Didžioji Vienos Muziejų naktis: 4 d. pažintinė kelionė autobusu į Austrijos sostinę – TIK 191 €! (nebegalioja)

4 dienų kelionė autobusu į Austrijos sostinę vieną yra ne tik puiki proga pasižvalgyti po šį nuostabų miestą, bet ir pasinerti į istorijos, kultūros bei meno jūrą – Vienoje lankysitės Didžiosios Muziejų nakties metu. Tokios galimybės praleisti tiesiog negalima!

Savaitgalio kelionė autobusu į Austriją
123rf.com nuotrauka.  Savaitgalio kelionė autobusu į Austriją

Didžioji muziejų naktis Vienoje

 
2017 10 06 - 10 09Trukmė: 4 dienos

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
- Maitinimo tipas – 3 pusryčiai

191 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

Kelionės programa

1 diena. Varšuva
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Trumpam atokvėpiui sustojate Lenkijos sostinėje Varšuvoje. Apžvalginė ekskursija į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktame Varšuvos senamiestyje: įspūdinga Turgaus aikštė su miesto simboliu – Undinės skulptūra, gotikinė Šv. Jono katedra, Karalių rūmai, kuriuos buvo nuspręsta pastatyti, kuomet Žygimantas III Vaza 1596 m. perkėlė sostinę iš Krokuvos į Varšuvą; Žygimanto kolona, šiaurinį miesto sparną saugojusios Barbakano sienos. Toliau keliaujate Čekijos link. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

2 diena. Viena, Didžioji Muziejų naktis
Pusryčiai. Išvykstate į Vieną. Muziejų naktis Lietuvoje – jau tradicija, nors dar neseniai užgimusi, tačiau daugelio labai laukiama. Panašią šventę organizuoja austrai viename puikiausių ir gražiausių Vidurio Europos miestų – Vienoje. Kviečiame visus išskirtinių renginių, meno, muzikos ir visokių įdomybių mėgėjus, dalyvauti viename didžiausių ir masiškiausių Austrijos kultūros įvykyje – Didžiojoje Muziejų naktyje. Renginio metu lankytojus priims 130 meno, mokslo, literatūros muziejų bei patys įdomiausi visuomeniniai pastatai, bažnyčios. Sumokėjus *dalyvio mokestį, galima ne tik pamatyti įprastas ekspozicijas – čia skamba muzika, vyksta meninės akcijos, diskusijos, gurmaniškos vaišės. Viena – turistams labai patogus miestas. Dauguma muziejų išsidėstę istorinio senamiesčio centre. Muziejų naktyje dalyvaujančius atokiau esančius muziejus, pasiekiate specialiais maršrutais važinėjančiais autobusais arba įprastu visuomeniniu transportu, kuris šią naktį dirba neįprastai ilgai. Tą naktį miestas nemiega, tai didelė šventė ir vietiniams, ir svečiams iš viso pasaulio. Įsijunkime į šventę ir mes! Atvykus ekskursija po senamiestį apžiūrint miesto širdį – Šv. Stepono katedrą, Hoher Markt aikštės Anker laikrodį, supažindinantį su istorinėmis miesto asmenybėmis; Vienos operą, kuriai vadovavo R. Štrausas, G. Maleris, H. von Karajanas; neohelenistinio stiliaus Parlamento pastatą su priešais įsitaisiusiu teisingumo deivės Atėnės fontanu, Rotušę, Habsburgų rūmų kompleksą, pasakojantį 600 metų Austrijos–Vengrijos imperijos istoriją. Vakare, 18 val., Didžios muziejų nakties renginio pradžia. Lankote pasirinktus muziejus su grupe ar individualiai. Sutartu laiku išvykstate į viešbutį netoli Vienos. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Bratislava
Pusryčiai. Vykstame į nedaug nuo Vienos nutolusią, žavią Slovakijos sostinę prie Dunojaus – Bratislavą. Ant kalvos stovi miesto simbolis – Bratislavos pilis, papėdėje – istorinis miesto centras. Centrinė miesto aikštė, Pranciškonų bažnyčia, senoji Bratislavos rotušė ir vienintelis išlikęs gynybinės sienos akcentas Mykolo vartai ir bokštas, vienas seniausių rytų Europos universiteto pastatas. Pasivaikščiojate tarp daugybės senamiestyje XVIII a. pastatytų rūmų ir aplankote gotikinę Šv. Martyno katedrą, kurioje buvo karūnuojami Vengrijos karaliai. Vykstate į viešbutį Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Kelionė
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Labai vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 3 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus ir Kauno. Teirautis dėl išvykimo iš Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 20 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami pagal užklausimą.

Didžioji muziejų naktis Vienoje

 
2017 10 06 - 10 09Trukmė: 4 dienos

- Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
- Maitinimo tipas – 3 pusryčiai

191 €

Į viršų