Egzotika Dominikos Respublikoje: kelionė iš Lenkijos ir 5* poilsis prie Karibų jūros su „Viskas įskaičiuota 24 val.“! (nebegalioja)

Egzotiškos atostogos Espanjolos saloje, Haičio pašonėje – viliojančioje Dominikos Respublikoje! Jūsų poilsiu pilnai pasirūpinta: į šią kelionę jau įskaičiuotas skrydis iš Varšuvos su rankiniu ir registruojamu bagažu, pervežimas iki viešbučio ir apgyvendinimas puikiame 5* viešbutyje ant jūros kranto „Grand Bahia Principe La Romana“ su „Viskas įskaičiuota 24 val.“!

Grand Bahia Principe La Romana viešbutis
ITAKA nuotrauka.  Grand Bahia Principe La Romana viešbutis
Grand Bahia Principe Turquesa 5*
 
2019 03 20 – 03 30Trukmė: 10 naktų

- Kaina asmeniui dviviečiame Junior Suite tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota 24 val.“

1368 €

Kelionės organizatorius: „Itaka“

Apie viešbutį:

Grand Bahia Principe Turquesa 5* – 2007 metais pastatytas 5* kategorijos viešbučio kompleksas nerūpestingoms atostogoms tropikuose. Įsikūręs pietinėje salos dalyje prie pat paplūdimio, 12 km nuo San Pedro de Macoris miestelio ir apie 105 km nuo Punta Kanos oro uosto.

Maudynės. Viešbutis įsikūręs prie plataus balto smėlio paplūdimio, kuriame ilsėsitės po saule, ant gulto po skėčiu arba tiesiog po palme. Paplūdimyje gultai bei rankšluosčiai bus pasiūlyti nemokamai. Viešbučio teritorijoje yra didelis įmantrios formos gėlo vandens baseinas suaugusiems ir atskira jo dalis vaikams, tik pusės metro gylio.

Vaišės. Viešbučio teritorijoje veikia net keletas puikių restoranų: pagrindiniame restorane tiekiami tarptautinės virtuvės valgiai bei patiekalai vegetarams, o 3 kartus per savaitę su išankstine rezervacija nemokamai galėsite apsilankyti pasirinktuose a la carte restoranuose – italų virtuvės Il Capriccio, Viduržemio jūros virtuvės El Pescador, japonų virtuvės Takara (tik suaugusiems) bei Le Gourmet. Paplūdimyje veikia restoranas Las Olas, tiekiantis lengvus užkandžius. Gėrimai siūlomi net 3 baruose, tad galėsite atsigaivinti tiek prie baseino, tiek paplūdimyje, besigrožėdami Karibų jūra.

Aktyvios pramogos ir sportas. Galėsite rinktis iš daugybės nemokamų sausumos ir vandens sporto bei laisvalaikio užsiėmimų: žaisti futbolą ir tinklinį, biliardą, užsiimti aerobika ir pašaudyti iš lanko. Valandą per dieną, rezervuodami iš anksto, galėsite žaisti tenisą, važinėtis dviračiu, mėgautis paviršiniu nardymu ar plaukimu kanoja. Suaugusiems organizuojamos šokių pamokos, vakaro pasirodymai su gyva muzika, o vaikams veikia mini klubas, organizuojamos diskotekos. Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti teniso pamokas, užsiimti motoriniu vandens sportu ar apsilankyti sveikatingumo centre ir pasilepinti siūlomomis grožio procedūromis.

Grand Bahia Principe La Romana 5*
 
2019 03 20 – 03 30Trukmė: 10 naktų

- Kaina asmeniui dviviečiame Junior Suite tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota 24 val.“

1368 €

Į pasiūlymą įskaičiuota:

 • skrydis Varšuva-Punta Kana-Varšuva,
 • rankinis ir registruotas bagažas,
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • 10 nakvynių 5* viešbutyje „Grand Bahia Principe Turquesa“,
 • maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota 24 val.“,
 • kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos.

Į pasiūlymą neįskaičiuota:

 • kelionė iki Varšuvos ir atgal,
 • Dominikos Respublikos turistinė kortelė;
 • atvykimo, išvykimo šalies mokesčiai,
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • pasiūlymų skaičius už nurodytą kainą yra ribotas;
 • galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą;
 • už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – kelionę iki Varšuvos, maitinimą lėktuve, turistinę kortelę, kelionės ir sveikatos draudimą, ekskursijas ir kitas pramogas;
 • kelionės kaina ir sąlygos gali keistis. Teiraukitės agentūroje.

Ką verta pamatyti sostinėje Santa Dominge?

Kolumbo švyturys. Šalies sostinė Santo Domingo yra nutolusi apie 100 km nuo viešbučio, tačiau rekomenduojama aplankyti. Norisi jus pakviesti prie Kristupo Kolumbo garbei sukurto paminklo – Kolumbo Švyturio (Faro a Colón). Tai kryžiaus formos statinys, simbolizuojantis Amerikos apkrikštyjimą ir tarnauja ir kaip muziejus, ir kaip mauzoliejus. Švyturio šviesos spinduliai matomi net iš Puerto Riko!

Šv. Marijos katedra (Basílica Menor de Santa María arba Catedral de Santo Domingo) randasi istorinėje, kolonijinėje miesto dalyje, kuri yra labiausiai lankoma turistų ir saugoma UNESCO. Pradėta statyti dar XVI a. pradžioje, ji buvo kuriama ir garsinama net 3 popiežių iniciatyva!

Istorijos saugotojai. Taip pat sostinėje rasite San Francisco vienuolyną (Monasterio de San Francisco), nuo XI a. išlikusius gynybinės sienos vartus (Puerta del Conde). O netoliese yra tikrai dėmesio vertas Altos de Chavon – atkurtas Europos Viduržemio jūros regiono stiliaus kaimelis, kuriame rasite archeologinį muziejų bei amfiteatrą.

Grand Bahia Principe La Romana 5*
 
2019 03 20 – 03 30Trukmė: 10 naktų

- Kaina asmeniui dviviečiame Junior Suite tipo kambaryje

- Maitinimo tipas – „Viskas įskaičiuota 24 val.“

1368 €
Į viršų