Dovanoti kelionę – dovanoti visą pasaulį! Atostogos, kelionių atradimai ir įspūdžiai su SOFA TRAVEL Dovanų kuponu!

Su Dovanų kuponu nudžiugink bet kuria proga: gimtadienis, vardadienis, Motinos diena ar Kalėdos, svarbi sukaktis, o gal tiesiog kvietimas keliauti kartu – visada pasirinksi teisingai, nes atostogas mėgsta visi!

Dovanų kuponas galioja visoms SOFA TRAVEL agentūrose parduodamoms kelionėms ir susijusioms paslaugoms – skrydžių bilietams, apgyvendinimui, pervežimams, automobilio nuomai ir daugeliui kitų. Svarbiausia, kad keliautojas pats išsirinks dovaną, o jūs dovanojate visą pasaulį!

Neįtikėtina, bet Dovanų kuponas galioja net 12 mėnesių ir kartu su kitomis nuolaidomis – tai leis įsigyti puikią kelionę išankstinių pardavimų ir akcijų metu, pasinaudojant paskutinės minutės ir kitais specialiais pasiūlymais.

Kiek norite, tiek dovanojate – minimali Dovanų kupono suma tik 50 €! Galbūt tai bus dovana vienam asmeniui, o gal ir didelei šeimai ar draugų kompanijai, gal tik pradinė įmoka už kelionę, o galbūt ir visa kelionė!

SOFA TRAVEL Dovanų kuponus rasite visuose mūsų biuruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – užsukite ir pasirūpinkite geriausia dovana jau dabar!

Dovanų kuponas
Nuotraukos autorius – „SOFA TRAVEL”.  Dovanų kuponas
Į viršų