Atsiliepimai

4.61 / 5 Klientų įvertinimas
  • 5 balai 90 %
  • 4 balai
  • 3 balai
  • 2 balai
  • 1 balas 10 %

Atsiliepimai (31)


1/5
 
Darbuotojas Tomas, deja, bet jūsų įmonei daro gėdą.

SOFA TRAVEL atsakymas:
Sveiki. Tikriausiai įvyko klaida, nes darbuotojas tokiu vardu įmonėje nedirba. Jei turite pastabų dėl aptarnavimo, susisiekite su mumis el. pašto adresu keliones@sofatravel.lt

5/5
 
Atostogos buvo puikios:) Ačiū agentūros darbuotojai Viktorijai B. už rūpestį, malonų bendravimą, pastangas.

5/5
 
Auksciausias ivertinimas konsultantei Karinai Jonkaitytei!Pateike puiku pasiulyma kelionei i Kanarus.Pasiule keliones kryptis,atsake i visus klausimus,domejosi grižtamuoju ryšiu po keliones

5/5
 
Puiki viešnagė Kijeve! Pasirūpinta skrydžio bilietais, geras viešbutis patogioje miesto vietoje, o ekskursija į Černobilį sukėlė daug emocijų! Puiki gidė, kuri mokėjo sudominti, sugebėjo atsakyti į klausimus - taip pat aplodismentai Sofa Travel jų partneriams už tai, kad jis pasirinko būtent šia ekskursijai!

5/5
 
Ačiū Sofa Travel už nepamirštamus įspūdžius Kijeve ir Černobilio zonoje. Į kelionę vykome aštuonių žmonių kompanija ir visi likome labai patenkinti. Ekskursija į vienos didžiausių pasaulio katastrofos vietą vyko labai sklandžiai. Viskas buvo aišku, informacija labai įdomi. Pakeliui į Černobilį, autobuse rodė dokumentinį filmą, kuris privertė susimąstyt į kokio rimtumo vietą mes važiuojam. Gidas buvo tikras savo srities profesionalas, labai gerai kalbėjo angliškai. Jautėsi, kad žmogus gyvena Černobiliu ir yra pasiruošęs atsakyti į visus turistų klausimus (o klausinėjom mes daug). Tad labai linkiu visiems su Sofa Travel aplankyti šią vietą, kuri sukelia be galo daug jausmų, minčių ir nuostabos.

5/5
 
Noriu padekoti Elitai Janavicienei uz puikiai suorganizuota kelione i Kosta Brava!

5/5
 
Žinokit kelionė laaabai patiko :) Gidas nerealus, labai protingas, labai malonus išlaikytas žmogus, daug žinantis apie savo šalį, labai gražiai pasakojo, neįmanoma net buvo atplėšt ausų atidirbo žinokit daug daugiau nei jam priklausė. Visą laiką patardavo kur geriau pirkti, kur pigiau ir skaniau, visada derinosi prie mūsų, kada pasakydavom kurią valandą susitinkam, tokią ir atvažiuodavo. Jų agentūra, su kuria kaip suprantu bendradarbiaujat, taip pat labai nuostabi, per gidą teko kalbėt telefonu su jais, labai maloni moteris (Maka berots vardu) teiravosi vis kaip mums sekėsi. Taip pat ji suorganizavo dar vienus papildomus pietus vieną dieną, ir pervėžimą net mums neprašant iš viešbučio iki autobuso (kur buvo paskutinę dieną, kur turėjom patys susiorganizuot). Visur buvom pasitikti be jokių problemų, visur mūsų laukė (kalbant apie pervėžimus). Šiek tiek vargino kelionės iš Kutaisio iki Tbilisio, bei iš Tbilisio iki Batumio - gan ilga laiką reikėjo važiuot autobusu, ypač iki Batumio - virš 6 val. Na bet autobusai gan komfortiški, vaišina kava arbata, su planšetėm, galima filmų pažiūrėt ir pan. Gal šiek tiek dar galėjo būti velesnis laikas kelionės, turiu omenyje, gal kokia gegužė, kai jau būtų viskas žalia, sako jie patys kad vasaros metu yra gražiau pas juos, bet karšta, nors kalbant apie kalnus - turbūt vasarop jau nebūtų tiek sniego - kas irgi labai sužavėjo, kai važiavome į tą vienuolyną ant vieno iš aukščiausių kalnų. Nuoširdžiai rašau - atsiliepimai patys šilčiausi ir geriausi. Ačiū ir Jums labai, tikrai esam be galo patenkinti. Viena iš įsimintiniausių kelionių.

5/5
 
Dėkoju už organizuotumą, paslaugumą ir išsamiai atsakytus klausimus. :) Nuostabiai praleistas savaitgalis Paryžiuje.

5/5
 
Mano kelionė tik bus, bet jau dabar esu be galo dėkingas konsultantei Agnei Kasperovič. 100 % superinė konsultantė. Keliausiu su vaikais tai Agnės dėka jau dabar žinau, kad mano kelionė bus nuostabi . Į visas užklusas atsako nedelsiant. Ir stengiasi, kad skrydis vaikams būtų kuo malonesnis. Dėkui Agnei ir visos ateities kelionės vyks tik per šį konsultantą.

5/5
 
Sveiki , norejau padekoti Emandai GARALIENEI i uz taip puikiai suplanuota kelione :) puikiai praleidom laika ir tik jusu operatyvumo deka pavyko isvykti dekoju savo ir visu vykusiu vardu aciu aciu aciu :)

5/5
 
Labai likau sužavėta Viktorijos Baranauskienės darbu. Viskas kuo smulkiausiai išaiškinta, viskuo pasirūpinta, į visus klausimus atsakyta ir patarta. Ir kelionės metu jaučiau Viktorijos rūpinimąsi, kas labai svarbu. Tik patys geriausi atsiliepimai. Vienareikšmiškai savo sekančią kelionę patikėčiau tik Viktorijai. Taip ir toliau. Sėkmės!!!

1/5
 
Nusipirkau kelione prieš 4 dienas sužinojau kad kad mus perkėlė į prastesnį ir pigesnį viešbutį beveik tris valandas bandau susisiekt su konsultante bet niekas su manim nenori kalbėt

SOFA TRAVEL atsakymas:
Sveiki, dėkojame, kad dalinatės informacija. Paslaugos teikiamos sutarties sąlygomis ir kiekvienas atvejis individualus, todėl negalime pakomentuoti konkrečios situacijos. Labai apgailestaujame, kad nepavyko susisiekti su Jums priskirta konsultante, prašome susisiekti su mumis tel. +370 633 97777, mielai ir kuo skubiau išspręsime problemą.

5/5
 
Ačiū, darbuotojai Viktorijai už puikiai suorganizuotą kelionę! Ir nuoširdžius patarimus planuojant ją, ir pasirenkat geriausią variantą mums!

5/5
 
Tobulai suorganizuotos atostogos. Ačiū.

5/5
 
Ačiū Karina labai už viską, puikiai derinamas atostogas su šeima, nuotaiką ir tavo pozityvumą ;)

5/5
 
Geriausi atsilepimai ! Aciu Karina uz gera darba ir visa suteikta pagalba!

5/5
 
Super, rekomenduoju!!!

5/5
 
Pats važiuoju ir visiems pažįstamiems rekomenduoju Agentė Karina Jonkaitytė. Parašai tik kada ir kur nori keliauti ir gauni tikrai geriausius pasiūlymus . Ačiū Karina!

5/5
 
Karina ne tik kelionių organizatorius,bet ir puikus žmogus.

5/5
 
Tik geriausi atsiliepimai! Greitas, patikimas ir kokybiskas darbo atliekimas. Patenkinta ant visu 100%! Aciu!

5/5
 
savo atostogas planuosim tik su Karinos pagalba.

5/5
 
Super, tikrai rekomenduoju!!!

5/5
 
Tik patys geriausi atsiliepimai šiai agentūrai ir didelis ačiū konsultantėms Karinai ir Sandrai iš Klaipėdos . Keliavome pirmą kartą, į Turkiją, buvo begalę klausimų, bet į juos mielai, aiškiai ir nuosekliai ir operatyviai būdavo atsakyta. Rūpestis 100% savo klientais. Ačiū Jums! Tikrai kreipsimės dar ne vieną kartą į Jus.

5/5
 
Sveiki. Šioje agentūroje dirba labai kompetentinga darbuotoja Karina. Visada patars, pasakys savo nuomone ir parinks geriausia varianta pagal Jūsu norus. Tikrai patariu kreiptis pas ja.

5/5
 
Ne pirma karta perkam kelione pas Karina, kas kart su kantrybe pasirenka kelione kuri tinka pagal visus norus. Visada pasiulis kur geriau. Neteko ne karto nusivilti Karinos darbu. Aciu tau nuo visos musu seimos.

5/5
 
Patys geriausi atsiliepimai apie Karina Blednova!!

5/5
 
Nors sios agentes deka keliavau tik viena karta, bet tas kartas buvo nuostabus! Netiketas! Dekoju Jums Karina dar karta!;) ir laukiu savo naujos keliones plano! Butinai vel kreipsiuosi!:)

5/5
 
Labai dėkoju konsultantei Karinai už jos pagalba ir rūpesti renkantis keliones :) ne pirma karta į ja kreipėmės ir likome patenkinti :) Aplankėm Turkija, Barselona ir Kreta

5/5
 
Labai dėkojame agentūros darbuotojai Sandrai Zakarytei už puikų aptarnavimą! Šiuo metu ilsimės Egipte, esame labai patenkinti kelione ir viešbučiu! Nuoširdus bendravimas Sandros ir patarimai renkantis viešbutį tikrai nenuvylė! Ačiū jai, visa šeima perkame pas ją keliones ir tikrai rekomenduosime draugams ir patys sugrįšime dar ne kartą! :)

1/5
 
Labai rekomenduoju kreipiantis į šią agentūrą išvengti baisiai neatsakingos darbuotojos Ramunės, kurios aplaidumas buvo nepamatuojamas. Sunku racionaliai suvokti, kodėl ji visąlaik siūlė naktinius skrydžių laikus, brangesnes kelionės kainas, viešbučius. Esu nėščia, todėl man buvo ypač svarbus šios kelionės patogumas. Juo pasirūpino kiti agentūros darbuotojai, kurių sutikau tikrai mielų ir malonių. Bet šios moters neatsakingumas, abejingumas ir ignoravimas, kai kelionės metu iškilo problemų, stebino. Tikiuosi, jūsų kelyje nepasitaikys Ramunės ir ramunių.

SOFA TRAVEL atsakymas:
Sveiki, mums svarbi jūsų nuomonė. Labai apgailestaujame dėl nemalonios patirties ir norėtume išsiaiškinti ir įsigilinti į situaciją. Labai prašome susisiekti su mumis ir pasidalinti įvykusios kelionės detalėmis, būsime dėkingi už šią informaciją.

5/5
 
Turėjome labai smagią ir gerą kelionę į Kretą. Tiesiog pateikėme ir radome puikų pasiūlymą internete. Ačiū už geras atostogas, jau planuojame kitas!


Į viršų