Atrask nuostabiąją Gruziją! Pažintinė programa su profesionaliu gidu – 449 €!

Vis daugiau keliautojų iš Lietuvos atranda Gruziją, dabar neretai vadinamą Sakartvelu. Ši šalis žavi ne tik Juodosios jūros paplūdimiais bei egzotiškais vaisiais, bet ir įspūdingu kraštovaizdžiu (Kaukazo kalnai atrodo išties didingai!) bei daugybe įdomių istorinių ir kultūros objektų: vienuolynų, šventyklų, tvirtovių, muziejų... Būtina paminėti ir tradicinę gruzinų virtuvę, kurią daugelis jau spėjo pamėgti – chačapuri, sacivi bei chinkali neparagauti viešint Gruzijoje būtų beveik nuodėmė!

Vaizdas į Tbilisio senamiestį, Gruziją po saulėlydžio
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Vaizdas į Tbilisio senamiestį, Gruziją po saulėlydžio

Pažink Gruziją!
 
Įvairios datos Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – pagal programą

449 €

Kelionės organizatorius: „SOFA TRAVEL“

Kelionės programa:

1 diena – Tbilisis
Atvykstate į Kutaisio tarptautinį oro uostą. Pervežimas į Tbilisį.
Susitinkate su gidu ir įsiregistruojate viešbutyje. Po kurio laiko keliatės į Mtatsminda kalną – aukščiausią vietą Tbilisyje (770 m). Čia yra pramogų parkas, atrakcionai, stovi televizijos bokštas. Atvykę turėsite galimybę pasisukti apžvalgos ratu ir pasimėgauti miesto panorama. Vakarieniausite žymiame gruzinų restorane Chena, įsikūrusiame Mtatsminda parke.
Grįždami nusileidžiate funikulieriumi. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

2 diena – Mccheta, Tbilisis
Papusryčiavę išvykstate į senąją Gruzijos sostinę Mcchetą (ji įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą), įkurtą I tūkst. pr.Kr. Aplankysite XI a. Svetitschovelio Katedrą – viduramžių Gruzijos architektūros šedevrą, šventą katedrą, kurioje palaidota saugoma Jėzaus Kristaus mantija.
Popiet atvykę į Tbilisį pradedate pažintį su pusantro tūkstančio metų senumo miestu. Vaikštote akmenimis grįstomis gatvėmis ir keliais. Turo metu aplankysite Metechi plokščiakalnį, Rike aikštę ir žymųjų Taikos tiltą, Narikala tvirtovės funikulierių ir pasigrožėsite miesto panorama, toliau eisite į sieros pirčių kvartalą. Vėliau keliaujate į Šardeno gatvę ir jos apylinkes, kur gausu siaurų gatvelių su jaukiomis kavinėmis, vyno barų, suvenyrų parduotuvėlių ir viskas vainikuojama gyva praeities kvapu. Aplankote Sioni katedrą, Ančischati šventyklą ir žymųjį Gabriadze teatro bokšto laikrodį.
Pusę 8 vakare vakarieniaujate vietiniame restorane, kur nuobodžiauti neleis profesionalus pasirodymas: tradiciniai gruzinų šokiai ir polifoninės dainos. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

3 diena – Džvari, Ananuri, Kazbegi
Pusryčiai viešbutyje. Išvyksite automobiliu su gidu link Kazbegio nacionalinio parko. Pakeliui pirmiausia aplankysite vienuolyną Džvari (VI a.), kuris įkurtas kalno viršūnėje prie dviejų upių Aragvi ir Kuros santakos.
Tuomet aplankysite architektūrinį kompleksą Ananuri, kurį sudaro XV-XVIII a. katedra ir tvirtovė (kadaise čia buvo pagrindinė vietinių valdovų rezidencija) su vaizdu į Žinvali rezervuarą (bus proga pafotografuoti sustojimo metu), susidariusį užtvenkus kalnų upes. Pravažiavę kalnų perėją Gudauryje (žymiame slidinėjimo kurorte), atvyksite į Kazbegį, esantį šiauriniuose Kaukazo kalnų šlaituose. Čia pakeisite transporto priemonę iš automobilio į džipą ir kilsite į kalną. Kazbegis (arba Mkinvartsveri, 5047 m aukščio) yra užgesęs ugnikalnis, trečias pagal aukštį Gruzijos kalnas ir vienas iš labiausiai atpažįstamų kalnų regione. Pagal graikų mitologiją, prie uolos amžinybei prirakintas Prometėjas (Gruzijoje prikaustytas mitinis herojus žinomas kaip Amirani) kankinosi Kaukazo kalnuose, tikima, kad tai buvo būtent Kazbegio kalnas. Kalnas itin lankomas dėl unikalios vietos – atsiveria vaizdai į nuostabią viduramžių bažnyčią-vienuolyną Gergeti (2170 m) ir Stepantsmindos kaimą bei trečią pagal aukštį ledyną Kaukaze. Vakare grįšite į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena – Bodbe, Signagi
Po pusryčių automobiliu su gidu išvyksite Rytų kryptimi į Kachetijos regioną, Gruzijos vyndarystės lopšį. Ekskursija prasideda apsilankymu Bodbe vienuolyne, kur palaidota Šv. Nino, atvertusi Gruziją į Krikščionybę IV a. Bodbe yra vienas iš pirmųjų Krikščioniškosios architektūros pavyzdžių Gruzijos teritorijoje. Kitas vienuolyno akcentas – viena gerbiamiausių ikonų – stebuklina miros sakų Dievo Motinos Ivirono ikona.
Aplankysite meilės miestu vadinamą Signagi, neoficialiai vadinamą Kachetijos regiono sostine. Miestas įkurtas prie Didžiojo šilko kelio, apsuptas gynybinės sienos su 28 bokštais, išsaugojęs originalų architektūros stilių su raudonais stogais, atvirais tradiciniais balkonais. Iš čia atsiveria puikūs vaizdai į Alazani slėnį. Tuomet apsilankysite restorano ir vyno rūsio komplekse. Vyno rūsyje susipažinsite su gruziniškomis vyndarystės tradicijomis, degustuosite raudonuosius vynus ir čačą (gruzinišką vynuogių ar kitų vaisių degtinę). Dalyvausite išskirtinėse pamokose, kurių metu įgysite naujų įgūdžių: išmoksite ruošti didelius koldūnus primenantį tradicinį kartvelų patiekalą chinkali bei paruošti tipišką gruzinišką saldumyną iš riešutų ir vynuogių sulčių – čiurčchelą. Tuomet šio komplekso restorane gardžiai papietausite. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

5 diena – kelionė į Lietuvą
Anksti ryte pervežimas į oro uostą. Viešbutyje gaunate priešpiečių dėžutę.

Pažink Gruziją!
 
Įvairios datos Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – pagal programą

449 €

Į pasiūlymo kainą įskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas,
 • kelionė lengvuoju automobiliu su profesionaliu vairuotoju-gidu (anglų ir rusų kalba) pagal programą,
 • 4 nakvynės 3* viešbutyje Tbilisyje,
 • maitinimas – 3 pusryčiai, 1 priešpiečių dėžutė, 1 pietūs, 2 vakarienės,
 • keltuvo į Narikala tvirtovę bilietas,
 • funikulieriaus Tbilisyje bilietas,
 • vyno degustacija,
 • tradicinių patiekalų kulinarinė pamoka.

Į pasiūlymo kainą neįskaičiuota:

 • skrydžio bilietai (kaina nuo 130 €),
 • programoje nepaminėtas maitinimas ir gėrimai,
 • kelionės ir sveikatos draudimas,
 • registruojamas bagažas,
 • arbatpinigiai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
Užsisakyk internetu
 
Parkavimą oro uoste
Užsisakyk internetu
 
Kelionės draudimą
Sužinok daugiau
 

Pastabos

 • rekomenduojame rinktis aviakompanijos „Wizzair“ skrydžius (trečiadienis/sekmadienis, kaina nuo 130 €),
 • pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas,
 • susidarius 2-3 asmenų grupei ekskursijos vykdomos keliaujant lengvuoju automobiliu; esant 4-6 keliautojams ekskursijos vykdomos keliaujant mikroautobusu,
 • už papildomą mokestį galimas apgyvendinimas 4* viešbutyje. Teiraukitės agentūroje,
 • dėl nenumatytų aplinkybių kelionės programa, objektų lankymo tvarka, lankomų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Video
Robbie RG Commercial video.  Hyperlapse - Tbilisi 2016

Pažink Gruziją!
 
Įvairios datos Trukmė: 4 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimo tipas – pagal programą

449 €

Į viršų