Du kontinentai – pažintinė kelionė lėktuvu! Afrikos ir Europos kontrastai ir gausybė įspūdžių bei atradimų – 1249 €!

Leiskis į savaitės trukmės pažintinę kelionę lėktuvu, kurios metu turėsi galimybę aplankyti, pažinti ir palyginti ne vieną, o ne du žemynus – Europą ir Afriką! Aplankyk Granadą, Maroko sostinę Rabatą, žymiąją Kasablanką, turgumi garsėjantį Marakešą, senuosius Maroko miestus Fesą bei Tanžerą, o taip pat ir mažąjį Gibraltarą. Daugybė įspūdžių, kelionė lėktuvu, nakvynės viešbučiuose, pusryčiai bei 3 vakarienės – 1249 €!

Ispanija. Alhambros rūmai
Novaturas nuotrauka.  Ispanija. Alhambros rūmai
Du kontinentai – pažintinė kelionė lėktuvu
 
2017 09 28 – 10 05Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje
- Maitinimo tipas – 7 pusryčiai, 3 vakarienės

1249 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

Kelionės programa

1 diena. Granada
Skrydis: Vilnius-Almerija. Vykstate į Granadą. Romantiška ir paslaptinga naktinė ekskursija, po šalia Granados įsikūrusios maurų šventovės ***Alhambros Nasridų rūmus. Subtiliame architektūros kūrinyje dera magiški erdvės, šviesos, vandens ir puošybos elementai. Nasridų dinastijos kalifai trokšdami sukurti visagalės valdžios įvaizdį taip įgyvendino savo žemiškojo rojaus idėją. Ant uolingos Raudonosios (arab. al hambra) kalvos, iškilusios virš Daro upės slėnio, statytis sau rezidenciją pradėjo žymiausias Nasridų dinastijos atstovas emyras Al Ahmaras. Unikalaus architektūros komplekso statybą tęsė jo įpėdiniai, kuriems valdant maurų kultūra stebėtinai suklestėjo. Katalikai, sugriovę daugumą maurų statinių, nusilenkė Alhambros grožiui ir Ferdinandas Puikusis (1515 m.) išleido įsakymą ją išsaugoti. Nakvynė viešbutyje Granados apylinkėse.

2 diena. Rabatas
Pusryčiai. Vykstate į Tarifos uostą ir ***T keltu keliatės į Tanžero miestą Afrikoje. Sutvarkę sienos kirtimo formalumus, patenkate į Maroką. Vykstate į Maroko karalystės sostinę Rabatą (Rabat). Kaip karinis postas-gyvenvietė Rabatas buvo įkurtas XII a., o Maroko sostine tapo 1956 m. Vingiuoti skersgatviai, akligatviai, gatvės-tranšėjos, kuriose vargu ar prasilenktų du asilai, laiptai ir maži kiemeliai. Visa ši rytietiška egzotika būtinai baigiasi turgumi, kurių Maroke tik šiek tiek mažiau nei mečečių. Pamatote Le Tour Hassan minaretą, Mohamedo V-ojo mauzoliejų, skirtą garbiajam Maroko valdovui Mohamedui V-ajam, Karališkiuosius rūmus supančius pylimus ir gynybines sienas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Rabate.

3 diena. Kasablanka. Marakešas
Pusryčiai. Išvykstate į Maroko ekonomikos ir verslo sostinę – Kasablanką (Casablanca). Trumpa ekskursija autobusu: aplankote miesto širdį – Mohamedo V-ojo aikštę, kurioje susikerta pagrindiniai Kasablankos keliai; pravažiuojate pro prabangų Kasablankos Anfos rajoną; stabtelite krantinėje. Apžiūrite Kasablankos *Hasano II-ojo mečetę. Išvykstate į Atlaso kalnų papėdėje įsikūrusią Pietų Maroko sostinę Marakešą. Dėl savo pastatų spalvos Marakešas dar vadinamas rožiniu (arba raudonuoju) miestu. Apžvalginė ekskursija po miestą. Pamatote Koutoubia mečetę, kurios įspūdingas minaretas laikomas Marakešo simboliu. Aplankote *Bahia rūmus, įsikūrusius jazminų ir apelsinų žiedais kvepiančiuose soduose. Tai išskirtinis marokietiškos architektūros ir dekoracijų pavyzdys. Gerai iki šių dienų išlikę rūmų kambariai stebina savo elegantiškomis dekoracijomis, kurioms sukurti buvo naudojamas auksas, oniksas ir marmuras. Lankote *Jardin Majorelle – nepaprastai gražų ir įspūdingą botanikos sodą, kurį sukūrė prancūzų menininkas Jacques Majorelle. Aplankote Marakešo prekybinį rajoną, kur savo prekes siūlo daugybė prekeivių ir amatininkų. Užsukate į garsiąją Džema el Fna aikštę, kuri nepalieka abejingų: gyvačių kerėtojai, istorijų pasakotojai, kvepalų, vaistinių žolelių ir prieskonių pardavėjai, ugnies rijikai, įsikūrę tiesiog ant grindinio. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Marakeše.

4 diena. Fesas
Pusryčiai. Išvykstate Feso (Fez) link. Atvykstate į Fesą. Fesas – vienas iš geriausiai nuo VIII a. išlikusių arabų miestų, turintis nepakartojamą senamiestį, puikiai atspindintis senąją Andalūzijos architektūrą ir to laikmečio miestų statybos principus. Feso senamiestis – tikras labirintas! Dėl savo unikalumo šis miestas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai seniausias Maroko imperatoriškasis miestas ir pirmoji arabų dinastijos sostinė. Aplankote amatininkų kvartalus, miesto mediną, Nejjarin fontaną įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, Moulay Idriss II -ojo mauzoliejų, Kairaouine mečetę. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fese.

5 diena. Meknesas. Tanžeras
Pusryčiai. Vykstate į Tanžerą. Pakeliui sustojate gynybinių sienų saugomoje senojoje šalies sostinėje – Meknese, kuriame yra bene gražiausi miesto vartai Maroke – Bab Mansour, vietinių vadinami „vartais iš praeities į ateitį“. Apžiūrite karališkąsias sultono *Moulay Ismael arklides, kuriose kadaise buvo laikoma iki 12 000 karališkųjų žirgų. Aplankote miesto mediną ir žydų kvartalą. Vykstate į Tanžerą, iš kur T keltu keliatės atgal į Europą. Vykstate Jungtinės Karalystės autonominės užjūrio teritorijos – Gibraltaro link. Nakvynė viešbutyje netoli Gibraltaro.

6 diena. Gibraltaras
Pusryčiai. Vykstate į Gibraltarą. Mažoje šalyje, kur vieta yra aukso vertės, telpa viskas: oro uostas, teniso kortai, bėgimo takeliai, daugybė vienas su kitu susiglaudusių namų, parduotuvės, barai. Per oro uosto pakilimo/nusileidimo taką eina įprasta pagrindinė gatvė, kuri, lėktuvui kylant ar leidžiantis, yra uždaroma. Pavaikštote pagrindine gatve La Calle Real, kur įsikūrę daugiausia parduotuvių ir angliškų barų. Bene garsiausia įžymybė – Gibraltaro uola. Esant galimybei, *keltuvu pakylate į uolos viršūnę, nuo kurios atsiveria miesto, Gibraltaro sąsiaurio ir kitapus jo stūksančių Atlaso kalnų vaizdas. Vykstate į vieną iš Almerijos pakrantės kurortų. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Poilsis prie jūros
Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje viename iš Almerijos kurortų.

8 diena. Kelionė lėktuvu į Vilnių
Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, vykstate į Almerijos oro uostą. Skrydis: Almerija-Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • skrydis Vilnius-Bergamas-Vilnius,
 • rankinis ir registruotas orlaivio bagažas,
 • 7 nakvynės 3 viešbučiuose (2 iš jų kurorte),
 • maitinimas – 7 pusryčiai (kontinentiniai), 3 vakarienės (švediškas stalas),
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 90 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • *** – mokami objektai užsakomi rezervuojant kelionę:
  • ekskursija į Alhambros rūmus su vietiniu gidu (užsakoma perkant kelionę) – apie 45 €. Kaina pateikta, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 15 turistų.
  • T– kelto į/iš Maroko bilietai – 80 € asmeniui
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Už priemoką galite pasirinkti poilsio savaitę prieš ar po kelionės.
Du kontinentai – pažintinė kelionė lėktuvu
 
2017 09 28 – 10 05Trukmė: 7 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje
- Maitinimo tipas – 7 pusryčiai, 3 vakarienės

1249 €
Į viršų