Atradimų ir įspūdžių kupina pažintinė kelionė lėktuvu į Portugaliją – tik 1359 €!

Leiskis į nuotykį ir pažink Portugaliją: aplankyk šalies sostinę Lisaboną, Portą, tolimiausią vakarinį Europos tašką Cabo da Roca, pailsėk Atlanto vandenyno pakrantėje, paragauk vietinių skanumynų ir garsiojo Porto vyno... – veiklos ir įspūdžių tikrai netrūks!

Lisabona, Portugalija
Nuotraukos autorius – „123rf.com”.  Lisabona, Portugalija

Portugalija ...poilsis Cascais
 
2020 09 15 – 09 23 Trukmė: 8 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 8 pusryčiai (švediškas stalas)

1359 €

Kelionės organizatorius: „Novaturas“

1 diena. Lisabona
Skrydis: Vilnius-Lisabona. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

2 diena. Lisabona
Pusryčiai. ~9 val. vykstate į ekskursiją po Lisaboną, išsidėsčiusią ant septynių kalvų prie Težo upės žiočių. Belemo kvartalas: miesto simbolis – elegantiškas, lodžijomis apipintas penkiaaukštis Belemo bokštas, nuo kurio kadaise išplaukdavo karavelės ieškoti naujųjų žemių; 52 m aukščio paminklas Atradėjams, Šv. Jeronimo vienuolynas. Paragaujate tradicinių *Belemo pyragėlių. Gražiausios naujojo miesto aikštės: Rossio, Comercio ir Restauradores, Libertade gatvė. Pietūs. Viduramžių dvasia alsuojantis Alfama kvartalo siaurų gatvelių, akligatvių ir stačių laiptų labirintas šiek tiek primenantis šiaurės Afrikos miestus. Lisabonos lopšys – *Šventojo Jurgio tvirtovė, pradėta statyti dar vestgotų laikais V a., nuo kurios sienų atsiveria neužmirštami vaizdai. ~17 val. grįžtate į viešbutį. Vakare vakarieniaujate viename fado restoranų, klausydamiesi tradicinių graudžių portugalų dainų (už papildomą mokestį ~55 €). Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

3 diena. Tomaras, Koimbra
Pusryčiai. ~9 val. išykstate į Tomarą, kur aplankote vieną didžiausių Portugalijos *vienuolynų, kurį XII a. pradėjo statyti tamplieriai, gindami valstybės sienas nuo maurų. Išvykstate Koimbros (Coimbra) link. Pietūs. Ekskursija po daugelio poetų aprašytą buvusią Portugalijos sostinę Koimbrą, įsikūrusią prie Mondego upės. Aplankote seniausią 1290 m. įkurtą šalies universitetą, esant galimybei, jo įspūdingą *biblioteką su puikiais barokiniais paauksuoto medžio baldais bei *aktų salę, apžiūrite tvirtovę primenančią senąją romanišką katedrą, Santa Cruz vienuolyną. Ketvirtadalis miesto gyventojų yra studentai, dažnai tebevilkintys juodais apsiaustais su peiliu padarytais įpjovimais, kurių yra tiek, kiek kartų studentas patyrė nelaimingos meilės kančias. ~18 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Koimbroje.

4 diena. Gimarainšas, Braga
Pusryčiai. ~8 val. išvykstate į Gimarainšą. IX a. įkurtas miestas buvo pirmoji Portugalijos sostinė ir neretai vadinamas miestu, kuriame gimė portugalų tauta. Pasigrožite gotikine Šv. Pranciškaus bažnyčia, pastatyta XV a. Pasivaikštote siauromis gatvelėmis, kurios alsuoja viduramžių dvasia. Kelionę tęsiate į seniausią Portugalijos miestą Bragą, laikomą religiniu Portugalijos centru. Pietūs. Aplankote jaukų senamiestį. Vykstate į Bom Jesus del Monte kompleksą – milžinišką katedrą su į ją besidriekiančiu 116 m ilgio barokinių laiptų taku. Keliaujate į Portą. ~18 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Porte.

5 diena. Portas
Pusryčiai. ~9 val. pradedate ekskursiją po Portą, išsidėsčiusį ant stačių kalvų abiejuose Doro upės krantuose: upės delta su puikiais paplūdimiais ir didingais tiltais, gražioji Aliados gatvė ir Sao Bento stotis. Ir, žinoma, Ribeira – senojo Porto siaurų gatvelių labirintas ir krantinė. Esant galimybei, lankote *Bolsa – tai neoklasikiniai XIX a. rūmai, išsiskiriantys pompastika. Juose kadaise buvo įsikūrusi Porto birža. Prabanga juntama ir rūmų viduje – ypač išpuoštas arabiškasis kambarys, primenantis Granados Alhambros rūmų stilių. Aplankote turtingiausią Porte *Šv. Pranciškaus bažnyčią su auksu tviskančiais barokiniais altoriais. Porto simbolis – 78 m aukščio *Clerigos bokštas. Laisvu laiku siūlome aplankyti vieną įspūdingiausių knygynų pasaulyje *Livraria Lello. Pietūs. *Laivu persikeliate į kairįjį Doro upės krantą, kuriame kamštinio ąžuolo statinių prikrautos baržos rodo, kad krantinėje yra 58 vyno rūsiai, kur laikomas garsusis Porto vynas. Aplankote vieną garsiųjų Porto *vyno rūsių, kur jūsų laukia vynų degustacija. ~18 val. grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Porto.

6 diena. Batalija, Nazarė, Fatima
Pusryčiai. ~8 val. vykstate į Bataliją, kur aplankote vieną įstabiausių Europos gotikos šedevrų – *Batalijos vienuolyną. Šviesaus kalkakmenio vienuolynas buvo pastatytas istorinei Jono I -ojo pergalei 1385 m. pagerbti. Vienuolyne, Įkūrėjo koplyčioje, ilsisi Jono I , jo anglės žmonos Filipos iš Lankasterio ir jų sūnaus, Henriko Jūrininko palaikai. Keliaujate į Nazarę, vieną vaizdingiausių Portugalijos žvejų kaimelių. Pietūs. Vykstate į Fatimą. ~18 val. atvykstate į viešbutį. Vakarinė ekskursija pagrindinėje Fatimos bazilikos aikštėje, kurioje telpa 300 000 maldininkų, yra Apreiškimo koplyčia, pastatyta toje vietoje, kur, kaip tikima, 1917 m. trims piemenukams apsireiškė Švč. Mergelė Marija. Nakvynė viešbutyje Fatimoje.

7 diena. Obidos, Cabo da Roca, Cascais
Pusryčiai. ~9 val. vykstate į mažą ir jaukų Obidos miestelį, apsuptą storų sienų ir įsikūrusį pilyje su baltutėliais namais. Pasigrožite Obidos pilimi, kuri buvo įkurta romėnų, vėliau ją išplėtė regione karaliavę maurai, XII a, ją perėmė portugalai. Dabar pilyje įsikūręs viešbutis. Pasivaikštote Rua Direita – vaizdinga pagrindine miestelio gatve. Pietūs. Vykstate į Cascais kurortą. Pakeliui užsukate į Cabo da Roca, labiausiai į vakarus nutolusį Europos tašką, pasigėrėti nuostabiais gamtos ir Atlanto vandenyno vaizdais. ~16 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Cascais kurorte.

8 diena. Poilsis prie Atlanto vandenyno
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Atlanto vandenyno. Nakvynė viešbutyje Cascais kurorte.

9 diena. Grįžtate namo
Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į Lisabonos oro uostą. Skrydis: Lisabona-Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius-Lisabona-Vilnius (su persėdimu),
 • rankinis ir registruojamas bagažas,
 • 8 nakvynės 3* viešbučiuose,
 • maitinimas – 8 pusryčiai (švediškas stalas),
 • ekskursinė programa (autobusu su oro kondicionieriumi),
 • lietuviškai kalbantčio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 120 € už visus (*) pažymėtus objektus,
 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs ir vakarienės, gėrimai,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • ausinukai ekskursijų metu,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Prieš kelionę verta užsisakyti:

 
Automobilių nuomą
 
Parkavimą oro uoste
 
Kelionės draudimą 
 
Gyvūnų viešbutį 

Pastabos

 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 200 €.
 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Video
joelsantosphoto video.  Portugalija

Portugalija ...poilsis Cascais
 
2020 09 15 – 09 23 Trukmė: 8 naktys

- Kaina asmeniui dviviečiame standartiniame kambaryje

- Maitinimas – 8 pusryčiai (švediškas stalas)

1359 €

Į viršų