Atsiliepimai

4.78 / 5 Klientų įvertinimas
  • 5 balai 94 %
  • 4 balai
  • 3 balai
  • 2 balai
  • 1 balas 6 %

Atsiliepimai (18)


5/5
 
Tobulai suorganizuotos atostogos. Ačiū.

5/5
 
Ačiū Karina labai už viską, puikiai derinamas atostogas su šeima, nuotaiką ir tavo pozityvumą ;)

5/5
 
Geriausi atsilepimai ! Aciu Karina uz gera darba ir visa suteikta pagalba!

5/5
 
Super, rekomenduoju!!!

5/5
 
Pats važiuoju ir visiems pažįstamiems rekomenduoju Agentė Karina Jonkaitytė. Parašai tik kada ir kur nori keliauti ir gauni tikrai geriausius pasiūlymus . Ačiū Karina!

5/5
 
Karina ne tik kelionių organizatorius,bet ir puikus žmogus.

5/5
 
Tik geriausi atsiliepimai! Greitas, patikimas ir kokybiskas darbo atliekimas. Patenkinta ant visu 100%! Aciu!

5/5
 
savo atostogas planuosim tik su Karinos pagalba.

5/5
 
Super, tikrai rekomenduoju!!!

5/5
 
Tik patys geriausi atsiliepimai šiai agentūrai ir didelis ačiū konsultantėms Karinai ir Sandrai iš Klaipėdos . Keliavome pirmą kartą, į Turkiją, buvo begalę klausimų, bet į juos mielai, aiškiai ir nuosekliai ir operatyviai būdavo atsakyta. Rūpestis 100% savo klientais. Ačiū Jums! Tikrai kreipsimės dar ne vieną kartą į Jus.

5/5
 
Sveiki. Šioje agentūroje dirba labai kompetentinga darbuotoja Karina. Visada patars, pasakys savo nuomone ir parinks geriausia varianta pagal Jūsu norus. Tikrai patariu kreiptis pas ja.

5/5
 
Ne pirma karta perkam kelione pas Karina, kas kart su kantrybe pasirenka kelione kuri tinka pagal visus norus. Visada pasiulis kur geriau. Neteko ne karto nusivilti Karinos darbu. Aciu tau nuo visos musu seimos.

5/5
 
Patys geriausi atsiliepimai apie Karina Blednova!!

5/5
 
Nors sios agentes deka keliavau tik viena karta, bet tas kartas buvo nuostabus! Netiketas! Dekoju Jums Karina dar karta!;) ir laukiu savo naujos keliones plano! Butinai vel kreipsiuosi!:)

5/5
 
Labai dėkoju konsultantei Karinai už jos pagalba ir rūpesti renkantis keliones :) ne pirma karta į ja kreipėmės ir likome patenkinti :) Aplankėm Turkija, Barselona ir Kreta

5/5
 
Labai dėkojame agentūros darbuotojai Sandrai Zakarytei už puikų aptarnavimą! Šiuo metu ilsimės Egipte, esame labai patenkinti kelione ir viešbučiu! Nuoširdus bendravimas Sandros ir patarimai renkantis viešbutį tikrai nenuvylė! Ačiū jai, visa šeima perkame pas ją keliones ir tikrai rekomenduosime draugams ir patys sugrįšime dar ne kartą! :)

1/5
 
Labai rekomenduoju kreipiantis į šią agentūrą išvengti baisiai neatsakingos darbuotojos Ramunės, kurios aplaidumas buvo nepamatuojamas. Sunku racionaliai suvokti, kodėl ji visąlaik siūlė naktinius skrydžių laikus, brangesnes kelionės kainas, viešbučius. Esu nėščia, todėl man buvo ypač svarbus šios kelionės patogumas. Juo pasirūpino kiti agentūros darbuotojai, kurių sutikau tikrai mielų ir malonių. Bet šios moters neatsakingumas, abejingumas ir ignoravimas, kai kelionės metu iškilo problemų, stebino. Tikiuosi, jūsų kelyje nepasitaikys Ramunės ir ramunių.

SOFA TRAVEL atsakymas:
Sveiki, mums svarbi jūsų nuomonė. Labai apgailestaujame dėl nemalonios patirties ir norėtume išsiaiškinti ir įsigilinti į situaciją. Labai prašome susisiekti su mumis ir pasidalinti įvykusios kelionės detalėmis, būsime dėkingi už šią informaciją.

5/5
 
Turėjome labai smagią ir gerą kelionę į Kretą. Tiesiog pateikėme ir radome puikų pasiūlymą internete. Ačiū už geras atostogas, jau planuojame kitas!


Į viršų