Atsiliepimai

4.66 / 5 Klientų įvertinimas
  • 5 balai 90 %
  • 4 balai 1 %
  • 3 balai
  • 2 balai 1 %
  • 1 balas 7 %

Atsiliepimai (71)


5/5
 
Norėčiau padėkoti Loretai Gorliauskienei už pastangas padedant išspręsti kelionės klausimus. Dėl esamos situacijos dėl viruso, mūsų balandžio pirmomis dienomis neįvyksiančią kelionę Loreta padėjo labai operatyviai perkelti, pasiūlė tikrai labai patrauklų variantą pagal mūsų pageidavimą. Tikrai visiems siūlyčiau kreiptis į ją, esamoje sudėtingoje situacijoje Loreta tikrai greitai rado optimalų sprendimo būdą. Dar kartą dėkojame. Firma turėtų džiaugtis tokiais maloniais ir profesionaliais darbuotojais.

5/5
 
Visos normalios agentūros sustabdė keliones, bet ši turi stebuklingą apsaugą nuo korona viruso.

SOFA TRAVEL atsakymas:
Laba diena, Dėkojame už Jūsų komentarą, ir norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad SOFA TRAVEL visuomet vadovaujasi oficialių institucijų (Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos, Pasaulio sveikatos organizacijos ir kt.) išvadomis bei rekomendacijomis. Nenugalimos jėgos (ypatingos) aplinkybės gali susidaryti visoje šalyje arba tik tam tikroje konkrečioje vietoje. Atsižvelgiant į tai, susijusios institucijos priima rekomendacijas arba visos valstybės mastu arba tik tam tikros vietovės lygiu ir vadovaujantis jomis SOFA TREVEL vykdo savo keliones.

5/5
 
Dėkoju Ingai Gečaitei už atsakingą požiūrį į klientus, malonų bendravimą. Įsigijome nebrangią, bet puikią kelionę į Maltą.

5/5
 
Labai dekojame Ievai Serapinaitei uz puiku keliones suorganizavima.

5/5
 
Norėčiau padėkoti Loretai Gorliauskienei už nuostabią kelionę, su jos pagalba keliaujame jau ne pirmą kartą. Kaip visada likome tikrai labai patenkinti, viešbutis atitiko visus lūkesčius ir poreikius, be to likus nedaug laiko iki kelionės padėjo į tą patį viešbutį įsigyti kelionę ir kartu sugalvojusiems vykti vaikams. Tikrai visiems rekomenduočiau kreiptis į Loretą, padės puikiai pasirinkti, operatyviai sutvarkys dokumentus. Žodžiu, tikrai liksite patenkinti jos darbu. Dėkojame Loretai. Tikrai kreipsimės vėl.

4/5
 
Ačiū p.Ingai Gečaitei už kantrybę, operatyvumą ir aptarnavimą

5/5
 
Puikus bendravimas. Mielai kreipsimės ir sekantį kartą. Dėkojame :)

5/5
 
Puikus, geranoriškas bendravimas. Visi atsakyti klausimai. Mielai rinksimės ir kitai kelionei.

5/5
 
Noriu padėkoti Viktorijai Baranauskienei už kokybišką aptarnavimą

5/5
 
Ačiū Loretai G. Už malonų ir puikų bendravimą,rekomendacijas ir patarimus.

5/5
 
Labai noriu padėkoti Karolinai Ūsaitei ir SofaTravel už puikiai suorganizuotą kelionę į Salonikus, Graikijoje. Dėkojame už rūpestį, malonų, profesionalų bendradarbiavimą ir iki smulkmenų suplanuotą kelionę 35 asmenų grupei. Tikimės malonaus bendradarbiavimo ateityje.

5/5
 
Norėjau padėkoti už puikią kelionę į Odessą. Viskas vyko sklandžiai ir operatyviai. Tėvai grįžo pilni puikiausių įspūdžių. Atskiros padėkos Simonai Krivickienei!

5/5
 
Nuoširdus ačiū Viktorijai Baranauskienei ir visam Novaturui už puikiai suorganizuotas atostogas. Malonus, dalykiškas bendravimas , svarbūs patarimai viskas ko reikia planuojant kelionę, ačiū ir didžiausios sėkmės!!!

1/5
 
Nemalonus, neinformatyvus , o paciame puslapyje pateikta informacija yra klaidinga.

SOFA TRAVEL atsakymas:
Sveiki, mums svarbi jūsų nuomonė. Labai apgailestaujame dėl nemalonios patirties ir norėtume išsiaiškinti ir įsigilinti į situaciją. Labai prašome susisiekti su mumis ir pasidalinti visomis detalėmis, būsime dėkingi už šią informaciją.

5/5
 
Liuks

5/5
 
Ačiū agentei Viktorijai Baranauskienei. Operatyvi, konkreti, dalykiška - ko labiausiai ir reikia informacijos pageidaujančiam keliautojui. Smagu bendrauti su tokiais darbuotojais, būtinai užsisakysime keliones pas P. Viktoriją ir ateityje.

5/5
 
Labai dėkingi Loretai Gorliauskienei už puikų darbą, jau ne pirmą kartą keliaujame su jos pagalba. Aptarnavimas tiesiog puikus, atostogavome Albanijoje, į tą viešbutį, kurį buvome nusižiūrėję, vietų jau nebuvo. Loreta padėjo išsirinkti kitą, viešbutis pranoko visus lūkesčius. Tikrai siūlau visiems kreiptis į Loretą dėl pagalbos ieškant kelionės, ji tikrai padės rasti poreikius bei finansus atitinkantį pasiūlymą. Labai dėkingi Loretai ir būtinai į ją kreipsimės dar kartą.

5/5
 
Viktorija, tik geriausi atsiliepimai

5/5
 
Labai ačiū Gretai Paulionienei už nuostabią kelionę į Tunisą. Viskas buvo labai gerai, tiek organizuojant, tiek pačioje kelionėje. Nuoširdus AČIŪ.

2/5
 
Zvaigzduciu kiekis skirtas vadybininkei kuri aptarnavo. Visu pirma atsiunte sutarti, suklystas tel. nr, viesbutis ir net salis. Tel nr taisydama sutarti tik is trecio karto parase teisinga. Pries 24 val atsiunte bilieta, ant bilieto taip pat klaida pavardeje. Noretusi atsakingesniu darbuotoju, nes per ja bloga patirtis su sofatravel.

SOFA TRAVEL atsakymas:
Sveiki, mums svarbi jūsų nuomonė. Labai apgailestaujame dėl nemalonios patirties ir norėtume išsiaiškinti ir įsigilinti į situaciją. Labai prašome susisiekti su mumis ir pasidalinti visomis detalėmis, būsime dėkingi už šią informaciją.

5/5
 
Nuoširdžiai Didelis Ačiū Robertai Lauruševičei už nuostabų bendravimą, puikius patarimus ir supratimą parenkant mūsų šeimynai puikų variantą poilsinei kelionei į Turkiją, Beleko miestą. Tokius agentūros darbuotojus reikia vertinti ir skaitinti.

5/5
 
Didelis ačiū Viktorijai Baranauskienei už pagalbą renkantis kelionę į Paryžių ! Malonus ir greitas reagavimas į klausimus, visokeriopa pagalba. Ačiū ir sėkmės darbuose! :)

5/5
 
Dėkoju agentūros darbuotojai Loretai Gorliauskienei už pateiktus labai gerus viešbučių pasiūlymus Egipte, pagal mūsų galimybes ir poreikius. Malonus bendravimas, puikiai parinkti pasiūlymai, viskas super!

5/5
 
Norėčiau padėkoti Loretai Gradauskienei. Labai gerai savo darbą išmananti agentė. Parinko kelionę pagal mūsų poreikius. Likome labai patenkinti. Keliaujame ne pirmi metai, bet šita agentė patenkinti labiausiai. Tikrai dabar kreipsimės tik į ją. Visiems, kas nori profesionalios pagalbos renkantis kelionę, rekomenduočiau Loretą.

5/5
 
Keliavome su dukra pirmą kartą į Turkiją. Todėl nuoširdžiai dėkojame agentūros darbuotojai Elitai Janavičienei (agentūra Kęstučio g. 86 (Bokštas), Kaune) už rūpestį, malonų bendravimą, begalinę kantrybę ir pastangas, planuojant mūsų kelionę ir pasirenkant patį geriausią variantą! Esame labai patenkintos šia kelione ir viešbučiu „Alan Xafira Deluxe Resort and SPA“. Rekomenduojame visiems, pageidaujantiems tokio kompetentingo agentės aptarnavimo. Pačios žadame sugrįžti vėl kitais metais!

5/5
 
Didelis ačiu už pagalbą Elitai Janavičienei (agentūra ,,Bokšte" Kaune) renkantis kelionę į Turkiją. Labai nuoširdi,kantri ir išmananti savo darbą agentė.Pačios geriausios rekomendacijos ir kuo daugiau tokių darbuotojų agentūraoje !

5/5
 
Giriu Elitos darbą! Gavau greitus ats į visus klausimus ir patarimų! Keliavome su šeima (vaikai 10 ir 11 metų) savaitgaliui į Paryžių. Suspėjome, pamatėme viską ką buvome suplanavę. Tiesa, prieš keliaujant pasidėliojom maršrutą, pasinagrinėjom atstumus. Nuo viešbučio Respublikos aikštėje yra puikus susisiekimas metro ir pėsčiomis iki Noterdamo visai netoli. Vienintelis dalykas kas liūdini tai viešbučiui neadekvačiai suteiktos 3 *. Kaip žinia * klasifikacija šalyse skiriasi ir deja ne Prancūzijos naudai :( Keliaukite! Domėkitės!

5/5
 
Patys geriausi atsiliepimai ir nuoširdžiausias Ačiū darbuotojai Elitai. Malonus bendravimas, begalinė kantrybė, geri patarimai keliaujant ir dar daug kitų dalykų, dėl kurių ieškodama sekančios kelionės vėl kreipsiuosi į ją ir mielai rekomenduosiu draugams:-) AČIŪŪŪ

5/5
 
Tik vakar grįžome iš kelionės į Kijevą ir Černobilį su nuostabiais įspūdžiais. Dėkojame agentei Robertai Laurusevičei ir Sofa Travel kolektyvui už puikiai suorganizuotą kelionę. Ekskursija į Černobilį sukėlė daug emocijų! Puiki gidė, kuri mokėjo sudominti, sugebėjo atsakyti į visus klausimus tiek anglų, tiek rusų kalbomis, jokių nesklandumų. Visiems pažįstamiems rekomenduosime pasirinkti šią kelionę.

5/5
 
Dėkojame Loretai Gorliauskienei už puikiai organizuota kelionę. Viskas SUPER!

5/5
 
AČIŪ , Viktorijai Baranauskienei už malonų ir šiltą bendravimą .

5/5
 
Aciu Viktorijai uz kantrybe ir malonu bendravima.. vaziuojam jau I antra kelione ir tai tikrai ne pabaiga. Viktorija labai isiklauso I tai, ko nori zmogus ir ispildo visus lukescius. Aciu dar karta!! :)

1/5
 
Likom nepatenkinti apgavo del kainos nekada daugiau nepirksiu keliones jusu imonei

SOFA TRAVEL atsakymas:
Sveiki, mums svarbi jūsų nuomonė. Labai apgailestaujame dėl nemalonios patirties ir norėtume išsiaiškinti ir įsigilinti į situaciją. Labai prašome susisiekti su mumis ir pasidalinti detalėmis, būsime dėkingi už šią informaciją.

5/5
 
Keliavome į Kiprą, dėkojame Elitai Janavičienei už puikiai suorganizuotą kelionę, viskas buvo tobula, būtinai krepsimės ir sekantį kartą

5/5
 
Labai noriu padėkoti konsultantei Aušrei (agentūra "Bokšte", Kaune), už mums pasiūlytą viešbutį ir visą paketą. Likom labai patenkinti

5/5
 
Labai nuoširdus ačiū Gretai Paulionienei už atsakingai suorganizuotą ne pirmą kelionę Visose kelionėse viskas buvo gerai.

5/5
 
Dėkui Loretai Gorliauskienei už pagalbą renkantis kelione ir visus atsakytus klausimus, taip pat nuvykus Novaturo gidai viską išsamiai paaiškino, likome patenkinti pasirinkimu ir gerų poilsiu!

5/5
 
Didelis ačiū Viktorijai Baranauskienei už pagalbą renkantis kelionę į Turkiją! Nuostabus pasiūlytas viešbutis, malonus ir greitas reagavimas į klausimus, visokeriopa pagalba. Ačiū ir sėkmės darbuose! :)

5/5
 
Ačiū, Elitai, už labai gerai suorganizuotą poislinę kelionę.

5/5
 
Ačiū Loretai Gorliauskienei už puikiai suorganizuota mūsų kelionę. Likome visi patenkinti ir laimingi. Visada maloniai ir greitai atsakinėdavo į mums rūpimus klausimus. Ačiū.

1/5
 
Darbuotojas Tomas, deja, bet jūsų įmonei daro gėdą.

SOFA TRAVEL atsakymas:
Sveiki. Tikriausiai įvyko klaida, nes darbuotojas tokiu vardu įmonėje nedirba. Jei turite pastabų dėl aptarnavimo, susisiekite su mumis el. pašto adresu keliones@sofatravel.lt

5/5
 
Atostogos buvo puikios:) Ačiū agentūros darbuotojai Viktorijai B. už rūpestį, malonų bendravimą, pastangas.

5/5
 
Auksciausias ivertinimas konsultantei Karinai Jonkaitytei!Pateike puiku pasiulyma kelionei i Kanarus.Pasiule keliones kryptis,atsake i visus klausimus,domejosi grižtamuoju ryšiu po keliones

5/5
 
Puiki viešnagė Kijeve! Pasirūpinta skrydžio bilietais, geras viešbutis patogioje miesto vietoje, o ekskursija į Černobilį sukėlė daug emocijų! Puiki gidė, kuri mokėjo sudominti, sugebėjo atsakyti į klausimus - taip pat aplodismentai Sofa Travel jų partneriams už tai, kad jis pasirinko būtent šia ekskursijai!

5/5
 
Ačiū Sofa Travel už nepamirštamus įspūdžius Kijeve ir Černobilio zonoje. Į kelionę vykome aštuonių žmonių kompanija ir visi likome labai patenkinti. Ekskursija į vienos didžiausių pasaulio katastrofos vietą vyko labai sklandžiai. Viskas buvo aišku, informacija labai įdomi. Pakeliui į Černobilį, autobuse rodė dokumentinį filmą, kuris privertė susimąstyt į kokio rimtumo vietą mes važiuojam. Gidas buvo tikras savo srities profesionalas, labai gerai kalbėjo angliškai. Jautėsi, kad žmogus gyvena Černobiliu ir yra pasiruošęs atsakyti į visus turistų klausimus (o klausinėjom mes daug). Tad labai linkiu visiems su Sofa Travel aplankyti šią vietą, kuri sukelia be galo daug jausmų, minčių ir nuostabos.

5/5
 
Noriu padekoti Elitai Janavicienei uz puikiai suorganizuota kelione i Kosta Brava!

5/5
 
Žinokit kelionė laaabai patiko :) Gidas nerealus, labai protingas, labai malonus išlaikytas žmogus, daug žinantis apie savo šalį, labai gražiai pasakojo, neįmanoma net buvo atplėšt ausų atidirbo žinokit daug daugiau nei jam priklausė. Visą laiką patardavo kur geriau pirkti, kur pigiau ir skaniau, visada derinosi prie mūsų, kada pasakydavom kurią valandą susitinkam, tokią ir atvažiuodavo. Jų agentūra, su kuria kaip suprantu bendradarbiaujat, taip pat labai nuostabi, per gidą teko kalbėt telefonu su jais, labai maloni moteris (Maka berots vardu) teiravosi vis kaip mums sekėsi. Taip pat ji suorganizavo dar vienus papildomus pietus vieną dieną, ir pervėžimą net mums neprašant iš viešbučio iki autobuso (kur buvo paskutinę dieną, kur turėjom patys susiorganizuot). Visur buvom pasitikti be jokių problemų, visur mūsų laukė (kalbant apie pervėžimus). Šiek tiek vargino kelionės iš Kutaisio iki Tbilisio, bei iš Tbilisio iki Batumio - gan ilga laiką reikėjo važiuot autobusu, ypač iki Batumio - virš 6 val. Na bet autobusai gan komfortiški, vaišina kava arbata, su planšetėm, galima filmų pažiūrėt ir pan. Gal šiek tiek dar galėjo būti velesnis laikas kelionės, turiu omenyje, gal kokia gegužė, kai jau būtų viskas žalia, sako jie patys kad vasaros metu yra gražiau pas juos, bet karšta, nors kalbant apie kalnus - turbūt vasarop jau nebūtų tiek sniego - kas irgi labai sužavėjo, kai važiavome į tą vienuolyną ant vieno iš aukščiausių kalnų. Nuoširdžiai rašau - atsiliepimai patys šilčiausi ir geriausi. Ačiū ir Jums labai, tikrai esam be galo patenkinti. Viena iš įsimintiniausių kelionių.

5/5
 
Dėkoju už organizuotumą, paslaugumą ir išsamiai atsakytus klausimus. :) Nuostabiai praleistas savaitgalis Paryžiuje.

5/5
 
Mano kelionė tik bus, bet jau dabar esu be galo dėkingas konsultantei Agnei Kasperovič. 100 % superinė konsultantė. Keliausiu su vaikais tai Agnės dėka jau dabar žinau, kad mano kelionė bus nuostabi . Į visas užklusas atsako nedelsiant. Ir stengiasi, kad skrydis vaikams būtų kuo malonesnis. Dėkui Agnei ir visos ateities kelionės vyks tik per šį konsultantą.

5/5
 
Sveiki , norejau padekoti Emandai GARALIENEI i uz taip puikiai suplanuota kelione :) puikiai praleidom laika ir tik jusu operatyvumo deka pavyko isvykti dekoju savo ir visu vykusiu vardu aciu aciu aciu :)

5/5
 
Labai likau sužavėta Viktorijos Baranauskienės darbu. Viskas kuo smulkiausiai išaiškinta, viskuo pasirūpinta, į visus klausimus atsakyta ir patarta. Ir kelionės metu jaučiau Viktorijos rūpinimąsi, kas labai svarbu. Tik patys geriausi atsiliepimai. Vienareikšmiškai savo sekančią kelionę patikėčiau tik Viktorijai. Taip ir toliau. Sėkmės!!!

1/5
 
Nusipirkau kelione prieš 4 dienas sužinojau kad kad mus perkėlė į prastesnį ir pigesnį viešbutį beveik tris valandas bandau susisiekt su konsultante bet niekas su manim nenori kalbėt

SOFA TRAVEL atsakymas:
Sveiki, dėkojame, kad dalinatės informacija. Paslaugos teikiamos sutarties sąlygomis ir kiekvienas atvejis individualus, todėl negalime pakomentuoti konkrečios situacijos. Labai apgailestaujame, kad nepavyko susisiekti su Jums priskirta konsultante, prašome susisiekti su mumis tel. +370 633 97777, mielai ir kuo skubiau išspręsime problemą.

5/5
 
Ačiū, darbuotojai Viktorijai už puikiai suorganizuotą kelionę! Ir nuoširdžius patarimus planuojant ją, ir pasirenkat geriausią variantą mums!

5/5
 
Tobulai suorganizuotos atostogos. Ačiū.

5/5
 
Ačiū Karina labai už viską, puikiai derinamas atostogas su šeima, nuotaiką ir tavo pozityvumą ;)

5/5
 
Geriausi atsilepimai ! Aciu Karina uz gera darba ir visa suteikta pagalba!

5/5
 
Super, rekomenduoju!!!

5/5
 
Pats važiuoju ir visiems pažįstamiems rekomenduoju Agentė Karina Jonkaitytė. Parašai tik kada ir kur nori keliauti ir gauni tikrai geriausius pasiūlymus . Ačiū Karina!

5/5
 
Karina ne tik kelionių organizatorius,bet ir puikus žmogus.

5/5
 
Tik geriausi atsiliepimai! Greitas, patikimas ir kokybiskas darbo atliekimas. Patenkinta ant visu 100%! Aciu!

5/5
 
savo atostogas planuosim tik su Karinos pagalba.

5/5
 
Super, tikrai rekomenduoju!!!

5/5
 
Tik patys geriausi atsiliepimai šiai agentūrai ir didelis ačiū konsultantėms Karinai ir Sandrai iš Klaipėdos . Keliavome pirmą kartą, į Turkiją, buvo begalę klausimų, bet į juos mielai, aiškiai ir nuosekliai ir operatyviai būdavo atsakyta. Rūpestis 100% savo klientais. Ačiū Jums! Tikrai kreipsimės dar ne vieną kartą į Jus.

5/5
 
Sveiki. Šioje agentūroje dirba labai kompetentinga darbuotoja Karina. Visada patars, pasakys savo nuomone ir parinks geriausia varianta pagal Jūsu norus. Tikrai patariu kreiptis pas ja.

5/5
 
Ne pirma karta perkam kelione pas Karina, kas kart su kantrybe pasirenka kelione kuri tinka pagal visus norus. Visada pasiulis kur geriau. Neteko ne karto nusivilti Karinos darbu. Aciu tau nuo visos musu seimos.

5/5
 
Patys geriausi atsiliepimai apie Karina Blednova!!

5/5
 
Nors sios agentes deka keliavau tik viena karta, bet tas kartas buvo nuostabus! Netiketas! Dekoju Jums Karina dar karta!;) ir laukiu savo naujos keliones plano! Butinai vel kreipsiuosi!:)

5/5
 
Labai dėkoju konsultantei Karinai už jos pagalba ir rūpesti renkantis keliones :) ne pirma karta į ja kreipėmės ir likome patenkinti :) Aplankėm Turkija, Barselona ir Kreta

5/5
 
Labai dėkojame agentūros darbuotojai Sandrai Zakarytei už puikų aptarnavimą! Šiuo metu ilsimės Egipte, esame labai patenkinti kelione ir viešbučiu! Nuoširdus bendravimas Sandros ir patarimai renkantis viešbutį tikrai nenuvylė! Ačiū jai, visa šeima perkame pas ją keliones ir tikrai rekomenduosime draugams ir patys sugrįšime dar ne kartą! :)

1/5
 
Labai rekomenduoju kreipiantis į šią agentūrą išvengti baisiai neatsakingos darbuotojos Ramunės, kurios aplaidumas buvo nepamatuojamas. Sunku racionaliai suvokti, kodėl ji visąlaik siūlė naktinius skrydžių laikus, brangesnes kelionės kainas, viešbučius. Esu nėščia, todėl man buvo ypač svarbus šios kelionės patogumas. Juo pasirūpino kiti agentūros darbuotojai, kurių sutikau tikrai mielų ir malonių. Bet šios moters neatsakingumas, abejingumas ir ignoravimas, kai kelionės metu iškilo problemų, stebino. Tikiuosi, jūsų kelyje nepasitaikys Ramunės ir ramunių.

SOFA TRAVEL atsakymas:
Sveiki, mums svarbi jūsų nuomonė. Labai apgailestaujame dėl nemalonios patirties ir norėtume išsiaiškinti ir įsigilinti į situaciją. Labai prašome susisiekti su mumis ir pasidalinti įvykusios kelionės detalėmis, būsime dėkingi už šią informaciją.

5/5
 
Turėjome labai smagią ir gerą kelionę į Kretą. Tiesiog pateikėme ir radome puikų pasiūlymą internete. Ačiū už geras atostogas, jau planuojame kitas!


Į viršų