai lankoma Jupiter gamykla, aušinimo tvenkiniai, neužbaigti aušinimo bokštai bei kiti ne mažiau įdomūs objektai. Pažintinė programa baigiasi 18:00. Paskutinė dozimetrinė patikra ir kelionė atgal į Kijevą, kurį pasiekiate 20:00. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Kijevas
Laisvas laikas Kijeve, turite galimybę pasižvalgyti po miestą ir pamatyti tai, ko dar nespėjote. Išsiregistruojate iš viešbučio ir savarankiškai vykstate į Boryspilio tarptautinį oro uostą. Skrendate į Vilnių (skrydžio laikas 14:45 – 16:05 arba 19:35 – 20:55).

Apie viešbutį:

Premier Hotel Lybid – patogioje Kijevo vietoje, netoli traukinių stoties ir judrios gatvės įsikūręs viešbutis, lankytojų gerai vertinamas ne tik už vietą mieste, bet ir už komfortą, švarą bei aptarnavimą. Viešbutyje yra galimybė užsisakyti savitarnos pusryčius, kurie patiekiami restorane, o geru oru jais galima mėgautis lauko terasoje. Vestibiulyje visą parą veikia baras. Kambariai patogūs ir skoningai įrengti, juose yra oro kondicionieriai, palydovinius kanalus rodantys televizoriai ir šiuolaikiški vonios kambariai su plaukų džiovintuvu, iš daugumos numerių atsiveria Kijevo panorama.

 

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • tiesioginis skrydis Vilnius-Kijevas-Vilnius,
 • rankinis bagažas (5 kg arba 7 kg, priklauso nuo orlaivio tipo),
 • 2 nakvynės viešbutyje „Premier Hotel Lybid“,
 • 1 nakvynė viešbutyje Černobylio zonoje,
 • dviejų dienų ekskursinė programa po Černobylio zoną (anglų kalba),
 • pusryčiai, dveji pietūs ir vakarienė ekskursijos metu.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • programoje nepaminėti pusryčiai, pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • jaunesni nei 18 metų asmenys vykti į ekskursiją negali. Zonoje privaloma dėvėti rūbus dengiančius odą;
 • pasiūlymų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – pervežimą iš oro uosto į viešbutį, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Video
ChernobylTV video.  Chernobyl 2 day Tour in Ukraine | CHERNOBYLwel.come

 

Savaitgalis

Kai kyla noras pailsėti nuo darbų, paįvairinti kasdienybę, pažymėti svarbią progą, papramogauti, kažką padovanoti ar išskirtinai atšvęsti, tam puikiai tinka savaitgalio kelionės. Pasiūlysime savaitgalio kelionių už gerą kainą ir įgyvendinsime visas idėjas – ar tai būtų įdomi pažintinė kelionė autobusu, trumpa savaitgalio išvyka lėktuvu, ilgojo savaitgalio kelionė per šventes, ar poilsio kelionė savaitgaliui.

Populiaru savaitgalį leisti Europos sostinėse – patogu trumpai keliauti, kai siūlomas tiesioginis skrydis ir geras viešbutis su pusryčiais miesto centre. Tikrai galėsite pasisemti įspūdžių: įtraukia muziejai ir mokslo centrai, vilioja parduotuvės, pakeri architektūra, skulptūros, didingi rūmai, pilys ir bažnyčių bokštai, pramogomis alsuoja miesto šventės ir karnavalai, prie stalo kviečia gurmaniška vietos virtuvė. Dažno turisto mėgiama savaitgalio kelionė į Romą, Paryžių, Briuselį, Madridą, Stokholmą, Oslą, Kijevą, Berlyną – ar jau visur buvai?

Rekomenduojame nebrangiai pasižvalgyti po savaitgaliais lankomiausius Europos miestus: siūlome pigias savaitgalio keliones į Milaną, Neapolį, Nicą, Barseloną, Lvovą, Stambulą, Gdanską ir daugelį kitų – tikrai atrasite, ką ten veikti! O jei norisi iškeisti miestą į salą, drąsiai rinkitės savaitgalio kelionę į Maltą, Korfu ar Maljorką.

Į viršų